Connect with us

Cześć, czego szukasz?

MyNintendo.plMyNintendo.pl

Nintendo Switch

Darmowa aktualizacja Fate and Fortune dla Shovel Knight Dig powoli zmierza na Switcha

Nowe zadanie do wykonania, nowe pamiątki do odblokowania, mnóstwo poprawek i wszystko za darmo! Już wkrótce na Nintendo Switch.

Shovel Knight Dig to świetna platformówka, która trafiła na Nintendo Switch we wrześniu zeszłego roku. Yacht Club Games oraz Nitrome wydali na PC najnowszą darmową aktualizację — Fate and Fortune. Co prawda na Nintendo Switch trafi ona w późniejszym czasie, ale już teraz możemy sprawdzić, co dokładnie otrzymamy. Szczegóły poniżej, a Shovel Knight Dig znajdziecie w Nintendo eShop w cenie 100 złotych.

Nowa Zawartość

  • Tryb Knightmare – Coś naprawdę złego musi czaić się w studni! Ten tryb ma stanowić specjalne wyzwanie dla graczy! Każdy etap Knightmare jeszcze bardziej utrudni twój bieg dzięki opcjom takim jak „Niekończąca się wytrzymałość” (gdzie studnia się rozszerza, wydłużając każdy etap) lub „Solidni łotrzykowie” (bossowie mają teraz o 50% więcej HP). Każde wyzwanie kumuluje się, więc pamiętaj, aby doskonalić swoje umiejętności kopania, zanim przejdziesz dalej! Tryb Knightmare będzie śledzić twoje postępy i pokazywać, jak daleko zaszedłeś. Każde zejście do studni przybliża Cię do odkrycia tajemnic leżących na dnie.
  • Nowy przyjaciel, Fetcher – Na końcu każdego etapu Fetcher będzie czekał na dnie studni, aby cię zabrać i wydobyć! Za 625 klejnotów da graczom szansę na opuszczenie studni w połowie biegu, aby zachować swoje złoto i wrócić do HUB-u.
  • Pamiątki – Gdy gracze dokonują wyczynów, pamiątki przyznawane za ich liczne osiągnięcia będą ozdabiać HUB.
  • Nowe dodatki do kompendium – Dodano nowe sekcje do Kompendium! Śledź wrogów, znaki, pamiątki i jedzenie napotkane podczas wypraw do studni.
  • Nowy utwór muzyczny – Dodano nowy utwór dla Mushroom Mines! Teraz gra wybierze oryginalną ścieżkę lub nową ścieżkę do odtworzenia, gdy zaczniesz nurkować w studni.
  • Poprawa jakości życia (QOL)
Kliknij, aby dodać komentarz

Musisz być zalogowany, żeby dodać komentarz Login

Zostaw komentarz

Dołącz do nas!

Gorące wpisy

Nintendo Switch

Czerwiec już za rogiem, a jeśli nie wsiąknęliście w przygodę Linka, to może znajdziecie coś innego dla siebie, a będzie z czego wybierać.

Nintendo Switch

Spojrzenie okiem nie-fana serii Zelda. Czy noob odnajdzie się w tej okrzykniętej jedną z najlepszych gier wszechczasów?

Nintendo Switch

Ostatnie wakacje Ryzy już za mną. Ja już wiem, jak wygląda zwieńczenie tej trylogii a wy, jeśli nie graliście, to możecie o tym przeczytać.

Recenzje

Mezoamerykańska przygoda dla początkujących fanów platformówek akcji

Po godzinach

O Zeldzie i tylko o Zeldzie!

Po godzinach

Czyli początki Elanczewskiego z serią The Legend of Zelda

  1. Wspaniałe Żyćko kusi, zwłaszcza patrząc na cenę wersji cyfrowej... no i w pudełku też będzie nieco tańsze niż typowa premiera…

  2. Zainteresowałby mnie tylko Etrian Odyssey 3 z tej kolekcji etrianowej (jedyna część której nie przeszedłem) ale nie teraz. Kupię jak…

Najnowsze posty na forum

Recent Topics

Ankieta

Co padnie Waszym łupem w czerwcu 2023? (można zaznaczyć kilka opcji)

Pokaż wyniki

Loading ... Loading ...

Nadchodzące wydarzenia

Loop8: Summer of Gods

Data: 5 czerwca, 2023
All-day event
Premiera

Wkrocz w życie Nini, świeżo upieczonej nastolatki, która przybywa do uroczego japońskiego miasteczka Ashihara w sierpniu 1983 roku. Poznaj miasto, zaprzyjaźnij się z jego mieszkańcami i zmierz się z Kegai w turowych bitwach, których wynik zależy od relacji, jakie zbudowałeś i decyzji, które podjąłeś. Użyj specjalnego połączenia Niniego z bogami, aby zresetować świat, a każda […]

Nocturnal

Data: 7 czerwca, 2023
All-day event
Premiera

Po trudnej podróży przez wzburzone morze Ardeshir, żołnierz Niegasnącego Płomienia, wrócił na ojczystą wyspę, Nahran. Spowija ją dziwna Mgła, a jedynym sposobem, by się przez nią przebić, jest użycie ognia. Jednak Mgła skrywa też wspaniałe miejsca i daje potężne moce tym, którzy zbadają jej tajemnice.​

MotoGP 23

Data: 8 czerwca, 2023
All-day event
Premiera

Otwórz przepustnicę, wyprzedź przeciwników i przetnij linię mety. Spełnij marzenie o tytule mistrzowskim w nowej grze MotoGP™23. Czeka tu na ciebie jeszcze więcej niesamowitych wyzwań! Konkuruj w trzech oficjalnych kategoriach mistrzostw – MotoGP™, Moto2™ i Moto3™. Wciel się w postać ulubionego zawodnika, wjedź na tor i poczuj przypływ adrenaliny w sezonie 2023.

Zobacz też

Nintendo Switch

Cyberciachanie w retrostylu

Nintendo 3DS

Uniwersum łopacianego rycerza rozszerza się