Connect with us

Cześć, czego szukasz?

MyNintendo.plMyNintendo.pl

Nintendo Switch

Cztery nowe gry zasilą abonament NSO w marcu

System jest stabilny i może przyjąć więcej treści! Nintendo Switch Online rośnie o kolejne 4 klasyczne gry gry sprzed lat.

Nintendo ogłosiło dzisiaj marcowe gry, które zasilą abonament Nintendo Switch Online. Wszystkie trafią do podstawowej wersji abonamentu, więc powinniśmy liczyć wkrótce na jakieś ogłoszenie tytułów, które trafią do wersji rozszerzonej. Tym razem dostaliśmy dwie gry na Game Boy’a i po jednej na Super NES i NES.

Game Boy

  • BurgerTime Deluxe – To nieustająca walka na jedzenie w tej klasycznej grze zręcznościowej! Pomóż szefowi kuchni Peterowi Pepperowi i stwórz doskonałego burgera, przemierzając pełną akcji kuchnię, aby zebrać potrzebne materiały — ale uważaj, ponieważ składniki renegatów nie cofną się przed niczym, aby położyć kres Twoim dniom w kuchni.
  • Kirby’s Dream Land 2 – Zniknęły mosty łączące siedem Tęczowych Wysp! Pomóż Kirby’emu rozwiązać zagadkę, walcząc z królem Dedede i jego hordą sługusów. Po drodze odwiedź Ricka, Kine’a i Coo — każdy z nich ma ważne zdolności, które pomogą Kirby’emu uratować świat!

Super NES

  • SIDE POCKET – Możesz być w stanie rozegrać kilka partyjek z kijem w ręku w Nine Ball Game i Pocket Game, ale czy masz to, czego potrzeba, aby sprostać finezyjnym starciom z najlepszymi w Trick Game? Wykorzystaj różnorodne uderzenia zarówno w trybie solo, jak i dla wielu graczy, i przygotuj się na szaloną rozgrywkę w tej grze bilardowej, która została pierwotnie wydana na Super NES w 1993 roku!

NES

  • XEVIOUS – Jesteś ostatnią nadzieją ludzkości przeciwko złowrogiemu kolektywowi XEVIOUS! Steruj myśliwcem Solvalou i jego różnorodnym uzbrojeniem w swojej misji niszczenia samolotów i baz XEVIOUS za linią wroga. XEVIOUS wyróżniał się na tle swoich rówieśników z połowy lat 80. unikalnymi typami wrogów, ukrytymi funkcjami rozgrywki i różnorodnością środowisk przewijanych w pionie. Zadaj sobie pytanie, czy jesteś wystarczająco przebiegły, aby pokonać XEVIOUS?

Gry możecie już ściągnąć z odpowiednich aplikacji dostępnych w Nintendo eShop.

Kliknij, aby dodać komentarz

Musisz być zalogowany, żeby dodać komentarz Login

Zostaw komentarz

Dołącz do nas!

Gorące wpisy

Nintendo Switch

Działo się! Niby 10 minut to mało, a jednak panowie z Nintendo pokazali, że to wystarczająco, aby zaprezentować Breath of the Wild jeszcze raz!

Nintendo Switch

Zazwyczaj dobrze walczyć jest ogniem z ogniem, tutaj jednak ogień walczy ze skorpionami, platformami i wiatrem. I wychodzi z tego zwycięsko!

eShop

Kolejny rok i kolejna gra z Kirbym godna uwagi! Sprawdźcie, co przekonało Akiego do Kirby’s Return to Dream Land Deluxe.

Nintendo Switch

Gotowi na gorące premiery marca? W trzecim miesiącu 2023 roku pojawi się wiele ciekawych tytułów z różnych gatunków.

Nintendo Switch

Najlepszy shadow drop w historii Nintendo! Metroid Prime Remastered to symbol jakości, który trafia się raz na 15 lat!

Najnowsze posty na forum

Ankieta

Co padnie Waszym łupem w marcu 2023? (można zaznaczyć kilka opcji)

Pokaż wyniki

Loading ... Loading ...

Nadchodzące wydarzenia

Indie Games Connect 2023

Data: 30 kwietnia, 2023
Godzina: 3:30 am - 9:30 am
Showcase
Event_IGC-2023_04-30-23

Konami zorganizuje wystawę niezależnych gier Indie Games Connect 2023 w Konami Creative Center Ginza w Tokio. Indie Games Connect 2023 zapewni twórcom przestrzeń do łączenia się ze sobą i użytkownikami. Sponsorzy: Platynowi Game Creators Guild Kodansha Game Creators Lab Unity Technologies Xsolla Srebrni: esports GINZA studio Mr. GAMEHIT Shueisha Game Creators Camp

The Legend of Zelda: Tears of Kingdom

Data: 12 maja, 2023
Godzina: 12:00 am - 12:00 am
Premiera

W tej kontynuacji The Legend of Zelda: Breath of the Wild miejsce akcji przygody Linka zostało rozszerzone o niebo nad rozległymi ziemiami Hyrule. A więcej o grze roku 2023 dowiemy się pewnie wkrótce.

Summer Game Fest 2023 Showcase Event

Data: 8 czerwca, 2023
Godzina: 9:00 pm
Showcase
Event_Summer-Game-Fest-2023-Kickoff-Inits_06-08-23

Po raz pierwszy światowe premiery Summer Game Fest, pokazy rozgrywki i ogłoszenia odbędą się na żywo przed publicznością składającą się z fanów w YouTube Theatre w Hollywood Park w Inglewood w Kalifornii.

Zobacz też

Nintendo Switch

Nintendo wydało nowy Game Trial, gdzie przez 7 dni można w pełni ograć Katamari Damacy Reroll, oraz w eShopie jest demko nowego Kirby'ego.

Nintendo Switch

Podwińcie rękawy i bierzcie się do roboty! Kyoko i Misako potrzebują pomocy w uratowaniu porwanych chłopaków!

Nintendo Switch

Coraz więcej gier jest dostępnych w Nintendo Switch Online. Jeśli ktoś się martwił o brak rozwoju przez premierę NSO+, to już nie musi.

Nintendo Switch

Snesowe klasyki z różowym pochłaniaczem wszystkiego, co stanie mu na drodze, są już dostępne w abonamencie NSO