W Glitch Busters: Stuck on You postrzelamy 23 maja

W sieci pojawia się coraz więcej zagrożeń, a pomóc jej możesz tylko Ty i twoi znajomi, strzelając do bugów w Glitch Busters: Stuck On You.

Glitch Busters: Stuck on You to kooperacyjna strzelanka z perspektywy trzeciej osoby, w której wyczyścimy sieć z bugów. W tej grze z gatunku PC Antivirus The Game wspólnie ze znajomymi postaramy się sprostać wybuchowi cyber epidemii. Na graczy czeka szereg szalonych i pomysłowych etapów, gdzie będą musieli wykorzystać magnetyczne moce i arsenału broni do zabawy. Wydaniem gry tworzonej przez Toylogic zajmie się Skybound Games, a premiera planowana jest na 23 maja.

Kluczowe Elementy

  • Pracuj sam lub razem z 3 przyjaciółmi, aby eksterminować wirusy na szalenie pomysłowych etapach, w tym w potężnej metropolii i ryczącym wulkanie, korzystając ze specjalnych magnetycznych zdolności współpracy i arsenału broni do odblokowania. Graj, śmiej się i krzycz wraz ze swoją drużyną, aby stawić czoła najgroźniejszym robakom w sieciowym świecie, który oszalał!
  • Od jednego do czterech graczy lub botów AI może się łączyć, odpychać, atakować z impetem wywołanym magnesem i nie tylko! Każda twoja akcja może wpłynąć na twoich sojuszników, więc ciesz się chaosem.
  • Zmierz się z najgorszymi wrogami sieci w zwariowanym świecie online, który oszalał! Od Social Forest po Tube City, szalony internetowy świat Glitch BUsters oferuje unikalny styl wizualny 2D przekształcony w 3D, który jest trochę absurdalny i zdecydowanie przesadzony.
  • Oczyszczaj największe zagrożenia sieci w pomysłowych etapach, które rzucą wyzwanie nawet najlepszym zespołom. Ale nie będą się równać z możliwym do odblokowania arsenałem dostarczonym przez operatora sztucznej inteligencji, Ane!

Dodaj komentarz