Lubicie robić zdjęcia pieskom? Pupperazzi pozwoli wam na to w kwietniu

Pupperazzi pozwoli wam przenieść na Nintendo Switch swoje uwielbienie do dzielenia się zdjęciami wszystkich psów z całym światem.

Pupperazzi to gra, na którą czekają miliony właścicieli psów i miliony tych, którzy nie mogą sobie na nie pozwolić, ale są uzależnione od social mediów. Teraz już wiemy, że będziemy mogli cykać fotki za pomocą Nintendo Switch już 6 kwietnia. Dodatkowo wydawca Kitfox Games oraz deweloper Sundae Month ujawnili cenę – 80 złotych, a w dniu premiery będzie dostępna 10% zniżką. Gra miała już swoją premierę na PC i Xbox rok temu, a teraz pora na debiut w prawdziwym miejsce docelowym!

W Pupperazzi zajmiemy się fotografowaniem piesków, wrzucaniem ich zdjęć do sieci i zaznaczaniem swojej obecności w mediach społecznościowych. To, czy potraktujemy to, jak biznes, albo artystyczne powołanie, zależeć będzie tylko od nas. W mieście pełnym psów będziemy unikać ludzi, tak aby nie skradli oni blasku naszym psim celebrytom. Różne filtry pozwolą nam dostosować ujęcie do własnego widzimisię. No i nie zapomnijcie pogłaskać piesków!

Kluczowe elementy

  • Akcja fotografa z perspektywy pierwszej osoby. Odkrywaj wszystkie nowe psy i aktywności podczas biegania, skakania i interakcji ze światem… I psami! (Tak, MOŻESZ je pogłaskać!)
  • TAK. DUŻO. PSÓW. Shiby, teriery, labradory, mopsy i wszystkie rodzaje ras. Chcesz je, MAMY JĄ!
  • Baw się z psami! Baw się w aportowanie, ubieraj je w różne czapki, terroryzuj je odkurzaczami (ty potworze) i urządzaj imprezy taneczne. Normalne psie rzeczy. Wątpliwe psie rzeczy. Podejrzanie ludzkie rzeczy.
  • Rób najlepsze zdjęcia. Ulepsz swój sprzęt, aby uzyskać najlepsze zdjęcia psów. Zoom, filtry, zwolnione tempo, obiektywy i wiele więcej!
  • Świat zamieszkany wyłącznie przez psy. Zwiedź zatokę latarni morskiej, wybierz się na spacer promenadą o zachodzie słońca, poznaj miasto Muttropolis i wiele więcej! Tak czy inaczej, świat będzie wypełniony psami. Mówi się, że ludzie istnieją, ale kogo to obchodzi?
  • Udostępnij swoje galerie. Jeśli zrobiłeś zdjęcie i nie podzieliłeś się nim agresywnie z kilkoma znajomymi, czy w ogóle je zrobiłeś? Nauka temu przeczy! Podziel się swoimi najlepszymi zdjęciami online!

Dodaj komentarz