Connect with us

Cześć, czego szukasz?

MyNintendo.plMyNintendo.pl

Nintendo Switch

W Hunt the Night zapolujemy w tym roku

Gotycka przygoda pełna akcji, gdzie jasność walczy z ciemnością w nieskończonej batalii dnia i nocy — czyli mniej więcej Hunt the Night.

Polowanie w Hunt the Night odbędzie się na Nintendo Switch jeszcze w tym roku. Deweloper Moolinght Games wspólnie z DANGEN Entertainment ogłosili wczoraj datę wydanie dla PC (13 kwietnia) i potwierdzili, że na konsole gra pojawi się w późniejszym terminie. Hunt the Night to gotycki RPG akcji w stylu retro, którego tempa akcji nie powstydziłby się nawet filmowy V.H. Akcji przeniesie nas do 9 wieku do świata Medhram, gdzie za dnia rządzą ludzie, a w nocy wszelakie maszkary. Wcielimy się tam w Vesper — stalkerkę, która spróbuje ocalić ostatnie żary ludzkości.

Oficjalne Informacje

Hunt the Night to utrzymana w stylu retro przygodowa gra akcji łącząca w sobie szybką, zręcznościową rozgrywkę z mrocznym światem i klimatem fantasy. Wciel się w postać Vesper, cnotliwej członkini „Stalkerów” i odkryj rozległy świat Medhram, pełen ruin oraz grozy. Przemierzaj lochy pełne makabrycznych wrogów, walcz z wymagającymi bossami i wykorzystaj swój arsenał broni i mrocznych mocy, aby odzyskać Noc.
To dziewiąty Wiek ludzkości. Cyklem dnia rządzą ludzie, a cyklem nocy – przerażające stworzenia. Pomimo swych starań, ludzkość jest unicestwiana z każdym nadejściem Nocy.
Grupa ludzi, nazywających siebie „Stalkerami”, odkryła jak wykorzystać moc ciemności na swoją korzyść i walczyła z Nocą. To jednak nie wystarczyło i z każdym nowym świtem ludzkość powstawała na nowo, wiedząc, że wraz z ciemnością przychodzi zagłada.
Ludzkość znalazła „Pieczęć Nocy”, artefakt, który pozwolił im zatrzymać cykl w wiecznym dniu. W zamian za przysięgę krwi, którą Stalkerzy byli skłonni złożyć, słońce rządziło przez setki pokoleń i po raz pierwszy nadzieja stała się latarnią światła. Los okazał się jednak nie do powstrzymania, a oni zapłacili za to najwyższą cenę.
Teraz gdy Noc zaczyna pożerać każdy promień światła, Vesper, Stalkerka z prawa i córka zdrajcy, przemierzać będzie umierającą krainę, próbując ocalić ostatnie żary ludzkości. Poluje w wyścigu z przeznaczeniem, gdyż cienie wydłużają się zarówno na świecie, jak i w jej umyśle.

Kluczowe Elementy

  • Bierz udział w dynamicznej walce toczonej w szybkim tempie – Przedzieraj się przez wrogów, jednocześnie wyprowadzając swoje kombinacje, używając broni lub niszcząc ich swoimi mrocznymi mocami. Możesz szybko przełączać się między walką wręcz a atakiem dystansowym: rozcinać wrogów mieczem, a następnie odskoczyć, aby użyć broni dystansowej, unikając ataków wroga.
  • Zmierz się z trudnymi przeciwnikami – Podejmij ostateczne wyzwanie w intensywnych starciach z bossami, walcząc z pradawnymi potworami Nocy, które raz po raz unicestwiają ludzkość. Poznaj ich słabe punkty, schematy ataku i przetrwaj przez różne fazy walki, gdy bitwa staje się coraz bardziej wymagająca i ekstremalna.
  • Ulepsz i dostosuj build Vesper – Stwórz swój własny build, który dopasuje się nie tylko do preferowanej rozgrywki, ale także do poszczególnych bossów. Dostosuj ulepszenia swojego arsenału i używaj sprzętu, który najlepiej pasuje do twojej rozgrywki: Obrażenia krytyczne, Kradzież życia, Trucizna, Walka wręcz, Siła ognia i inne. Zbieraj fiolki Sanguine, Pióra Wron, Kamienie Księżycowe i Noctilium, aby zwiększyć swoje statystyki i przygotować się do stawienia czoła Nocy.
  • Odkryj mroczny świat Medhram – Zbadaj Medhram w połączeniu przygodowej gry akcji i mrocznego świata fantasy. Przetrwaj ogromne lochy pełne pułapek, wrogów, zagadek i wyzwań. Odkryj wszelkiego rodzaju lokacje, od starożytnych katedr i bibliotek wiedzy po zaginione królestwa i zdewastowane dryfujące miasta.
  • Ukończ „Polowania” jak członek Stalkerów – Przyjmij zlecenie na polowanie we „Wronim Gnieździe” i wytrop mroczną bestię, znajdź miejsce, gdzie się ukrywa i zapoluj na najpotężniejsze stworzenia Nocy. Po każdym zakończonym polowaniu otrzymasz nagrody, które zwiększą twój pasek zdrowia i mrocznej energii.
  • Znajdź poboczne postacie i ukończ ich historie – Poznaj nowe postacie i odkryj ich tragiczną przeszłość oraz historie w świecie, który stoi na skraju przepaści.
  • Baw się przy dostosowanej i wciągającej muzyce – Immersyjna i dostosowana do każdego momentu, bossa i lokacji muzyka, przy współpracy Hirokiego Kikuty, kompozytora Secret of Mana.

