Xiaomei and the Flame Dragon’s Fist zamknie marzec na Nintendo Switch

Cierpicie na chroniczny niedobór gier akcji z 16-bitowej ery? Xiaomei and the Flame Dragon może okazać się lekarstwem na wasze dolegliwości.

Leoful oraz PiXEL zapowiedzieli, że 31 marca wydadzą w Europie Xiaomei and the Flame Dragon’s Fist. Jest to gra akcja rodem z 16-bitowych maszyn, w której wcielimy się w adeptów Kung Fu. Główną protagonistką jest Xiaomei, który wyrusza na ratunek swojej siostrze Xiaoyin, spod złego wpływu Dark Dragona. Wersja na Nintendo Switch została wzbogacona względem oryginału. Sprawdzimy nową historię z punktu widzenia Xiaoyin, poznamy nowych bohaterów, odblokujemy tapety i grafiki, oraz usłyszymy nową szatę dźwiękową. Xiaomei and the Flame Dragon’s Fist znajdziecie już w Nintendo eShop, gdzie do 10 kwietnia nabędziecie ją w promocyjnej cenie (63 zł).

Oficjalne Informacje

Fabuła

Dawno temu zły Dark Dragon został zapieczętowany przez Mistrza Jina Shenlonga wysoko na Górze Heian. Wierzono, że Dark Dragon obdarzy władzą nad światem tych, którzy będą mogli powoływać się na jego wielką siłę.

Dwie siostry, Xiaomei i Xiaoyin, trenowały razem w wiosce pod okiem mistrza Pailonga. Xiaomei poświęciła się nauce Pięści Ognistego Smoka, podczas gdy Xiaoyin próbowała opanować Pięść Mrocznego Smoka. Obie te techniki kung fu były jak yin i yang, które pomagały utrzymać świat w równowadze.

Gdy przeszli szkolenie Mistrza Pailonga, Xiaoyin zaczęła okazywać wielką nienawiść do Pięści Ognistego Smoka i próbowała przeszkodzić w wysiłkach Xiaomei. Czy mogła być pod wpływem ciemności?

Pewnego dnia Xiaoyin zniknęła, a jakiś miesiąc później zaczęły krążyć plotki, że trenuje na Górze Heian, w tym samym miejscu, w którym zapieczętowano Mrocznego Smoka.

Zmotywowana silnym pragnieniem uratowania siostry, Xiaomei w końcu opanowała Pięść Ognistego Smoka i wyrusza na jej poszukiwanie.

Postacie

  • Xiaomei – bohaterka gry. Jest optymistyczną młodszą siostrą Xiaoyin i mistrzynią Pięści Ognistego Smoka.
  • Xiaoyin – starsza siostra Xiomei. W przeciwieństwie do Xiaomei ma dyskretną i poważną osobowość.
  • Mistrz Pailong – nauczyciel kung fu Xiaomei i Xiaoyin.

Kluczowe Elementy

  • Mierz czas i wykonuj ruchy kung fu przeciwko hordom wrogów i wymagającym bossom. Naucz się ruchów przeciwnika i postępuj zgodnie z nimi!
  • Trzy poziomy trudności i inne opcje rozgrywki dla graczy na każdym poziomie umiejętności.
  • Odkryj całą historię, grając jako Xiaomei i Xiaoyin w odpowiednich trybach fabularnych.
  • Ciesz się autentyczną 16-bitową rozgrywką kung fu z precyzyjnie dostrojoną grafiką pikselową, rozdzielczością i kolorami.
  • Odblokuj różne treści, grając i pokonując grę.
  • Podziwiaj ilustracje zaprojektowane przez Studio Vigor w trybie galerii.

Dodaj komentarz