Tryb kolażowy do Disco Elysium – The Final Cut wkrótce trafi do graczy

Akcja. Kamera. Stop. Marzyliście o pracy jako scenarzysta? Najnowszy dodatek do Disco Elysium – The Final Cut pozwoli wam się tak poczuć.

Gracze PC’towi już dzisiaj, a konsolowi już za kilka dni będą mogli sprawdzić Tryb kolażowy dla Disco Elysium – The Final Cut. Deweloper ZA/UM ogłosił, że w tym trybie gracz będzie miał całkowitą kontrolę artystyczną i będzie mógł zainscenizować dosłownie wszystko. Będzie można użyć każdej postaci, scenerii, przedmiotów z gry, a do tego nie zabraknie filtrów i ramek, które zamienią nasze dzieło w arcydzieło.

Na co pozwoli tryb kolażowy:

  • PRZECIĄGNIJ I UPUŚĆ – Ustawiaj, obracaj i zmieniaj rozmiar ulubionych postaci na tle niezapomnianych scenerii z gry, aby potem wybrać dla nich poważną lub głupkowatą pozę.
  • PISZ DIALOGI – Do swoich obrazów dopisuj całe historie, tworząc własny tekst, który można zamieścić w dowolnym miejscu. Dodasz im autentyzmu dzięki taśmie dialogowej FELD.
  • ESTETYKA PONAD WSZYSTKO – Wzbudź w sobie gliniarza-artystę, stosując dziwne i zachwycające filtry – możesz wybrać deszcz, mgłę i śnieg oraz zmieniać porę dnia, by stworzyć wymarzoną atmosferę.
  • ŁAPKI DO GÓRY! – Wciskaj pistolety w niczego nie spodziewające się ręce, korzystając z nieprzebranej kolekcji przedmiotów i naklejek na ubrania lub sięgnij po niezwykłe dzieła naszych utalentowanych współpracowników.
  • NA KONIEC – RAMKA – Nadaj swojej scenie charakteru, wybierając jedną z ramek o nietuzinkowych motywach, na przykład: Kim Kotsuragi, J***ć Świat, Matematyka Wzrokowa i Wprowadzamy Komunizm.
  • DODATKOWE SEKRETY DO ODKRYCIA! – Zapoluj na zupełnie nowe sceny z historii Martinaise. Gracze o bystrym wzroku i wnikliwej naturze zostaną wynagrodzeni nowymi kwestiami wygłoszonymi jedwabistym głosem narratora.

Dodaj komentarz