W cyfrowy świat TRON: Identity przeniesiemy się w kwietniu

Powrót do cyfrowego świata TRON majaczy już na horyzoncie. Wielbiciele wizualnych opowieści, przygotujcie się na podróż science-fiction.

11 kwietnia na Nintendo Switch zadebiutuje TRON: Identity, czyli opowieść wizualna od Bithell Games. W grze trafimy do nowego gridu, zapomnianego przez swojego twórcę i pozostawionego samego sobie, tak aby ewoluował bez ingerencji użytkownika. Jednak ktoś dokonał tam bezprecedensowej zbrodni i teraz przyszłość tej sieci wisi na włosku. Bohaterem jest Query, program detektywistyczny, którego zadaniem jest odkrycie tajemnicy tego, co i przez kogo zostało zabrane podczas włamania do sieci. Gracz będzie musiał przesłuchać podejrzanych i zbadać otoczenie, aby odkryć prawdę w świecie zbudowanym na niestabilnych fundamentach i wypełnionym szeptaną wiedzą. Każda nasza decyzja będzie wpływać na historię i wiązać się będzie z licznymi skutkami. Część z nich będzie dobra, a część zła, wszystko zależy od słów, jakie dobierzemy. TRON: Identity znajdziecie w Nintendo eShop, ale ceny jeszcze tam nie ma.

Kluczowe Elementy

  • Nowe rozszerzenie serii TRON – odblokuj nigdy wcześniej niewidziany serwer wypełniony nowymi, oryginalnymi programami, z którymi możesz połączyć siły lub przeciwstawić się im.
  • Piękna, ręcznie wykonana grafika postaci — zobacz, jak historia ożywa dzięki szczegółowym, unikalnie zaprojektowanym postaciom.
  • Bogate budowanie świata i opowiadanie historii — W zupełnie nowej siatce z własną, dopracowaną strukturą jest wiele do odkrycia na temat programów i miejsc wokół ciebie.
  • Ujawnij wspomnienia — prawda o sprawie jest ukryta w dyskach tożsamości otaczających cię osób. Defragmentuj ich dyski, aby poruszać się po złożonej ścieżce do rozwiązania tych wyjątkowych zagadek.
  • Jedna tajemnica, wiele zakończeń – Twoje wybory zadecydują o wyniku, jaki zobaczysz, z bohaterem, który pozwoli ci przejąć stery i nie zmusza cię do jednego podejścia.
  • Gra od wielokrotnie nagradzanego zespołu odpowiedzialnego za Thomas Was Alone i Subsurface Circular — stworzona przez zespół przesiąknięty opowieściami science-fiction, jesteśmy niezwykle podekscytowani, mogąc podzielić się z wami tą grą.

Dodaj komentarz