W Hunt the Night zapolujemy w tym roku

Gotycka przygoda pełna akcji, gdzie jasność walczy z ciemnością w nieskończonej batalii dnia i nocy — czyli mniej więcej Hunt the Night.

Polowanie w Hunt the Night odbędzie się na Nintendo Switch jeszcze w tym roku. Deweloper Moolinght Games wspólnie z DANGEN Entertainment ogłosili wczoraj datę wydanie dla PC (13 kwietnia) i potwierdzili, że na konsole gra pojawi się w późniejszym terminie. Hunt the Night to gotycki RPG akcji w stylu retro, którego tempa akcji nie powstydziłby się nawet filmowy V.H. Akcji przeniesie nas do 9 wieku do świata Medhram, gdzie za dnia rządzą ludzie, a w nocy wszelakie maszkary. Wcielimy się tam w Vesper — stalkerkę, która spróbuje ocalić ostatnie żary ludzkości.

Oficjalne Informacje

Hunt the Night to utrzymana w stylu retro przygodowa gra akcji łącząca w sobie szybką, zręcznościową rozgrywkę z mrocznym światem i klimatem fantasy. Wciel się w postać Vesper, cnotliwej członkini „Stalkerów” i odkryj rozległy świat Medhram, pełen ruin oraz grozy. Przemierzaj lochy pełne makabrycznych wrogów, walcz z wymagającymi bossami i wykorzystaj swój arsenał broni i mrocznych mocy, aby odzyskać Noc.
To dziewiąty Wiek ludzkości. Cyklem dnia rządzą ludzie, a cyklem nocy – przerażające stworzenia. Pomimo swych starań, ludzkość jest unicestwiana z każdym nadejściem Nocy.
Grupa ludzi, nazywających siebie „Stalkerami”, odkryła jak wykorzystać moc ciemności na swoją korzyść i walczyła z Nocą. To jednak nie wystarczyło i z każdym nowym świtem ludzkość powstawała na nowo, wiedząc, że wraz z ciemnością przychodzi zagłada.
Ludzkość znalazła „Pieczęć Nocy”, artefakt, który pozwolił im zatrzymać cykl w wiecznym dniu. W zamian za przysięgę krwi, którą Stalkerzy byli skłonni złożyć, słońce rządziło przez setki pokoleń i po raz pierwszy nadzieja stała się latarnią światła. Los okazał się jednak nie do powstrzymania, a oni zapłacili za to najwyższą cenę.
Teraz gdy Noc zaczyna pożerać każdy promień światła, Vesper, Stalkerka z prawa i córka zdrajcy, przemierzać będzie umierającą krainę, próbując ocalić ostatnie żary ludzkości. Poluje w wyścigu z przeznaczeniem, gdyż cienie wydłużają się zarówno na świecie, jak i w jej umyśle.

Kluczowe Elementy

  • Bierz udział w dynamicznej walce toczonej w szybkim tempie – Przedzieraj się przez wrogów, jednocześnie wyprowadzając swoje kombinacje, używając broni lub niszcząc ich swoimi mrocznymi mocami. Możesz szybko przełączać się między walką wręcz a atakiem dystansowym: rozcinać wrogów mieczem, a następnie odskoczyć, aby użyć broni dystansowej, unikając ataków wroga.
  • Zmierz się z trudnymi przeciwnikami – Podejmij ostateczne wyzwanie w intensywnych starciach z bossami, walcząc z pradawnymi potworami Nocy, które raz po raz unicestwiają ludzkość. Poznaj ich słabe punkty, schematy ataku i przetrwaj przez różne fazy walki, gdy bitwa staje się coraz bardziej wymagająca i ekstremalna.
  • Ulepsz i dostosuj build Vesper – Stwórz swój własny build, który dopasuje się nie tylko do preferowanej rozgrywki, ale także do poszczególnych bossów. Dostosuj ulepszenia swojego arsenału i używaj sprzętu, który najlepiej pasuje do twojej rozgrywki: Obrażenia krytyczne, Kradzież życia, Trucizna, Walka wręcz, Siła ognia i inne. Zbieraj fiolki Sanguine, Pióra Wron, Kamienie Księżycowe i Noctilium, aby zwiększyć swoje statystyki i przygotować się do stawienia czoła Nocy.
  • Odkryj mroczny świat Medhram – Zbadaj Medhram w połączeniu przygodowej gry akcji i mrocznego świata fantasy. Przetrwaj ogromne lochy pełne pułapek, wrogów, zagadek i wyzwań. Odkryj wszelkiego rodzaju lokacje, od starożytnych katedr i bibliotek wiedzy po zaginione królestwa i zdewastowane dryfujące miasta.
  • Ukończ „Polowania” jak członek Stalkerów – Przyjmij zlecenie na polowanie we „Wronim Gnieździe” i wytrop mroczną bestię, znajdź miejsce, gdzie się ukrywa i zapoluj na najpotężniejsze stworzenia Nocy. Po każdym zakończonym polowaniu otrzymasz nagrody, które zwiększą twój pasek zdrowia i mrocznej energii.
  • Znajdź poboczne postacie i ukończ ich historie – Poznaj nowe postacie i odkryj ich tragiczną przeszłość oraz historie w świecie, który stoi na skraju przepaści.
  • Baw się przy dostosowanej i wciągającej muzyce – Immersyjna i dostosowana do każdego momentu, bossa i lokacji muzyka, przy współpracy Hirokiego Kikuty, kompozytora Secret of Mana.

Dodaj komentarz