Harvest Moon: The Winds of Anthos to nowa przygoda na farmie od Natsume

Powrót kultowej serii od Natsume jest coraz bliżej. W końcu możemy rzucić okiem na Harvest Moon: The Winds of Anthos!

Zapowiedziane w połowie grudnia Harvest Moon: The Winds of Anthos w końcu dostało nowe informacje. Deweloper Natsume zdradził również, że gra ma zadebiutować w tym roku, ale nie podał platform, na których się pojawi. Historia odbędzie się w krainie Anthos, zamieszkanej przez Duszki i Boginię Żniw. 10 lat przed historią z gry doszło do ogromnej erupcji wulkanu, który narobił bałaganu w całym regionie. Bogini była w stanie uratować ludzi i zwierzęta, ale osady zostały rozdzielone. Wierząc, że uda się ponownie połączyć wioski, Bogini pisze list i wrzuca go w butelkę. Sama zaś zasypia z nadzieją, że nań list trafi w ręce wybawcy. Poza tymi informacjami, o grze wypowiedział się również szef, dostaliśmy kilka szczegółów rozgrywki i nowe screenshoty.

Hiro Maekawa, prezes i dyrektor generalny Natsume Inc. powiedział o grze:

25. rocznica Harvest Moon nie byłaby kompletna bez Harvest Moon: The Winds of Anthos. Ta nowa odsłona to zwieńczenie serii ponad 30 gier! Harvest Moon: Wiatry Anthos zawiera ukochane postacie, takie jak Duszki Żniw i Bogini Żniw oraz znane zajęcia, takie jak rolnictwo i opieka nad zwierzętami, ale także przenosi gracza w nowe kierunki podczas odkrywania nowego świata. Każdy element tego nowego tytułu został ukształtowany przez misję naszej firmy – Uszczęśliwiać wszystkich!

Kluczowe Elementy

  • Odkryj pięć wyjątkowych miast z własnymi porami roku, terenem i mieszkańcami! Odkryj świat Anthos, szukając Żniwnych Ogników, dzikich zwierząt, kopalni i więcej!
  • Opiekuj się żywym inwentarzem, takim jak krowy, owce, kurczaki i nie tylko, jednocześnie zarabiając premie na swojej farmie od trzymania różnych zwierząt!
  • Oczaruj pięciu różnych kawalerów i pięć różnych panien! Poślub, kogokolwiek tylko pragnie twoje serca!
  • Trzymaj zwierzęta domowe, takie jak koty, psy, papugi, wilki i wiele więcej!
  • Doc Jr. powraca z nowym i ulepszonym Expando-Farm, który pozwala łatwo przenieść swoją farmę po krainie Anthos!
  • Gotuj jednocześnie wiele potraw w swojej kuchni.

Dodaj komentarz