Connect with us

Cześć, czego szukasz?

MyNintendo.plMyNintendo.pl

Nintendo Switch

Black Skylands wychodzi z wczesnego dostępu i zmierza na konsole

Sky is the limit? Nie w Black Skylands! Prace nad rozwojem wersji 1.0 są już na ukończeniu i latem zagramy w grę na Nintendo Switch.

Black Skylands to przygoda w przestworzach otwartego świata, która tego lata zadebiutuje na Nintendo Switch. Wydawca tinyBuild i deweloper Hungry Couch ogłosili, że gra wyjdzie tego z lata z wczesnego dostępu na PC i od razu porty trafią na konsolę. Pierwotnie Black Skylands zadebiutowało w lipcu 2021 roku na komputerach osobistych, gdzie zebrało bardzo dobre recenzje i opinie. Bohaterami gry jest duet Eva — młoda i odważna pilotka oraz Luma — jej wierna ćma. Wspólnie w podróży między chmurami, stawią czoła wrogim piratom i nieznanym zagrożeniom. Od debiutu gry na PC, gra została czterokrotnie istotnie rozszerzona. Deweloper nie tylko poprawił wrażenia z gry, ale i rozszerzył jej historię. Strategiczne podejście do modyfikacji broni i statku pozwoli nam na zabawę z dostosowywaniem arsenału do naszego stylu gry. Dokładnej daty jeszcze nie znamy, ale pewnie zmieni się to wkrótce.

Kluczowe Elementy

  • Walcz w przestworzach i na lądzie – łącz taktykę walki powietrznej i naziemnej, korzystając z dziesiątek ulepszalnych broni ze swojego arsenału.
  • Zbieraj zasoby i ulepszaj swoją latającą bazę – Twórz potężne artefakty, majsterkuj w warsztacie, buduj budynki, uruchamiaj produkcję i uprawiaj ziemię.
  • Ulepsz swój statek – Zwrotny slup, przestronna barka lub coś pomiędzy – wybierz statek powietrzny, który pasuje do Twojego stylu gry.
  • Podbij nowe terytorium – wyzwól okupowane ziemie, wzmocnij swoje wpływy i odblokuj nowe możliwości dla siebie.
  • Eksploruj rozległy otwarty świat – podróżuj przez lasy, farmy, zaśnieżone tereny i ruiny i odkrywaj rzeczy, których nikt wcześniej nie widział.
  • Udaj się na rajdy, aby się sprawdzić – Ukończyłeś główny wątek fabularny? Podejmuj mnóstwo różnych wyzwań, niszcz hordy wrogów i zdobywaj wyjątkowe nagrody.

Kliknij, aby dodać komentarz

Musisz być zalogowany, żeby dodać komentarz Login

Zostaw komentarz

Dołącz do nas!

Gorące wpisy

Nintendo Switch

Działo się! Niby 10 minut to mało, a jednak panowie z Nintendo pokazali, że to wystarczająco, aby zaprezentować Breath of the Wild jeszcze raz!

Nintendo Switch

Zazwyczaj dobrze walczyć jest ogniem z ogniem, tutaj jednak ogień walczy ze skorpionami, platformami i wiatrem. I wychodzi z tego zwycięsko!

eShop

Kolejny rok i kolejna gra z Kirbym godna uwagi! Sprawdźcie, co przekonało Akiego do Kirby’s Return to Dream Land Deluxe.

Nintendo Switch

Gotowi na gorące premiery marca? W trzecim miesiącu 2023 roku pojawi się wiele ciekawych tytułów z różnych gatunków.

Nintendo Switch

Najlepszy shadow drop w historii Nintendo! Metroid Prime Remastered to symbol jakości, który trafia się raz na 15 lat!

Najnowsze posty na forum

Ankieta

Co padnie Waszym łupem w marcu 2023? (można zaznaczyć kilka opcji)

Pokaż wyniki

Loading ... Loading ...

Nadchodzące wydarzenia

Indie Games Connect 2023

Data: 30 kwietnia, 2023
Godzina: 3:30 am - 9:30 am
Showcase
Event_IGC-2023_04-30-23

Konami zorganizuje wystawę niezależnych gier Indie Games Connect 2023 w Konami Creative Center Ginza w Tokio. Indie Games Connect 2023 zapewni twórcom przestrzeń do łączenia się ze sobą i użytkownikami. Sponsorzy: Platynowi Game Creators Guild Kodansha Game Creators Lab Unity Technologies Xsolla Srebrni: esports GINZA studio Mr. GAMEHIT Shueisha Game Creators Camp

The Legend of Zelda: Tears of Kingdom

Data: 12 maja, 2023
Godzina: 12:00 am - 12:00 am
Premiera

W tej kontynuacji The Legend of Zelda: Breath of the Wild miejsce akcji przygody Linka zostało rozszerzone o niebo nad rozległymi ziemiami Hyrule. A więcej o grze roku 2023 dowiemy się pewnie wkrótce.

Summer Game Fest 2023 Showcase Event

Data: 8 czerwca, 2023
Godzina: 9:00 pm
Showcase
Event_Summer-Game-Fest-2023-Kickoff-Inits_06-08-23

Po raz pierwszy światowe premiery Summer Game Fest, pokazy rozgrywki i ogłoszenia odbędą się na żywo przed publicznością składającą się z fanów w YouTube Theatre w Hollywood Park w Inglewood w Kalifornii.

Zobacz też

Nintendo Switch

Sukces Vampire Survivors przyciąga naśladowców, a Slime 3K: Rise Against Despot będzie się starało dostać kawałek tortu dla siebie.