Connect with us

Cześć, czego szukasz?

MyNintendo.plMyNintendo.pl

Nintendo Switch

Wiemy, jakie DLC uzupełni Atelier Ryza 3 po premierze oraz szykujcie się na Anime!

Ostatnia przygoda z serii Atelier Ryza otrzyma solidne wsparcie po premierze, a do tego pierwsza część dostanie adaptacje anime!

Atelier Ryza 3: Alchemist of the End & The Secret Key

Tylko 3 dni dzielą nas od premiery Atelier Ryza 3: Alchemist of the End & The Secret Key na Nintendo Switch. Powoli dopływają do nas ostatnie oficjalne informacje, zanim gra wpadnie w nasze łapki. Tym razem dowiedzieliśmy się, jak będzie wyglądało wsparcie dla tytułu po premierze. Aktualizacje będą zarówno płatne, jak i darmowe. Pierwszą z tych bezpłatnych dostaniemy jeszcze w kwietniu, a nie płacąc za nic, możemy czekać na:

 • Nowe ramki i pozy dla Trybu Fotograficznego
  • Pieczenie

  • Pieczeń jagnięca – mierzy, ile szkód można zadać w pięciu turach bitwy. Zapewni nagrody na podstawie całkowitych obrażeń, maksymalnej liczby łączonych ataków i maksymalnych obrażeń od jednego ataku.
  • Pieczeń z łasicy – pozwala graczom walczyć i pokonać potwory w ustalonych warunkach. Zapewni nagrody, jeśli przeciwnik zostanie pokonany w ciągu pięciu tur.
  • Diabelska pieczeń – pozwala graczom zmienić przeciwnika z powyższych pieczeni na dowolnego potwora.

  Dostęp do Pieczeni uzyskamy dopiero po tym, jak osiągniemy odpowiedni postęp w fabule.

Następnie do gry trafi Legendarny Poziom Trudności, ma to się odbyć pod koniec czerwca. Jeśli jesteście fanami ścieżek dźwiękowych z gier z serii Atelier, to Legacy BGM Pack da dostęp do ponad 1000 utworów, poczynając od pierwszej odsłony. Utwory będące częścią Gust Extra BGM Pack nie wejdą w skład wcześniej wspomnianego darmowego DLC. Na sam koniec do gry trafią tereny Ashra-Am Baird, czyli tereny znane z Atelier Ryza 2: Lost Legends & the Secret Fairy. Dostęp do tego regionu otrzymamy dopiero po ukończeniu głównego wątku. Będą tam na nas czekać nowe zadania, ale nie liczmy na coś specjalnego, a tym bardziej na dubbing.

Jeśli ciekawią was pełne plany dla trzeciej Ryzy, a szczególnie to, co znajdzie się w przepustce sezonowej, to możecie to sprawdzić [tutaj]. W Nintendo eShop oczywiście znajdziecie preorder.

Atelier Ryza: Ever Darkness & the Secret Hideout

Nie są to jedyne informacje, jakim Koei Tecmo podzieliło się w ostatnim czasie. Zaskakującą informacją jest to, że pierwsza część przygód Ryzy – Atelier Ryza: Ever Darkness & the Secret Hideout, otrzyma adaptację anime. Do premiery ma dojść latem, a za produkcję odpowiada Liden Films. I to tyle informacji o anime na ten moment.

Kliknij, aby dodać komentarz

Musisz być zalogowany, żeby dodać komentarz Login

Zostaw komentarz

Dołącz do nas!

Gorące wpisy

Nintendo Switch

Czerwiec już za rogiem, a jeśli nie wsiąknęliście w przygodę Linka, to może znajdziecie coś innego dla siebie, a będzie z czego wybierać.

Nintendo Switch

Spojrzenie okiem nie-fana serii Zelda. Czy noob odnajdzie się w tej okrzykniętej jedną z najlepszych gier wszechczasów?

Nintendo Switch

Ostatnie wakacje Ryzy już za mną. Ja już wiem, jak wygląda zwieńczenie tej trylogii a wy, jeśli nie graliście, to możecie o tym przeczytać.

Recenzje

Mezoamerykańska przygoda dla początkujących fanów platformówek akcji

Po godzinach

O Zeldzie i tylko o Zeldzie!

Po godzinach

Czyli początki Elanczewskiego z serią The Legend of Zelda

 1. Wspaniałe Żyćko kusi, zwłaszcza patrząc na cenę wersji cyfrowej... no i w pudełku też będzie nieco tańsze niż typowa premiera…

 2. Zainteresowałby mnie tylko Etrian Odyssey 3 z tej kolekcji etrianowej (jedyna część której nie przeszedłem) ale nie teraz. Kupię jak…

Najnowsze posty na forum

Recent Topics

Ankieta

Co padnie Waszym łupem w czerwcu 2023? (można zaznaczyć kilka opcji)

Pokaż wyniki

Loading ... Loading ...

Nadchodzące wydarzenia

cze72023

Nocturnal

All-day event
Premiera
cze82023

MotoGP 23

All-day event
Premiera
cze82023

Summer Game Fest 2023 Showcase Event

Godzina: 9:00 pm
Showcase
Event_Summer-Game-Fest-2023-Kickoff-Inits_06-08-23

Zobacz też

Nintendo Switch

Jeśli czekacie na sporą ilość strategicznej rozgrywki rodem z Japonii, to jeszcze trochę poczekacie, ale możecie co nieco o tym przeczytać.

Nintendo Switch

Ostatnie wakacje Ryzy już za mną. Ja już wiem, jak wygląda zwieńczenie tej trylogii a wy, jeśli nie graliście, to możecie o tym przeczytać.

Nintendo Switch

Marysia było lekko w szoku, gdy zobaczyła, jak wygląda jej odrestaurowana gierka. Pozytywnym szoku, bo prezentuje się to spójnie!

Nintendo Switch

W lipcu tego roku będziemy mogli wesprzeć Nobunagę w zaspokojeniu jego ambicji, co równa się zjednoczeniu całej Japonii.