Disney Speedstorm ze wczesnym dostępem na Nintendo Switch

Po zeszłorocznych testach wiedzieliśmy, że jest na co czekać. Za miesiąc zagracie w Disney Speedstorm, jeśli zapłacicie.

Na 18 kwietnia planowany jest start wczesnego dostępu dla Disney Speedstorm, czyli takiego Mario Kart z bohaterami Disney’a. Największą zaletą gry, jest to, że nie trzeba będzie za nią płacić ani grosza, jak już dojdzie do jej premiery. Zanim jednak ten moment nastąpi każdy chętny i majętny będzie mógł wziąć udział w programie Early Access. Oznacza to, że za minimum 139,99 zł będziemy mogli bawić się grą znacznie wcześniej od reszty.

W komunikacie prasowym Aska Suzuki (Gameloft Game Manager) powiedziała:

Chcemy, aby fani uruchomili swoje silniki, dołączając do nas na torach wyścigowych Disney Speedstorm we wczesnym dostępie i walcząc ze sobą jako kultowi kierowcy na oszałamiających torach inspirowanych filmami Disneya i Pixara. Nie możemy się doczekać, aby usłyszeć opinie naszej społeczności i wspólnie pracować nad stworzeniem gry reagującej na potrzeby i życzenia graczy, ponieważ planujemy oferować stale ewoluujące wrażenia z wyścigów.

Poza dostępem do gry zakupując Standard Founder’s Pack otrzymamy:

  • Odblokowanie zawodnika: Myszka Miki, Kaczor Donald
  • Dodatkowe odblokowanie zawodnika do wyboru
  • 4000 tokenów (waluta w grze).
  • 2 kredyty Złotej Przepustki
  • Ekskluzywny kombinezon wyścigowy członka-założyciela dla Myszki Miki, Kaczora Donalda i wybranego zawodnika
  • Ekskluzywne barwy gokartów członka-założyciela dla Myszki Miki, Kaczora Donalda i wybranego zawodnika
  • Ekskluzywne motto i awatar założyciela

Do sprzedaży mają jeszcze trafić Deluxe Founder’s Pack (49.99€) i Ultimate Founder’s Pack (69.99€). Przy zakupie tego pierwszego dostaniemy Mulan jako kierowcę (plus wszystkie benefity Standard) i więcej tokenów. Z kolei zakup tego drugiego da nam Kapitana Jacka Sparrowa i Herkulesa, jedną więcej złotą przepustkę, jeszcze więcej tokenów oraz koła i skrzydła do gokarta Kaczora Donalda. Każdy kto złoży preorder otrzyma dodatkowo Toontech Early Bird – malowanie gokartów Kaczora Donalda i Early Bird – kombinezon wyścigowy Kaczora Donalda.

Dodaj komentarz