[AKTUALIZACJA] Do Infernax zmierza aktualizacja Deux or Die

Każda aktualizacja jest dobra, a najlepsze są te darmowe. Właśnie takie będzie Deux or Die dla Infernax, a to tylko początek.

[AKTUALIZACJA]

Wydawca The Arcade Crew wspólnie z deweloperem Berzerk ogłosili dzisiaj, że updejt Deux or Die dla Infernax trafi na Nintendo Switch 5 kwietnia. Na YouTube pojawił się również nowy zwiastun dla darmowego DLC.


Infernax miało swoją premierę w lutym zeszłego roku, a wkrótce do gry trafi duża aktualizacja zatytułowana Deux or Die. Podobnie jak wcześniejsze aktualizacje, tak i ta trafi do wszystkich za darmo. Zarówno do tych, którzy grę już kupili, jak i tych, którzy ja dopiero nabędą. Jeśli nie wiecie, czym jest Infernax, to powiem wam, że jest to dwuwymiarowa platformówka tzw. Metroidvania, w której wcielamy się w rolę krzyżowca Alcedora, który powraca po krucjatach do swojej wioski, tylko po to, aby zastać ją najechaną przez potwory. Infernax znajdziecie w Nintendo eShop, gdzie możecie je zakupić za 80 złotych, a poniżej przeczytacie o szczegółach aktualizacji.

Szczegóły zmian i nowości w aktualizacji Deux or Die prosto od Berzerk Studio:

 • Czas na duet
  Tej wiosny powróć na ziemie Upel jako książę Alcedor, tym razem wraz z twoim wiernym giermkiem Cervulem, próbując odzyskać kontrolę nad siłami, które nękają twoich bliskich. W nowym trybie można grać w standardowym lokalnym trybie współpracy dla 2 graczy lub jako tryb hot-seat, która pozwala jednej osobie kontrolować obie postacie, przełączając się w locie.
  Wzmocniliśmy siły zła, które nękają krainę, aby zapewnić odpowiednie wyzwanie dla drużyny, a także zintegrowaliśmy Cervula z fabułą gry. Zmodyfikowaliśmy zamki, aby zapewnić dodatkowe wyzwanie, tak aby zarówno powracający, jak i początkujący gracze znaleźli coś dla siebie. (Przez interesujące rozumiemy bardzo śmiercionośne.) Oczywiście, podobnie jak wszystkie inne wydane przez nas aktualizacje Infernax, Duex or Die będzie dostępne bezpłatnie dla wszystkich posiadaczy gry i uwzględnione we wszystkich przyszłych zakupach.
 • Przedstawiamy: Giermek Cervul
  Cervul to znacznie więcej niż kopia Alcedora, w rzeczywistości gra się nim zupełnie inaczej. W przeciwieństwie do zwykłej maczugi i tarczy, które nosi Alcedor, Cervul jest wyposażony w broń rzucaną, która daje mu możliwość bycia świetnym wsparciem w walce, a także pozwala mu atakować w sposób, w jaki Alcedor nie może. Chociaż posiada zdolności, które pozwalają mu atakować bezpośrednio do przodu, Cervul będzie miał trudności z samodzielnym działaniem, więc praca zespołowa jest niezbędna do odniesienia sukcesu.
 • Przygotowany do bitwy
  W przeciwieństwie do zaklęć i mikstur, które Alcedor odblokowuje w trakcie gry, Cervul dysponuje obszernym zestawem narzędzi, które poszerzają jego możliwości. W rzeczywistości istnieją dwa zestawy zarówno narzędzi, jak i podstawowych ataków dla Cervula, w zależności od ścieżki moralności, którą podążasz podczas gry. W przyszłym poście opiszemy zdolności Cervula, aby dać wam jeszcze lepsze wyobrażenie o tym, jaki rodzaj rozgrywki giermek wnosi do Infernax.

Dodaj komentarz