Connect with us

Cześć, czego szukasz?

MyNintendo.plMyNintendo.pl

Nintendo Switch

Welcome Kokuri-san trafi na Nintendo Switch w maju

VTuberzy rosną w siłę wraz z ekspansją kultury na Zachód, nie powinno więc nikogo dziwić, że zaczną się z nimi pojawiać gry.

25 maja na całym świecie zadebiutuje Welcome Kokuri-san, czyli wizualna nowelka na Nintendo Switch od CyberStep. W tej grze główne skrzypce odgrywać będzie VTuberka Kurune Kokuri! Całość będzie w pełni udźwiękowiona, a sceny zawierać będą realistyczne głosy ASMR. Dzięki temu zabiegowi poczujecie się jakbyście byli na miejscu osobiście. Fabuła pozwoli nam na przeszukanie szkoły w poszukiwaniu sidemiu cudów, a zrobimy to wspólnie z Kurune Kokuri, która pojawi się po tym, jak zaintonujemy zaklęcie przyzywające.

Czym jest ASMR?

ASMR oznacza samoistna odpowiedź meridianów czuciowych i odnosi się do przyjemnych dźwięków, które stymulują zmysły słuchu danej osoby. Ponieważ ASMR jest zwykle nagrywany za pomocą specjalnego sprzętu, możesz poczuć się tak, jakby głosy były obok ciebie, co pozwala ci bardziej zanurzyć się w historii.

Kim jest Kurune Kokuri?

Kurune Kokuri to VTuberka, która została nieumyślnie wezwana przez japońską tablicę Ouija. Otoczona ulubionymi grami i pysznym jedzeniem, radośnie cieszy się swoim współczesnym życiem. Jest aktywna na YouTube, w grach i piosenkach transmitowanych na żywo, skupiając się na powolnym i kojącym ASMR!

Kliknij, aby dodać komentarz

Musisz być zalogowany, żeby dodać komentarz Login

Zostaw komentarz

Dołącz do nas!

Gorące wpisy

Nintendo Switch

Działo się! Niby 10 minut to mało, a jednak panowie z Nintendo pokazali, że to wystarczająco, aby zaprezentować Breath of the Wild jeszcze raz!

Nintendo Switch

Zazwyczaj dobrze walczyć jest ogniem z ogniem, tutaj jednak ogień walczy ze skorpionami, platformami i wiatrem. I wychodzi z tego zwycięsko!

eShop

Kolejny rok i kolejna gra z Kirbym godna uwagi! Sprawdźcie, co przekonało Akiego do Kirby’s Return to Dream Land Deluxe.

Nintendo Switch

Gotowi na gorące premiery marca? W trzecim miesiącu 2023 roku pojawi się wiele ciekawych tytułów z różnych gatunków.

Nintendo Switch

Najlepszy shadow drop w historii Nintendo! Metroid Prime Remastered to symbol jakości, który trafia się raz na 15 lat!

Najnowsze posty na forum

Ankieta

Co padnie Waszym łupem w marcu 2023? (można zaznaczyć kilka opcji)

Pokaż wyniki

Loading ... Loading ...

Nadchodzące wydarzenia

Indie Games Connect 2023

Data: 30 kwietnia, 2023
Godzina: 3:30 am - 9:30 am
Showcase
Event_IGC-2023_04-30-23

Konami zorganizuje wystawę niezależnych gier Indie Games Connect 2023 w Konami Creative Center Ginza w Tokio. Indie Games Connect 2023 zapewni twórcom przestrzeń do łączenia się ze sobą i użytkownikami. Sponsorzy: Platynowi Game Creators Guild Kodansha Game Creators Lab Unity Technologies Xsolla Srebrni: esports GINZA studio Mr. GAMEHIT Shueisha Game Creators Camp

The Legend of Zelda: Tears of Kingdom

Data: 12 maja, 2023
Godzina: 12:00 am - 12:00 am
Premiera

W tej kontynuacji The Legend of Zelda: Breath of the Wild miejsce akcji przygody Linka zostało rozszerzone o niebo nad rozległymi ziemiami Hyrule. A więcej o grze roku 2023 dowiemy się pewnie wkrótce.

Summer Game Fest 2023 Showcase Event

Data: 8 czerwca, 2023
Godzina: 9:00 pm
Showcase
Event_Summer-Game-Fest-2023-Kickoff-Inits_06-08-23

Po raz pierwszy światowe premiery Summer Game Fest, pokazy rozgrywki i ogłoszenia odbędą się na żywo przed publicznością składającą się z fanów w YouTube Theatre w Hollywood Park w Inglewood w Kalifornii.

Zobacz też