Welcome Kokuri-san trafi na Nintendo Switch w maju

VTuberzy rosną w siłę wraz z ekspansją kultury na Zachód, nie powinno więc nikogo dziwić, że zaczną się z nimi pojawiać gry.

25 maja na całym świecie zadebiutuje Welcome Kokuri-san, czyli wizualna nowelka na Nintendo Switch od CyberStep. W tej grze główne skrzypce odgrywać będzie VTuberka Kurune Kokuri! Całość będzie w pełni udźwiękowiona, a sceny zawierać będą realistyczne głosy ASMR. Dzięki temu zabiegowi poczujecie się jakbyście byli na miejscu osobiście. Fabuła pozwoli nam na przeszukanie szkoły w poszukiwaniu sidemiu cudów, a zrobimy to wspólnie z Kurune Kokuri, która pojawi się po tym, jak zaintonujemy zaklęcie przyzywające.

Czym jest ASMR?

ASMR oznacza samoistna odpowiedź meridianów czuciowych i odnosi się do przyjemnych dźwięków, które stymulują zmysły słuchu danej osoby. Ponieważ ASMR jest zwykle nagrywany za pomocą specjalnego sprzętu, możesz poczuć się tak, jakby głosy były obok ciebie, co pozwala ci bardziej zanurzyć się w historii.

Kim jest Kurune Kokuri?

Kurune Kokuri to VTuberka, która została nieumyślnie wezwana przez japońską tablicę Ouija. Otoczona ulubionymi grami i pysznym jedzeniem, radośnie cieszy się swoim współczesnym życiem. Jest aktywna na YouTube, w grach i piosenkach transmitowanych na żywo, skupiając się na powolnym i kojącym ASMR!

Dodaj komentarz