Chronicles of 2 Heroes: Amaterasu’s Wrath to kolejna 16-bitowa perełka

Do wszystkich fanów 16-bitowego Ninja Gaiden! Chronicles of 2 Heroes: Amaterasu’s Wrath pozwoli nam znowu poczuć ciężar naszych decyzji.

26 maja na Nintendo Switch trafi Chronicles of 2 Heroes: Amaterasu’s Wrath, czyli 16-bitowa gra akcji. Włoski deweloper Infinity Experience wymiesza ze sobą elementy Metroidvanii, japońskiej Mitologii i przepiękną pikselową grafikę. Ayame i Kensei to dwójka bohaterów, których losami pokierują gracze. Różnią się od siebie umiejętnościami, więc tylko odpowiednie ich wykorzystanie pozwoli osiągnąć sukces. Celem rodzeństwa będzie zakończenie tyranii bogini Amaterasu, która ze swoją armią yokai terroryzuje feudalną Japonię.

Kluczowe Elementy

  • Przełączaj się między bohaterami w czasie rzeczywistym. Samuraj Kensei używa swojej katany do walki wręcz, ale nie może skakać. Ayame jest o wiele bardziej zwinna i używa ataków dystansowych.
  • Pokonaj oldschoolowe wyzwania platformowe. Naszym głównym punktem odniesienia są platformówki w stylu retro, ale staraliśmy się zapewnić najbardziej satysfakcjonujące, nowoczesne wrażenia.
  • Zanurz się w japońskich mitach. Walcz z roninami, yokai i niezliczonymi wrogami inspirowanymi japońską mitologią.
  • Odblokuj do 20 potężnych umiejętności. Od rozbijania ziemi i ogłuszania wrogów po podwójne skoki i dotarcie na wyższe platformy.

Dodaj komentarz