W Slime 3K: Rise Against Despot za rzeź odpowiada inteligenta maź

Sukces Vampire Survivors przyciąga naśladowców, a Slime 3K: Rise Against Despot będzie się starało dostać kawałek tortu dla siebie.

tinyBuild wspólnie z Konfa Games ogłosili, że w tym roku na Nintendo Switch trafi Slime 3K: Rise Against Despot. Jest to strzelanka z elementami roguelite, za którą stoją twórcy takich gier jak: Despotism 3K i Despot’s Game. W Slime 3K: Rise Against Despot na scenę i wojenną ścieżkę wkracza wielka plama galarety i nienawiści. W trakcie masowej produkcji sztucznych różowych ludzi, złe AI przypadkowo mutuje i uzyskuje samoświadomość. Od tego momentu ludzie, roboty i potwory rzucają się na nią bez przerwy. Nie jesteś jednak obronny, ponieważ możesz tworzyć i opracowywać nowe bronie, które każdego nadchodzącego wroga zamienią w mięso mielone.

Kluczowe Elementy

  • Strategia – Twoje umiejętności podejmowania decyzji są ważniejsze niż umiejętność naciskania przycisków we właściwym czasie.
  • Śnieżna kula – Wrogowie stają się dwa razy silniejsi z każdą minutą, co oznacza, że musisz być jeszcze potężniejszy! Zostań najlepszą galaretową maszyną śmierci!
  • Nagrody – Ogromna ilość treści do odblokowania między sesjami pozwala na ciągłe eksperymentowanie z nowymi konfiguracjami i pokonywanie nowych wyzwań.
  • Zabawa – Fajnie jest patrzeć, jak małe różowe ludziki pękają, gdy je miażdżysz!

Dodaj komentarz