Connect with us

Cześć, czego szukasz?

MyNintendo.plMyNintendo.pl

Nintendo Switch

Song of Memories wybrzmi w naszych uszach w przyszłym tygodniu

Walentynki się nie udały, a miłości na horyzoncie nadal nie widać? Wypełń romantyczną pustkę w swoim sercu z Song of Memories.

Wydawca Future Tech Lab oraz deweloper PureWish zdradzili dzisiaj, że Song of Memories pojawi się na całym świecie 23 marca. Tzn. wtedy ta romantyczna wizualna nowelka będzie miała premierę na Nintendo Switch.

Jest to opowieść o miłości i kryzysie, w której twoje wybory decydują o zakończeniu historii. W wielkim i tajemniczym świecie splecionym ze sobą piękną grafiką i emocjonującą historią stajesz się bohaterem i kształtujesz własne przeznaczenie. Jako bohater gracz spędzi w grze miłe chwile z sześcioma dziewczynami. Takich wspólnych wydarzeń będzie ponad 100, w tym np. impreza przy basenie, czy randka. Twórcy zastosowali tam narzędzia do animacji 2D „E-mote”, dzięki którym poczujesz, jakbyś oglądał anime. Oczywiście całość jest w pełni udźwiękowiona! Muzyka jest istotnym fragmentem zabawy w Song of Memories, a w grze znajdziemy ponad 30 oryginalnych utworów. W rozgrywkę wpleciono elementy gry rytmicznej podczas starć, a kombinacja piosenek bitewnych zmienia się w zależności od wyboru postaci jednostki artystycznej „Dream 4 You”, która jest ważną postacią.

Kliknij, aby dodać komentarz

Musisz być zalogowany, żeby dodać komentarz Login

Zostaw komentarz

Dołącz do nas!

Gorące wpisy

Nintendo Switch

Działo się! Niby 10 minut to mało, a jednak panowie z Nintendo pokazali, że to wystarczająco, aby zaprezentować Breath of the Wild jeszcze raz!

Nintendo Switch

Zazwyczaj dobrze walczyć jest ogniem z ogniem, tutaj jednak ogień walczy ze skorpionami, platformami i wiatrem. I wychodzi z tego zwycięsko!

eShop

Kolejny rok i kolejna gra z Kirbym godna uwagi! Sprawdźcie, co przekonało Akiego do Kirby’s Return to Dream Land Deluxe.

Nintendo Switch

Gotowi na gorące premiery marca? W trzecim miesiącu 2023 roku pojawi się wiele ciekawych tytułów z różnych gatunków.

Nintendo Switch

Najlepszy shadow drop w historii Nintendo! Metroid Prime Remastered to symbol jakości, który trafia się raz na 15 lat!

Najnowsze posty na forum

Ankieta

Co padnie Waszym łupem w marcu 2023? (można zaznaczyć kilka opcji)

Pokaż wyniki

Loading ... Loading ...

Nadchodzące wydarzenia

Indie Games Connect 2023

Data: 30 kwietnia, 2023
Godzina: 3:30 am - 9:30 am
Showcase
Event_IGC-2023_04-30-23

Konami zorganizuje wystawę niezależnych gier Indie Games Connect 2023 w Konami Creative Center Ginza w Tokio. Indie Games Connect 2023 zapewni twórcom przestrzeń do łączenia się ze sobą i użytkownikami. Sponsorzy: Platynowi Game Creators Guild Kodansha Game Creators Lab Unity Technologies Xsolla Srebrni: esports GINZA studio Mr. GAMEHIT Shueisha Game Creators Camp

The Legend of Zelda: Tears of Kingdom

Data: 12 maja, 2023
Godzina: 12:00 am - 12:00 am
Premiera

W tej kontynuacji The Legend of Zelda: Breath of the Wild miejsce akcji przygody Linka zostało rozszerzone o niebo nad rozległymi ziemiami Hyrule. A więcej o grze roku 2023 dowiemy się pewnie wkrótce.

Summer Game Fest 2023 Showcase Event

Data: 8 czerwca, 2023
Godzina: 9:00 pm
Showcase
Event_Summer-Game-Fest-2023-Kickoff-Inits_06-08-23

Po raz pierwszy światowe premiery Summer Game Fest, pokazy rozgrywki i ogłoszenia odbędą się na żywo przed publicznością składającą się z fanów w YouTube Theatre w Hollywood Park w Inglewood w Kalifornii.

Zobacz też