Song of Memories wybrzmi w naszych uszach w przyszłym tygodniu

Walentynki się nie udały, a miłości na horyzoncie nadal nie widać? Wypełń romantyczną pustkę w swoim sercu z Song of Memories.

Wydawca Future Tech Lab oraz deweloper PureWish zdradzili dzisiaj, że Song of Memories pojawi się na całym świecie 23 marca. Tzn. wtedy ta romantyczna wizualna nowelka będzie miała premierę na Nintendo Switch.

Jest to opowieść o miłości i kryzysie, w której twoje wybory decydują o zakończeniu historii. W wielkim i tajemniczym świecie splecionym ze sobą piękną grafiką i emocjonującą historią stajesz się bohaterem i kształtujesz własne przeznaczenie. Jako bohater gracz spędzi w grze miłe chwile z sześcioma dziewczynami. Takich wspólnych wydarzeń będzie ponad 100, w tym np. impreza przy basenie, czy randka. Twórcy zastosowali tam narzędzia do animacji 2D „E-mote”, dzięki którym poczujesz, jakbyś oglądał anime. Oczywiście całość jest w pełni udźwiękowiona! Muzyka jest istotnym fragmentem zabawy w Song of Memories, a w grze znajdziemy ponad 30 oryginalnych utworów. W rozgrywkę wpleciono elementy gry rytmicznej podczas starć, a kombinacja piosenek bitewnych zmienia się w zależności od wyboru postaci jednostki artystycznej „Dream 4 You”, która jest ważną postacią.

Dodaj komentarz