Connect with us

Cześć, czego szukasz?

MyNintendo.plMyNintendo.pl

Nintendo Switch

W Slime 3K: Rise Against Despot za rzeź odpowiada inteligenta maź

Sukces Vampire Survivors przyciąga naśladowców, a Slime 3K: Rise Against Despot będzie się starało dostać kawałek tortu dla siebie.

tinyBuild wspólnie z Konfa Games ogłosili, że w tym roku na Nintendo Switch trafi Slime 3K: Rise Against Despot. Jest to strzelanka z elementami roguelite, za którą stoją twórcy takich gier jak: Despotism 3K i Despot’s Game. W Slime 3K: Rise Against Despot na scenę i wojenną ścieżkę wkracza wielka plama galarety i nienawiści. W trakcie masowej produkcji sztucznych różowych ludzi, złe AI przypadkowo mutuje i uzyskuje samoświadomość. Od tego momentu ludzie, roboty i potwory rzucają się na nią bez przerwy. Nie jesteś jednak obronny, ponieważ możesz tworzyć i opracowywać nowe bronie, które każdego nadchodzącego wroga zamienią w mięso mielone.

Kluczowe Elementy

  • Strategia – Twoje umiejętności podejmowania decyzji są ważniejsze niż umiejętność naciskania przycisków we właściwym czasie.
  • Śnieżna kula – Wrogowie stają się dwa razy silniejsi z każdą minutą, co oznacza, że musisz być jeszcze potężniejszy! Zostań najlepszą galaretową maszyną śmierci!
  • Nagrody – Ogromna ilość treści do odblokowania między sesjami pozwala na ciągłe eksperymentowanie z nowymi konfiguracjami i pokonywanie nowych wyzwań.
  • Zabawa – Fajnie jest patrzeć, jak małe różowe ludziki pękają, gdy je miażdżysz!

Kliknij, aby dodać komentarz

Musisz być zalogowany, żeby dodać komentarz Login

Zostaw komentarz

Dołącz do nas!

Gorące wpisy

Nintendo Switch

Działo się! Niby 10 minut to mało, a jednak panowie z Nintendo pokazali, że to wystarczająco, aby zaprezentować Breath of the Wild jeszcze raz!

Nintendo Switch

Zazwyczaj dobrze walczyć jest ogniem z ogniem, tutaj jednak ogień walczy ze skorpionami, platformami i wiatrem. I wychodzi z tego zwycięsko!

eShop

Kolejny rok i kolejna gra z Kirbym godna uwagi! Sprawdźcie, co przekonało Akiego do Kirby’s Return to Dream Land Deluxe.

Nintendo Switch

Gotowi na gorące premiery marca? W trzecim miesiącu 2023 roku pojawi się wiele ciekawych tytułów z różnych gatunków.

Nintendo Switch

Najlepszy shadow drop w historii Nintendo! Metroid Prime Remastered to symbol jakości, który trafia się raz na 15 lat!

Najnowsze posty na forum

Ankieta

Co padnie Waszym łupem w marcu 2023? (można zaznaczyć kilka opcji)

Pokaż wyniki

Loading ... Loading ...

Nadchodzące wydarzenia

Indie Games Connect 2023

Data: 30 kwietnia, 2023
Godzina: 3:30 am - 9:30 am
Showcase
Event_IGC-2023_04-30-23

Konami zorganizuje wystawę niezależnych gier Indie Games Connect 2023 w Konami Creative Center Ginza w Tokio. Indie Games Connect 2023 zapewni twórcom przestrzeń do łączenia się ze sobą i użytkownikami. Sponsorzy: Platynowi Game Creators Guild Kodansha Game Creators Lab Unity Technologies Xsolla Srebrni: esports GINZA studio Mr. GAMEHIT Shueisha Game Creators Camp

The Legend of Zelda: Tears of Kingdom

Data: 12 maja, 2023
Godzina: 12:00 am - 12:00 am
Premiera

W tej kontynuacji The Legend of Zelda: Breath of the Wild miejsce akcji przygody Linka zostało rozszerzone o niebo nad rozległymi ziemiami Hyrule. A więcej o grze roku 2023 dowiemy się pewnie wkrótce.

Summer Game Fest 2023 Showcase Event

Data: 8 czerwca, 2023
Godzina: 9:00 pm
Showcase
Event_Summer-Game-Fest-2023-Kickoff-Inits_06-08-23

Po raz pierwszy światowe premiery Summer Game Fest, pokazy rozgrywki i ogłoszenia odbędą się na żywo przed publicznością składającą się z fanów w YouTube Theatre w Hollywood Park w Inglewood w Kalifornii.

Zobacz też

Nintendo Switch

Sky is the limit? Nie w Black Skylands! Prace nad rozwojem wersji 1.0 są już na ukończeniu i latem zagramy w grę na Nintendo...