Darmowa aktualizacja Fate and Fortune dla Shovel Knight Dig powoli zmierza na Switcha

Nowe zadanie do wykonania, nowe pamiątki do odblokowania, mnóstwo poprawek i wszystko za darmo! Już wkrótce na Nintendo Switch.

Shovel Knight Dig to świetna platformówka, która trafiła na Nintendo Switch we wrześniu zeszłego roku. Yacht Club Games oraz Nitrome wydali na PC najnowszą darmową aktualizację — Fate and Fortune. Co prawda na Nintendo Switch trafi ona w późniejszym czasie, ale już teraz możemy sprawdzić, co dokładnie otrzymamy. Szczegóły poniżej, a Shovel Knight Dig znajdziecie w Nintendo eShop w cenie 100 złotych.

Nowa Zawartość

  • Tryb Knightmare – Coś naprawdę złego musi czaić się w studni! Ten tryb ma stanowić specjalne wyzwanie dla graczy! Każdy etap Knightmare jeszcze bardziej utrudni twój bieg dzięki opcjom takim jak „Niekończąca się wytrzymałość” (gdzie studnia się rozszerza, wydłużając każdy etap) lub „Solidni łotrzykowie” (bossowie mają teraz o 50% więcej HP). Każde wyzwanie kumuluje się, więc pamiętaj, aby doskonalić swoje umiejętności kopania, zanim przejdziesz dalej! Tryb Knightmare będzie śledzić twoje postępy i pokazywać, jak daleko zaszedłeś. Każde zejście do studni przybliża Cię do odkrycia tajemnic leżących na dnie.
  • Nowy przyjaciel, Fetcher – Na końcu każdego etapu Fetcher będzie czekał na dnie studni, aby cię zabrać i wydobyć! Za 625 klejnotów da graczom szansę na opuszczenie studni w połowie biegu, aby zachować swoje złoto i wrócić do HUB-u.
  • Pamiątki – Gdy gracze dokonują wyczynów, pamiątki przyznawane za ich liczne osiągnięcia będą ozdabiać HUB.
  • Nowe dodatki do kompendium – Dodano nowe sekcje do Kompendium! Śledź wrogów, znaki, pamiątki i jedzenie napotkane podczas wypraw do studni.
  • Nowy utwór muzyczny – Dodano nowy utwór dla Mushroom Mines! Teraz gra wybierze oryginalną ścieżkę lub nową ścieżkę do odtworzenia, gdy zaczniesz nurkować w studni.
  • Poprawa jakości życia (QOL)

Dodaj komentarz