Sprawdźcie Goons: Legends & Mayhem — hokej w szalonym wydaniu

Kiedyś polską ikoną hokeja był Czerkawski, a jeszcze w tym roku będziecie mogli zostać ikoną hokeja, nie ruszając się z własnej kanapy.

Zima może się kończy, ale miłość do hokeja nie ma granic, przynajmniej dzięki Goons: Legends & Mayhem. Jest to szalona gra, w której zdecydowano się połączyć hokeja, z beat ’em upem i sportówką, która idealnie się nadaje na kanapowe wtorki. Deweloper RageCure Games stworzył historię, w której będziemy musieli ocalić Zambonię — królestwo, w którym liczy się tylko jedno — hokej. Goons: Legends & Mayhem zadebiutuje za sprawą wydawcy Firestoke w tym roku na Nintendo Switch. Poniżej sprawdzicie zwiastun i przeczytacie kilka szczegółów o grze.

Kluczowe Elementy

  • Akcja dla 1-6 graczy – Połącz siły z innym graczem w meczach hokejowych 2 na 2 przeciwko jednemu bramkarzowi lub w klasycznym trybie 3 na 3, aby rozpętać chaos. Komunikacja jest kluczowa, a twoje umiejętności zadecydują o zwycięstwie lub porażce!
  • 3 wyjątkowe klasy i kilku bohaterów – Wybierz odpowiednią postać, aby opracować strategię zespołową, która pozwoli ci strzelać i (miejmy nadzieję) zdobywać punkty! Wybierz postacie z klas Sharpshooter (atak), Enforcer (obrona) lub Wingman (wsparcie). Każda postać ma własne zdolności i unikalne cechy, które pozwalają na długotrwałą rozgrywkę.
  • Tryb Versus – Zręcznościowa gra hokejowa w czystej postaci PVP z niespodzianką. Mecze, które przeniosą Cię z powrotem do ery kooperacji na kanapie, zapewniając jednocześnie bardziej nowoczesne wrażenia sportowe, z klasami postaci i bramkarzem, który przypomina ciągłą walkę z bossem. Wybieraj spośród lokalnej kooperacji, online ze znajomymi, a nawet multiplayer z pełnymi randomami!
  • Niesamowici Bramkarze – Inni gracze nie są tutaj twoim jedynym zmartwieniem, bramkarze również zrobią wszystko, co w ich mocy, aby zrujnować twoje najlepsze gry, kiedy tylko to możliwe. Niezależnie od tego, czy chodzi o ataki z dużej odległości, zaciekłe ataki moździerzowe, czy szarże w zwarciu, nie szczędzi się żadnych wydatków na ochronę sieci. W trybie fabularnym Goons: Legends & Mayhem bramkarze stają się prawdziwymi walkami z bossami, a każdy z nich uczy cię, jak opanować różne techniki hokejowe, przygotowując cię do potyczek PVP!
  • Ekscytujące Krainy – Goons oferuje różnorodne środowiska, w których możesz zniszczyć swoich przyjaciół, od zimnych wybrzeży niegdyś kwitnącego targu rybnego, po mityczną krainę magii i legend. Każde środowisko ma swoją własną mechanikę specjalną, zagrożenia środowiskowe i bramkarza do pokonania.
  • Story Mode – Wyrusz w podróż, aby ocalić hokejowy świat! Graj solo i pokonuj maskotki, próbując ocalić świat przed Wielkim Mascoteerem, który próbuje zrujnować hokej dla wszystkich. Przechodź kolejne etapy, odblokuj nowe postacie i zbadaj zamieszanie, które sieje spustoszenie w tym wyjątkowym świecie hokeja!
  • Odblokowane, co? – Zagłęb się w system poziomów, który pozwala dostosować swoje wrażenia za pomocą naklejek emotek i skórek postaci. Graj w mecze, zarabiaj walutę, odwiedzaj sklepy i zafunduj sobie zakupy! Komunikuj się i zdobywaj bramki ze stylem!

Dodaj komentarz