Story of Seasons: A Wonderful z nowym zwiastunem

Powrót na farmę przewidziany jest na początek lata, a już teraz możecie sprawdzić, co na nas czeka w odświeżonej odsłonie Story of Seasons.

Story of Seasons: A Wonderful Life to remake Harvest Moon: A Wonderful Life od oryginalnych twórców. Gra zadebiutuje na Nintendo Switch 27 czerwca, a już teraz możemy pooglądać najnowszy zwiastun poświęcony grze.

Oficjalne Informacje

Załóż swoje gospodarstwo
Prowadź beztroskie życie na farmie, zbierając obfite zbiory i pielęgnując ziemię, aby zwiększyć plony. Hoduj urocze zwierzęta, które odwzajemnią twoje uczucia, podręcznymi produktami, które idealnie nadają się do przepisów, jako prezenty lub sprzedawane z zyskiem na własnym straganie. Odkrywaj nowe zwierzęta, twórz uprawy hybrydowe i buduj obiekty, które można ulepszać, aby pomóc ci w drodze do wymarzonego życia w Zapomnianej Dolinie.

Zaprzyjaźnij się z mieszkańcami Zapomnianej Doliny
Znajdź nowych przyjaciół wśród uroczej obsady postaci w spokojnym miasteczku Forgotten Valley i poznaj ich dzięki zupełnie nowym wydarzeniom! W tej zżytej społeczności jest mnóstwo niezapomnianych osobowości, od psotnych Duszków Natury po zwariowanego naukowca Daryla, które sprawiają, że Zapomniana Dolina… jest niezapomniana!

Opowiedz swoją historię na swój sposób
Graj jako mężczyzna, kobieta lub osoba niebinarna i dostosuj swój wygląd, rozpoczynając nową historię w Forgotten Valley. Niezależnie od tego, jak zdecydujesz się grać, wszyscy z ośmiu kwalifikujących się kawalerów i panien mają romantyczny potencjał, więc możesz naprawdę być tym, kim chcesz i zakochać się w pragnieniu swojego serca.

Zakochaj się, załóż rodzinę i buduj cenne wspomnienia
Kiedy już znajdziesz swoją jedyną prawdziwą miłość, nadszedł czas, aby się ustatkować i założyć rodzinę. Obserwuj, jak Twoje dziecko dorasta wraz z upływem lat! Czy odziedziczy gospodarstwo? A może odnajdzie swoje powołanie gdzie indziej? Pomóż swojej rodzinie rozwijać się przez dziesięciolecia w Zapomnianej Dolinie, prowadząc swoje dziecko na ścieżce do znalezienia odpowiedniej dla niego przyszłości.

Cudowne życie dla nowego pokolenia!
Powróć do ukochanej historii jak nigdy dotąd, dzięki zaktualizowanej grafice, dodatkowym kandydatom na małżeństwo, nowym zwierzętom, sezonowym wydarzeniom i szerokiej gamie ulepszeń rozgrywki. Ta odświeżona wersja A Wonderful Life wnosi całe serce i urok oryginału do nowej generacji jako ostateczne doświadczenie jednej z najbardziej cenionych części długiej serii rolniczej.

Dodaj komentarz