Fuga: Melodies of Steel 2 z kolejnymi detalami

Tym razem poznajemy szczegóły o czołgu Exo-Taranis, Soul Cannon i broniami Managarm w Fuga: Melodies of Steel 2

CyberConnect2 podzielił się nowymi informacjami o Fuga: Melodies of Steel 2. Tym razem bliżej zaznajomimy się z nowym czołgiem, który przyjdzie nam prowadzić. Gra zadebiutuje 11 maja na Nintendo Switch, a [tutaj] możecie przeczytać o poprzednich informacjach na jej temat.

Fuga: Melodies of Steel 2

Exo-Taranis

Główny czołg w grze. Ten nowy kolos zawiera zarówno ostateczną broń, Soul Cannon, jak i Managarm.

Fuga: Melodies of Steel 2

Dwie ostateczne bronie, aby zasiać dalszą niezgodę

Soul Cannon: odliczanie do śmierci !?

Soul Cannon to śmiercionośna broń, która może pokonać potężnych wrogów jednym ciosem! Używanie go odbywa się kosztem życia dziecka, więc unikaj go w jak największym stopniu. Jednak po wykryciu niebezpieczeństwa sztuczna inteligencja znana jako Hax losowo wybierze dziecko do poświęcenia i sama zainicjuje sekwencję odliczania Soul Cannon! Gracze muszą pokonać wszystkich wrogów, zanim będzie za późno!

Fuga: Melodies of Steel 2

Managarm: opcja Safety-Net

Managarm, niszczycielska broń ostateczna! Można jej użyć tylko raz na bitwę! Zużywa niewielką ilość życia dziecka, więc wybrane dziecko zostanie tymczasowo znokautowane. Dzieci, które są nieprzytomne, mogą dojść do siebie w internacie podczas przerwy. Użycie tego w najodpowiedniejszym momencie może zapobiec użyciu Soul Cannon (i utracie życia)!

Fuga: Melodies of Steel 2

Dodaj komentarz