Kojarzycie Space Adventure Cobra? Nowa gra może wam pomóc w skojarzeniu

Japońska kultura mangi i anime jest niczym niekończąca się źródło! Tym razem doczekamy się adaptacji kosmicznych przygód Cobry!

Space Adventure Cobra

Space Adventure Cobra to kultowa japońska animacja, której czas właśnie nadszedł na grywalną adaptację. Microids nabyło prawa do produkcji gry Space Adventure Cobra na licencji od TMS Entertainment. W grze wcielimy się w słynnego galaktycznego łowcę nagród – Cobrę, za którego stworzeniem stoi Buichi Terasawa. Debiut mangi przypadł na 1978 rok, a historia Cobry zafascynowała wiele pokoleń fanów. Głowna zasługa tej sytuacji była złożona fabuła z licznymi zwrotami akcji. Nie małą rolę odegrał w tym Psychogun przymocowany do lewego ramienia bohatera oraz współpraca z Lady. Kilkoma zadaniami na ten temat podzielili się:

Stéphane Longeard, dyrektor generalny Microids:

Jesteśmy niezwykle podekscytowani pracą nad adaptacją Space Adventure Cobra, legendarnego anime, które zainspirowało całe pokolenie fanów. Zobowiązujemy się uszanować wszechświat i postacie stworzone przez Buichi Terasawę, zapewniając jednocześnie wciągającą rozgrywkę, wierną duchowi serii anime. Gra Cobra zapowiada się na wspaniałą przygodę dla fanów i graczy szukających bogatego i fascynującego uniwersum.

Tadashi Takezaki, CEO TMS Entertainment:

Byliśmy pod wrażeniem pasji i profesjonalizmu zespołu Microids i jesteśmy przekonani, że fani Cobry będą zachwyceni nową grą wideo. Z niecierpliwością czekamy na produkt końcowy, który obiecuje zachwycić fanów

Nazwa gry i nowe szczegóły zostaną ujawnione wkrótce i to wszystko, co wiemy o tym projekcie na ten moment.

Dodaj komentarz