Kliknij, aby dodać komentarz

Musisz być zalogowany, żeby dodać komentarz Login

Zostaw komentarz

Dołącz do nas!

Gorące wpisy

Nintendo Switch

Działo się! Niby 10 minut to mało, a jednak panowie z Nintendo pokazali, że to wystarczająco, aby zaprezentować Breath of the Wild jeszcze raz!

Nintendo Switch

Zazwyczaj dobrze walczyć jest ogniem z ogniem, tutaj jednak ogień walczy ze skorpionami, platformami i wiatrem. I wychodzi z tego zwycięsko!

eShop

Kolejny rok i kolejna gra z Kirbym godna uwagi! Sprawdźcie, co przekonało Akiego do Kirby’s Return to Dream Land Deluxe.

Nintendo Switch

Gotowi na gorące premiery marca? W trzecim miesiącu 2023 roku pojawi się wiele ciekawych tytułów z różnych gatunków.

Nintendo Switch

Najlepszy shadow drop w historii Nintendo! Metroid Prime Remastered to symbol jakości, który trafia się raz na 15 lat!

Najnowsze posty na forum

Ankieta

Co padnie Waszym łupem w marcu 2023? (można zaznaczyć kilka opcji)

Pokaż wyniki

Loading ... Loading ...

Nadchodzące wydarzenia

Indie Games Connect 2023

Data: 30 kwietnia, 2023
Godzina: 3:30 am - 9:30 am
Showcase
Event_IGC-2023_04-30-23

Konami zorganizuje wystawę niezależnych gier Indie Games Connect 2023 w Konami Creative Center Ginza w Tokio. Indie Games Connect 2023 zapewni twórcom przestrzeń do łączenia się ze sobą i użytkownikami. Sponsorzy: Platynowi Game Creators Guild Kodansha Game Creators Lab Unity Technologies Xsolla Srebrni: esports GINZA studio Mr. GAMEHIT Shueisha Game Creators Camp

The Legend of Zelda: Tears of Kingdom

Data: 12 maja, 2023
Godzina: 12:00 am - 12:00 am
Premiera

W tej kontynuacji The Legend of Zelda: Breath of the Wild miejsce akcji przygody Linka zostało rozszerzone o niebo nad rozległymi ziemiami Hyrule. A więcej o grze roku 2023 dowiemy się pewnie wkrótce.

Summer Game Fest 2023 Showcase Event

Data: 8 czerwca, 2023
Godzina: 9:00 pm
Showcase
Event_Summer-Game-Fest-2023-Kickoff-Inits_06-08-23

Po raz pierwszy światowe premiery Summer Game Fest, pokazy rozgrywki i ogłoszenia odbędą się na żywo przed publicznością składającą się z fanów w YouTube Theatre w Hollywood Park w Inglewood w Kalifornii.

Zobacz też

Szort

Wydawca Dangen Entertainment i deweloper Black Seven Studios wydali drugi oficjalny zwiastun fabularnej gry RPG wzorowanej na latach 80. Kingdom of Night. Akcja dzieje...