Black Skylands wychodzi z wczesnego dostępu i zmierza na konsole

Sky is the limit? Nie w Black Skylands! Prace nad rozwojem wersji 1.0 są już na ukończeniu i latem zagramy w grę na Nintendo Switch.

Black Skylands to przygoda w przestworzach otwartego świata, która tego lata zadebiutuje na Nintendo Switch. Wydawca tinyBuild i deweloper Hungry Couch ogłosili, że gra wyjdzie tego z lata z wczesnego dostępu na PC i od razu porty trafią na konsolę. Pierwotnie Black Skylands zadebiutowało w lipcu 2021 roku na komputerach osobistych, gdzie zebrało bardzo dobre recenzje i opinie. Bohaterami gry jest duet Eva — młoda i odważna pilotka oraz Luma — jej wierna ćma. Wspólnie w podróży między chmurami, stawią czoła wrogim piratom i nieznanym zagrożeniom. Od debiutu gry na PC, gra została czterokrotnie istotnie rozszerzona. Deweloper nie tylko poprawił wrażenia z gry, ale i rozszerzył jej historię. Strategiczne podejście do modyfikacji broni i statku pozwoli nam na zabawę z dostosowywaniem arsenału do naszego stylu gry. Dokładnej daty jeszcze nie znamy, ale pewnie zmieni się to wkrótce.

Kluczowe Elementy

  • Walcz w przestworzach i na lądzie – łącz taktykę walki powietrznej i naziemnej, korzystając z dziesiątek ulepszalnych broni ze swojego arsenału.
  • Zbieraj zasoby i ulepszaj swoją latającą bazę – Twórz potężne artefakty, majsterkuj w warsztacie, buduj budynki, uruchamiaj produkcję i uprawiaj ziemię.
  • Ulepsz swój statek – Zwrotny slup, przestronna barka lub coś pomiędzy – wybierz statek powietrzny, który pasuje do Twojego stylu gry.
  • Podbij nowe terytorium – wyzwól okupowane ziemie, wzmocnij swoje wpływy i odblokuj nowe możliwości dla siebie.
  • Eksploruj rozległy otwarty świat – podróżuj przez lasy, farmy, zaśnieżone tereny i ruiny i odkrywaj rzeczy, których nikt wcześniej nie widział.
  • Udaj się na rajdy, aby się sprawdzić – Ukończyłeś główny wątek fabularny? Podejmuj mnóstwo różnych wyzwań, niszcz hordy wrogów i zdobywaj wyjątkowe nagrody.

Dodaj komentarz