Connect with us

Cześć, czego szukasz?

MyNintendo.plMyNintendo.pl

Nintendo Switch

W cyfrowy świat TRON: Identity przeniesiemy się w kwietniu

Powrót do cyfrowego świata TRON majaczy już na horyzoncie. Wielbiciele wizualnych opowieści, przygotujcie się na podróż science-fiction.

11 kwietnia na Nintendo Switch zadebiutuje TRON: Identity, czyli opowieść wizualna od Bithell Games. W grze trafimy do nowego gridu, zapomnianego przez swojego twórcę i pozostawionego samego sobie, tak aby ewoluował bez ingerencji użytkownika. Jednak ktoś dokonał tam bezprecedensowej zbrodni i teraz przyszłość tej sieci wisi na włosku. Bohaterem jest Query, program detektywistyczny, którego zadaniem jest odkrycie tajemnicy tego, co i przez kogo zostało zabrane podczas włamania do sieci. Gracz będzie musiał przesłuchać podejrzanych i zbadać otoczenie, aby odkryć prawdę w świecie zbudowanym na niestabilnych fundamentach i wypełnionym szeptaną wiedzą. Każda nasza decyzja będzie wpływać na historię i wiązać się będzie z licznymi skutkami. Część z nich będzie dobra, a część zła, wszystko zależy od słów, jakie dobierzemy. TRON: Identity znajdziecie w Nintendo eShop, ale ceny jeszcze tam nie ma.

Kluczowe Elementy

  • Nowe rozszerzenie serii TRON – odblokuj nigdy wcześniej niewidziany serwer wypełniony nowymi, oryginalnymi programami, z którymi możesz połączyć siły lub przeciwstawić się im.
  • Piękna, ręcznie wykonana grafika postaci — zobacz, jak historia ożywa dzięki szczegółowym, unikalnie zaprojektowanym postaciom.
  • Bogate budowanie świata i opowiadanie historii — W zupełnie nowej siatce z własną, dopracowaną strukturą jest wiele do odkrycia na temat programów i miejsc wokół ciebie.
  • Ujawnij wspomnienia — prawda o sprawie jest ukryta w dyskach tożsamości otaczających cię osób. Defragmentuj ich dyski, aby poruszać się po złożonej ścieżce do rozwiązania tych wyjątkowych zagadek.
  • Jedna tajemnica, wiele zakończeń – Twoje wybory zadecydują o wyniku, jaki zobaczysz, z bohaterem, który pozwoli ci przejąć stery i nie zmusza cię do jednego podejścia.
  • Gra od wielokrotnie nagradzanego zespołu odpowiedzialnego za Thomas Was Alone i Subsurface Circular — stworzona przez zespół przesiąknięty opowieściami science-fiction, jesteśmy niezwykle podekscytowani, mogąc podzielić się z wami tą grą.

Kliknij, aby dodać komentarz

Musisz być zalogowany, żeby dodać komentarz Login

Zostaw komentarz

Dołącz do nas!

Gorące wpisy

Nintendo Switch

Działo się! Niby 10 minut to mało, a jednak panowie z Nintendo pokazali, że to wystarczająco, aby zaprezentować Breath of the Wild jeszcze raz!

Nintendo Switch

Zazwyczaj dobrze walczyć jest ogniem z ogniem, tutaj jednak ogień walczy ze skorpionami, platformami i wiatrem. I wychodzi z tego zwycięsko!

eShop

Kolejny rok i kolejna gra z Kirbym godna uwagi! Sprawdźcie, co przekonało Akiego do Kirby’s Return to Dream Land Deluxe.

Nintendo Switch

Gotowi na gorące premiery marca? W trzecim miesiącu 2023 roku pojawi się wiele ciekawych tytułów z różnych gatunków.

Nintendo Switch

Najlepszy shadow drop w historii Nintendo! Metroid Prime Remastered to symbol jakości, który trafia się raz na 15 lat!

Najnowsze posty na forum

Ankieta

Co padnie Waszym łupem w marcu 2023? (można zaznaczyć kilka opcji)

Pokaż wyniki

Loading ... Loading ...

Nadchodzące wydarzenia

Indie Games Connect 2023

Data: 30 kwietnia, 2023
Godzina: 3:30 am - 9:30 am
Showcase
Event_IGC-2023_04-30-23

Konami zorganizuje wystawę niezależnych gier Indie Games Connect 2023 w Konami Creative Center Ginza w Tokio. Indie Games Connect 2023 zapewni twórcom przestrzeń do łączenia się ze sobą i użytkownikami. Sponsorzy: Platynowi Game Creators Guild Kodansha Game Creators Lab Unity Technologies Xsolla Srebrni: esports GINZA studio Mr. GAMEHIT Shueisha Game Creators Camp

The Legend of Zelda: Tears of Kingdom

Data: 12 maja, 2023
Godzina: 12:00 am - 12:00 am
Premiera

W tej kontynuacji The Legend of Zelda: Breath of the Wild miejsce akcji przygody Linka zostało rozszerzone o niebo nad rozległymi ziemiami Hyrule. A więcej o grze roku 2023 dowiemy się pewnie wkrótce.

Summer Game Fest 2023 Showcase Event

Data: 8 czerwca, 2023
Godzina: 9:00 pm
Showcase
Event_Summer-Game-Fest-2023-Kickoff-Inits_06-08-23

Po raz pierwszy światowe premiery Summer Game Fest, pokazy rozgrywki i ogłoszenia odbędą się na żywo przed publicznością składającą się z fanów w YouTube Theatre w Hollywood Park w Inglewood w Kalifornii.

Zobacz też