Connect with us

Cześć, czego szukasz?

MyNintendo.plMyNintendo.pl

Nintendo Switch

Tryb kolażowy do Disco Elysium – The Final Cut wkrótce trafi do graczy

Akcja. Kamera. Stop. Marzyliście o pracy jako scenarzysta? Najnowszy dodatek do Disco Elysium – The Final Cut pozwoli wam się tak poczuć.

Gracze PC’towi już dzisiaj, a konsolowi już za kilka dni będą mogli sprawdzić Tryb kolażowy dla Disco Elysium – The Final Cut. Deweloper ZA/UM ogłosił, że w tym trybie gracz będzie miał całkowitą kontrolę artystyczną i będzie mógł zainscenizować dosłownie wszystko. Będzie można użyć każdej postaci, scenerii, przedmiotów z gry, a do tego nie zabraknie filtrów i ramek, które zamienią nasze dzieło w arcydzieło.

Na co pozwoli tryb kolażowy:

  • PRZECIĄGNIJ I UPUŚĆ – Ustawiaj, obracaj i zmieniaj rozmiar ulubionych postaci na tle niezapomnianych scenerii z gry, aby potem wybrać dla nich poważną lub głupkowatą pozę.
  • PISZ DIALOGI – Do swoich obrazów dopisuj całe historie, tworząc własny tekst, który można zamieścić w dowolnym miejscu. Dodasz im autentyzmu dzięki taśmie dialogowej FELD.
  • ESTETYKA PONAD WSZYSTKO – Wzbudź w sobie gliniarza-artystę, stosując dziwne i zachwycające filtry – możesz wybrać deszcz, mgłę i śnieg oraz zmieniać porę dnia, by stworzyć wymarzoną atmosferę.
  • ŁAPKI DO GÓRY! – Wciskaj pistolety w niczego nie spodziewające się ręce, korzystając z nieprzebranej kolekcji przedmiotów i naklejek na ubrania lub sięgnij po niezwykłe dzieła naszych utalentowanych współpracowników.
  • NA KONIEC – RAMKA – Nadaj swojej scenie charakteru, wybierając jedną z ramek o nietuzinkowych motywach, na przykład: Kim Kotsuragi, J***ć Świat, Matematyka Wzrokowa i Wprowadzamy Komunizm.
  • DODATKOWE SEKRETY DO ODKRYCIA! – Zapoluj na zupełnie nowe sceny z historii Martinaise. Gracze o bystrym wzroku i wnikliwej naturze zostaną wynagrodzeni nowymi kwestiami wygłoszonymi jedwabistym głosem narratora.

Kliknij, aby dodać komentarz

Musisz być zalogowany, żeby dodać komentarz Login

Zostaw komentarz

Dołącz do nas!

Gorące wpisy

Nintendo Switch

Działo się! Niby 10 minut to mało, a jednak panowie z Nintendo pokazali, że to wystarczająco, aby zaprezentować Breath of the Wild jeszcze raz!

Nintendo Switch

Zazwyczaj dobrze walczyć jest ogniem z ogniem, tutaj jednak ogień walczy ze skorpionami, platformami i wiatrem. I wychodzi z tego zwycięsko!

eShop

Kolejny rok i kolejna gra z Kirbym godna uwagi! Sprawdźcie, co przekonało Akiego do Kirby’s Return to Dream Land Deluxe.

Nintendo Switch

Gotowi na gorące premiery marca? W trzecim miesiącu 2023 roku pojawi się wiele ciekawych tytułów z różnych gatunków.

Nintendo Switch

Najlepszy shadow drop w historii Nintendo! Metroid Prime Remastered to symbol jakości, który trafia się raz na 15 lat!

Najnowsze posty na forum

Ankieta

Co padnie Waszym łupem w marcu 2023? (można zaznaczyć kilka opcji)

Pokaż wyniki

Loading ... Loading ...

Nadchodzące wydarzenia

Indie Games Connect 2023

Data: 30 kwietnia, 2023
Godzina: 3:30 am - 9:30 am
Showcase
Event_IGC-2023_04-30-23

Konami zorganizuje wystawę niezależnych gier Indie Games Connect 2023 w Konami Creative Center Ginza w Tokio. Indie Games Connect 2023 zapewni twórcom przestrzeń do łączenia się ze sobą i użytkownikami. Sponsorzy: Platynowi Game Creators Guild Kodansha Game Creators Lab Unity Technologies Xsolla Srebrni: esports GINZA studio Mr. GAMEHIT Shueisha Game Creators Camp

The Legend of Zelda: Tears of Kingdom

Data: 12 maja, 2023
Godzina: 12:00 am - 12:00 am
Premiera

W tej kontynuacji The Legend of Zelda: Breath of the Wild miejsce akcji przygody Linka zostało rozszerzone o niebo nad rozległymi ziemiami Hyrule. A więcej o grze roku 2023 dowiemy się pewnie wkrótce.

Summer Game Fest 2023 Showcase Event

Data: 8 czerwca, 2023
Godzina: 9:00 pm
Showcase
Event_Summer-Game-Fest-2023-Kickoff-Inits_06-08-23

Po raz pierwszy światowe premiery Summer Game Fest, pokazy rozgrywki i ogłoszenia odbędą się na żywo przed publicznością składającą się z fanów w YouTube Theatre w Hollywood Park w Inglewood w Kalifornii.

Zobacz też