[AKTUALIZACJA] Keicho Nijimura dołączy do JoJo’s Bizarre Adventure: All Star Battle R 24 marca

Fani Diamond is Unbreakable radujcie się! Keicho Nijimura czyli znany antagonista, trafi do JoJo’s Bizarre Adventure: All Star Battle R!

AKTUALIZACJA

Keicho Nijimura dołączy do JoJo’s Bizarre Adventure: All Star Battle R 24 marca, ogłosiło dzisiaj Bandai Namco. Dwa dni wcześniej trafi on do posiadaczy przepustki sezonowej do gry. Razem z ogłoszeniem do sieci trafił nowy zwiastun dla bohatera:


Od premiery JoJo’s Bizarre Adventure: All Star Battle R na Nintendo Switch minęło już ponad pół roku, a Bandai Namco ciągle wspiera produkcję. CyberConnect2 właśnie przedstawiło nowego bohatera, który dołączy do plejady gwiazd JoJo. Bedzie to piąta postać po Risotto Nero, Weather Forecast, Father Pucchi (Final) i Rudolfie Von Stroheimie, na polu bitwy zamelduje się Keicho Nijimura! Data dodania go do JoJo’s Bizarre Adventure: All Star Battle R nie jest jeszcze znana, a w przepustce sezonowej będzie jeszcze jeden nieujawniony bohater. Grę znajdziecie w Nintendo eShop lub wydanie pudełkowe w sklepach.

JoJo’s Bizarre Adventure: All Star Battle R

Kluczowe Elementy

 • Świetna grafika w autentycznym stylu Hirohiko Arakiego
  JoJo’s Bizarre Adventure: All-Star Battle R stworzone jest w tym samym, przesadzonym stylu graficznym, co klasyczne JoJo, dzięki czemu możecie wkroczyć do świata JoJo i podziwiać efektowne grafiki, jakby mangi Hirohiko Arakiego dosłownie ożyły. Teraz możecie dowolnie poruszać postaciami stworzonymi przez Hirohiko Arakiego, korzystając z własnych dłoni, jakbyście weszli do mangi, gdzie grafika i tekst wywołują charakterystyczne „ゴゴゴゴゴ”.
 • 50 grywalnych postaci ze wszystkich wątków JoJo
  Jonathan Joestar, Jotaro Kujo, DIO, Jolyne Cujoh i inne postacie z JoJo’s Bizarre Adventure łączą różne pokolenia! Do wyboru macie 50 grywalnych postaci ze wszystkich wątków fabularnych i możecie rozegrać popularne starcia z każdej fabuły; po raz pierwszy postacie z różnych światów będą miały okazję się spotkać!
 • Różne tryby gry
  JoJo’s Bizarre Adventure: All-Star Battle R zawiera All Star Battle Mode, Arcade Mode, Online Mode, Versus Mode, Practice Mode i Gallery Mode. Główny tryb, All Star Battle Mode, zawiera nie tylko starcia pomiędzy postaciami z oryginalnej gry, ale także zupełnie nowe bitwy, dostępne wyłącznie w All-Star Battle R. Możecie rozegrać ponad 100 starć, z różnymi ustawieniami i w różnych warunkach. All Star Battle Mode zawiera też specjalne skórki kosmetyczne dla postaci oraz niepowtarzalne ilustracje, które można zobaczyć w Gallery Mode.
 • Jak gra ewoluowała z oryginalnego All Star Battle?
  Oparta o system All Star Battle, udostępniony po raz pierwszy w roku 2014, gra JoJo’s Bizarre Adventure: All-Star Battle R ulepsza wrażenia z gry, regulując tempo walki i dodając zatrzymania ciosów oraz wyskoki w przód. Dzięki nowym nagraniom dźwiękowym z udziałem aktorów z 6. części anime, zachowana jest atmosfera serialu animowanego. Zarówno fani, którzy grali w oryginalne All Star Battle, jak i nowi gracze będą się doskonale bawić.

Dodaj komentarz