Wiemy, jakie DLC uzupełni Atelier Ryza 3 po premierze oraz szykujcie się na Anime!

Ostatnia przygoda z serii Atelier Ryza otrzyma solidne wsparcie po premierze, a do tego pierwsza część dostanie adaptacje anime!

Atelier Ryza 3: Alchemist of the End & The Secret Key

Tylko 3 dni dzielą nas od premiery Atelier Ryza 3: Alchemist of the End & The Secret Key na Nintendo Switch. Powoli dopływają do nas ostatnie oficjalne informacje, zanim gra wpadnie w nasze łapki. Tym razem dowiedzieliśmy się, jak będzie wyglądało wsparcie dla tytułu po premierze. Aktualizacje będą zarówno płatne, jak i darmowe. Pierwszą z tych bezpłatnych dostaniemy jeszcze w kwietniu, a nie płacąc za nic, możemy czekać na:

 • Nowe ramki i pozy dla Trybu Fotograficznego
  • Pieczenie

  • Pieczeń jagnięca – mierzy, ile szkód można zadać w pięciu turach bitwy. Zapewni nagrody na podstawie całkowitych obrażeń, maksymalnej liczby łączonych ataków i maksymalnych obrażeń od jednego ataku.
  • Pieczeń z łasicy – pozwala graczom walczyć i pokonać potwory w ustalonych warunkach. Zapewni nagrody, jeśli przeciwnik zostanie pokonany w ciągu pięciu tur.
  • Diabelska pieczeń – pozwala graczom zmienić przeciwnika z powyższych pieczeni na dowolnego potwora.

  Dostęp do Pieczeni uzyskamy dopiero po tym, jak osiągniemy odpowiedni postęp w fabule.

Następnie do gry trafi Legendarny Poziom Trudności, ma to się odbyć pod koniec czerwca. Jeśli jesteście fanami ścieżek dźwiękowych z gier z serii Atelier, to Legacy BGM Pack da dostęp do ponad 1000 utworów, poczynając od pierwszej odsłony. Utwory będące częścią Gust Extra BGM Pack nie wejdą w skład wcześniej wspomnianego darmowego DLC. Na sam koniec do gry trafią tereny Ashra-Am Baird, czyli tereny znane z Atelier Ryza 2: Lost Legends & the Secret Fairy. Dostęp do tego regionu otrzymamy dopiero po ukończeniu głównego wątku. Będą tam na nas czekać nowe zadania, ale nie liczmy na coś specjalnego, a tym bardziej na dubbing.

Jeśli ciekawią was pełne plany dla trzeciej Ryzy, a szczególnie to, co znajdzie się w przepustce sezonowej, to możecie to sprawdzić [tutaj]. W Nintendo eShop oczywiście znajdziecie preorder.

Atelier Ryza: Ever Darkness & the Secret Hideout

Nie są to jedyne informacje, jakim Koei Tecmo podzieliło się w ostatnim czasie. Zaskakującą informacją jest to, że pierwsza część przygód Ryzy – Atelier Ryza: Ever Darkness & the Secret Hideout, otrzyma adaptację anime. Do premiery ma dojść latem, a za produkcję odpowiada Liden Films. I to tyle informacji o anime na ten moment.

Dodaj komentarz