DLC Sights, Sounds, and Speed szybko zmierza do Sonic Frontiers

Gotta go fast, Gotta go fast. I tak w koło Macieju. Do Sonic Frontiers wkrótce trafi pierwsza z trzech aktualizacji zapowiedzianych na 2023 rok.

22 marca zadebiutuje aktualizacja Sights, Sounds, and Speed dla Sonic Frontiers. Jest to pierwszy z trzech updejtów, które SEGA zapowiedziała na ten rok dla gry. Nowościami będą: Jukebox, Photo Mode, Cyber Space Challenge i Battle Rush. Szczegóły poniżej:

  • Nowe tryby wyzwań — Po ukończeniu głównej kampanii fabularnej gracze mogą uzyskać dostęp do nowych trybów wyzwań — Cyber Space Challenge i Battle Rush — za pośrednictwem ekranu tytułowego. Wyzwanie w cyberprzestrzeni to tryb ataku na czas, w którym gracze będą rywalizować z czasem, aby ukończyć wiele etapów w cyberprzestrzeni z rzędu. Dodatkowo Sonic Frontiers zaoferuje Battle Rush, tryb bitwy na czas, w którym walczysz z wieloma wrogami, Strażnikami i Tytanami za jednym zamachem.
  • Tryb fotograficzny – aby uchwycić wspomnienia z pobytu na wyspach Starfall, gracze mogą otworzyć menu pauzy. Znajdą tam dostęp do trybu fotograficznego, który zatrzymuje rozgrywkę i wyświetla kamerę, którą można swobodnie przesuwać.
  • Szafa grająca – gracze mogą słuchać swoich ulubionych piosenek Sonica na wyspach Starfall dzięki nowej szafie grającej. Z 53 dostępnymi utworami, gracze będą mieli natychmiastowy dostęp do 13 utworów i będą mogli odblokować pozostałe 40 utworów, zbierając Sound Memories na każdej wyspie.

Dodaj komentarz