Connect with us

Cześć, czego szukasz?

MyNintendo.plMyNintendo.pl

Nintendo Switch

Vernal Edge otrzyma wydanie fizyczne

Vernal Edge to Metroidvania, w której będziemy mogli rozprawić się z ojcem, który nas opuścił. Od września będziemy mogli kupić ją w pudle.

Vernal Edge wczoraj miało swoją cyfrową premierę i tego samego dnia Red Art Games ogłosiło, że wyda fizyczną wersję gry od Hello Penguin Team i PID Games. Preorder trafi do sprzedaży 16 marca o godzinie 18:00 [tutaj].

Oficjalne Informacje

Witaj w królestwie Haricot.
Przed laty wzniosło się ono w powietrze, tworząc łańcuch latających wysp, nad którymi władzę sprawuje żelazną ręką Kościół Aloe.
Wtedy też na scenę wkroczyła Vernal – młoda kobieta chcąca zemścić się na ojcu, który ją niegdyś opuścił. Waleczna bohaterka w poszukiwaniu prawdy przemierza królestwa, a w drodze do celu może liczyć jedynie na swoje ponadprzeciętne zdolności walki oraz pomoc dotkniętego amnezją robota, Chervila.
Weź los Vernal w swoje ręce w tym przepięknym pixelartowym świecie. Przemierzaj królestwo i pokonuj rozmaitych wrogów, by odkryć sekrety Haricot oraz tajemnice przeszłości bohaterki.

Kluczowe Elementy

  • Pełna napięcia metroidvania – Odkrywaj latające wyspy Haricot. Zajrzyj pod każdy kamień w miasteczkach i lochach, aby stać się jeszcze potężniejszą! Skacz, pędź i ślizgaj się w tym przepięknym pixelartowym świecie i nie zapomnij – sekrety mogą kryć się wszędzie!
  • Dynamiczny i satysfakcjonujący system walki – Dąż do doskonałości. Opanuj liczne kombinacje ciosów i zaklęć, by przypuścić śmiercionośny atak na swoich wrogów i zmieść ich z powierzchni ziemi! Ogromna liczba opcji stylów walki sprawia, że potyczki w Vernal Edge nieustannie budzą ekscytację.
  • Graj po swojemu — Póki wiatr dmie w żagle, a w sercu tli się żar, nic cię nie ogranicza! W Vernal Edge możesz obrać dowolny kierunek i poznawać wyspy w takiej kolejności, w jakiej tylko zapragniesz. Odkryj sekrety Haricot i pomóż Vernal raz na zawsze rozprawić się z jej ojcem.

Kliknij, aby dodać komentarz

Musisz być zalogowany, żeby dodać komentarz Login

Zostaw komentarz

Dołącz do nas!

Gorące wpisy

Nintendo Switch

Działo się! Niby 10 minut to mało, a jednak panowie z Nintendo pokazali, że to wystarczająco, aby zaprezentować Breath of the Wild jeszcze raz!

Nintendo Switch

Zazwyczaj dobrze walczyć jest ogniem z ogniem, tutaj jednak ogień walczy ze skorpionami, platformami i wiatrem. I wychodzi z tego zwycięsko!

eShop

Kolejny rok i kolejna gra z Kirbym godna uwagi! Sprawdźcie, co przekonało Akiego do Kirby’s Return to Dream Land Deluxe.

Nintendo Switch

Gotowi na gorące premiery marca? W trzecim miesiącu 2023 roku pojawi się wiele ciekawych tytułów z różnych gatunków.

Nintendo Switch

Najlepszy shadow drop w historii Nintendo! Metroid Prime Remastered to symbol jakości, który trafia się raz na 15 lat!

Najnowsze posty na forum

Ankieta

Co padnie Waszym łupem w marcu 2023? (można zaznaczyć kilka opcji)

Pokaż wyniki

Loading ... Loading ...

Nadchodzące wydarzenia

Indie Games Connect 2023

Data: 30 kwietnia, 2023
Godzina: 3:30 am - 9:30 am
Showcase
Event_IGC-2023_04-30-23

Konami zorganizuje wystawę niezależnych gier Indie Games Connect 2023 w Konami Creative Center Ginza w Tokio. Indie Games Connect 2023 zapewni twórcom przestrzeń do łączenia się ze sobą i użytkownikami. Sponsorzy: Platynowi Game Creators Guild Kodansha Game Creators Lab Unity Technologies Xsolla Srebrni: esports GINZA studio Mr. GAMEHIT Shueisha Game Creators Camp

The Legend of Zelda: Tears of Kingdom

Data: 12 maja, 2023
Godzina: 12:00 am - 12:00 am
Premiera

W tej kontynuacji The Legend of Zelda: Breath of the Wild miejsce akcji przygody Linka zostało rozszerzone o niebo nad rozległymi ziemiami Hyrule. A więcej o grze roku 2023 dowiemy się pewnie wkrótce.

Summer Game Fest 2023 Showcase Event

Data: 8 czerwca, 2023
Godzina: 9:00 pm
Showcase
Event_Summer-Game-Fest-2023-Kickoff-Inits_06-08-23

Po raz pierwszy światowe premiery Summer Game Fest, pokazy rozgrywki i ogłoszenia odbędą się na żywo przed publicznością składającą się z fanów w YouTube Theatre w Hollywood Park w Inglewood w Kalifornii.

Zobacz też

Nintendo Switch

Pedal to the metal i do pudełek

Nintendo Switch

Tylko 3800 kopii w magazynie!