Connect with us

Cześć, czego szukasz?

MyNintendo.plMyNintendo.pl

Nintendo Switch

Fuga: Melodies of Steel 2 z kolejnymi detalami

Tym razem poznajemy szczegóły o czołgu Exo-Taranis, Soul Cannon i broniami Managarm w Fuga: Melodies of Steel 2

CyberConnect2 podzielił się nowymi informacjami o Fuga: Melodies of Steel 2. Tym razem bliżej zaznajomimy się z nowym czołgiem, który przyjdzie nam prowadzić. Gra zadebiutuje 11 maja na Nintendo Switch, a [tutaj] możecie przeczytać o poprzednich informacjach na jej temat.

Fuga: Melodies of Steel 2

Exo-Taranis

Główny czołg w grze. Ten nowy kolos zawiera zarówno ostateczną broń, Soul Cannon, jak i Managarm.

Fuga: Melodies of Steel 2

Dwie ostateczne bronie, aby zasiać dalszą niezgodę

Soul Cannon: odliczanie do śmierci !?

Soul Cannon to śmiercionośna broń, która może pokonać potężnych wrogów jednym ciosem! Używanie go odbywa się kosztem życia dziecka, więc unikaj go w jak największym stopniu. Jednak po wykryciu niebezpieczeństwa sztuczna inteligencja znana jako Hax losowo wybierze dziecko do poświęcenia i sama zainicjuje sekwencję odliczania Soul Cannon! Gracze muszą pokonać wszystkich wrogów, zanim będzie za późno!

Fuga: Melodies of Steel 2

Managarm: opcja Safety-Net

Managarm, niszczycielska broń ostateczna! Można jej użyć tylko raz na bitwę! Zużywa niewielką ilość życia dziecka, więc wybrane dziecko zostanie tymczasowo znokautowane. Dzieci, które są nieprzytomne, mogą dojść do siebie w internacie podczas przerwy. Użycie tego w najodpowiedniejszym momencie może zapobiec użyciu Soul Cannon (i utracie życia)!

Fuga: Melodies of Steel 2

Kliknij, aby dodać komentarz

Musisz być zalogowany, żeby dodać komentarz Login

Zostaw komentarz

Dołącz do nas!

Gorące wpisy

Nintendo Switch

Działo się! Niby 10 minut to mało, a jednak panowie z Nintendo pokazali, że to wystarczająco, aby zaprezentować Breath of the Wild jeszcze raz!

Nintendo Switch

Zazwyczaj dobrze walczyć jest ogniem z ogniem, tutaj jednak ogień walczy ze skorpionami, platformami i wiatrem. I wychodzi z tego zwycięsko!

eShop

Kolejny rok i kolejna gra z Kirbym godna uwagi! Sprawdźcie, co przekonało Akiego do Kirby’s Return to Dream Land Deluxe.

Nintendo Switch

Gotowi na gorące premiery marca? W trzecim miesiącu 2023 roku pojawi się wiele ciekawych tytułów z różnych gatunków.

Nintendo Switch

Najlepszy shadow drop w historii Nintendo! Metroid Prime Remastered to symbol jakości, który trafia się raz na 15 lat!

Najnowsze posty na forum

Ankieta

Co padnie Waszym łupem w marcu 2023? (można zaznaczyć kilka opcji)

Pokaż wyniki

Loading ... Loading ...

Nadchodzące wydarzenia

Indie Games Connect 2023

Data: 30 kwietnia, 2023
Godzina: 3:30 am - 9:30 am
Showcase
Event_IGC-2023_04-30-23

Konami zorganizuje wystawę niezależnych gier Indie Games Connect 2023 w Konami Creative Center Ginza w Tokio. Indie Games Connect 2023 zapewni twórcom przestrzeń do łączenia się ze sobą i użytkownikami. Sponsorzy: Platynowi Game Creators Guild Kodansha Game Creators Lab Unity Technologies Xsolla Srebrni: esports GINZA studio Mr. GAMEHIT Shueisha Game Creators Camp

The Legend of Zelda: Tears of Kingdom

Data: 12 maja, 2023
Godzina: 12:00 am - 12:00 am
Premiera

W tej kontynuacji The Legend of Zelda: Breath of the Wild miejsce akcji przygody Linka zostało rozszerzone o niebo nad rozległymi ziemiami Hyrule. A więcej o grze roku 2023 dowiemy się pewnie wkrótce.

Summer Game Fest 2023 Showcase Event

Data: 8 czerwca, 2023
Godzina: 9:00 pm
Showcase
Event_Summer-Game-Fest-2023-Kickoff-Inits_06-08-23

Po raz pierwszy światowe premiery Summer Game Fest, pokazy rozgrywki i ogłoszenia odbędą się na żywo przed publicznością składającą się z fanów w YouTube Theatre w Hollywood Park w Inglewood w Kalifornii.

Zobacz też

Nintendo Switch

Fani Diamond is Unbreakable radujcie się! Keicho Nijimura czyli znany antagonista, trafi do JoJo’s Bizarre Adventure: All Star Battle R!

Nintendo Switch

Poznajcie bohaterów, szczegóły pierwszego rozdziału i mechaniki systemu walki w drugiej części Fuga: Melodies of Steel 2.