Tintin Reporter: Cigars of the Pharaoh z nowym zwiastunem

Czy Tintin Reporter: Cigars of the Pharaoh odniesie taki sam sukces jak Przygody Tintina na papierze? Zapowiada się dobrze.

Tintinimaginatio wspólnie z Microids ujawnili pierwszy zwiastun dla adaptacji gry Tintin Reporter: Cigars of the Pharaoh. Za grę odpowiada hiszpański deweloper Pendulo Studios, który od ponad 30 lat tworzy gry przygodowe. Gra została zainspirowana serią Przygody Tintina stworzoną przez belgijskiego rysownika komiksowego Hergé. Odniosła ona spory sukces, ponieważ sprzedała się w 275 milionach kopii oraz została przetłumaczona na ponad 91 języków. Premiera ma odbyć się w tym roku, a poniżej przeczytacie oficjalne informacje.

Oficjalne Informacje

W grze Tintin Reporter – Cigars of the Pharaoh słynny reporter i jego wierny towarzysz Snowy przeżyją niezwykłe przygody… Po spotkaniu z profesorem Sarcophagusem podczas rejsu po Morzu Śródziemnym słynny reporter wyrusza na poszukiwanie grobowca faraona Kih-Oskh. Jakie mroczne sekrety skrywa grobowiec? Od Egiptu po Indie, przejeżdżając przez Arabię, Tintin i Snowy będą badać gigantyczną siatkę handlu narkotykami na całym Wschodzie.

Tintin Reporter: Cigars of the Pharaoh

Ze wszystkimi aspektami uniwersum Tintina i historią pełną zwrotów akcji, które są częścią wielkiego twórczego dziedzictwa Hergé, Tintin Reporter – Cigars of the Pharaoh zanurza gracza w sercu tajemniczego Egiptu i innych krain o nieskończonym pięknie.

Tintin Reporter: Cigars of the Pharaoh

Łącząc wszystkie najlepsze elementy gier przygodowych i śledczych, Tintin Reporter – Cigars of the Pharaoh zaprasza gracza do przebrania się za śledczego/reportera: przeszukiwania, infiltracji w celu znalezienia wskazówek i rozwiązywania zagadek za pomocą dialogów śledczych wzbogaconych sekwencjami wideo, a nawet pościgi samolotowe lub samochodowe. Tintin Reporter – Cigars of the Pharaoh oferuje wyjątkową i innowacyjną rozgrywkę, która pozwoli każdemu przeżyć przygodę jak prawdziwy reporter!

Tintin Reporter: Cigars of the Pharaoh

Dodaj komentarz