The Legend of Nayuta: Boundless Trails – Kolejne Trailsy trafią do nas tej jesieni

Wszystkim fanom JRPG nie trzeba tej serii przedstawiać, a Ci, co nie znają The Legend of Nayuta: Boundless Trails muszą poczekać do jesieni.

NIS America ogłosiło, że nadchodzącej jesieni zagramy na Nintendo Switch w The Legend of Nayuta: Boundless Trails. To inne Trailsy od tych, które znacie, a głównym bohaterem jest tytułowy Nayuta. Od zawsze marzył on o eksploracji terenów poza swoją domową wyspą. Na jedną z takich przygód trafia po spotkaniu z wróżką Noi, która wciąga Nayutę wraz z przyjaciółmi w podróż przez wiele światów. The Legend of Nayuta: Boundless Trails przyszło na świat w 2012 roku na konsolę PlayStation Portable, a w maju zeszłego roku remaster trafił na Nintendo Switch w Japonii. Nam przyjdzie poczekać jeszcze z pół roku.

Kluczowe Elementy

  • Worlds Beyond Home – Doświadcz wszystkich cudownych zjawisk, które The Legend of Nayuta ma do zaoferowania dzięki grafice HD, muzyce wysokiej jakości, 60 klatek na sekundę i nowym ilustracjom dodanym do tego zachodniego wydania!
  • Umiejętności na każdą porę roku – Wkrocz do walki dzięki akcji w czasie rzeczywistym i łamigłówkom opartym na środowisku, na które ma wpływ bieżąca pora roku. Wykorzystaj sezonową magię i potężne umiejętności posługiwania się bronią, aby pokonać wrogów i odblokować nowe techniki na podstawie swoich wyników.
  • Ocean of Adventure – Zanurz się w inny rodzaj gry Trails! Przeżyj lekką, kapryśną historię zakorzenioną w fantazji i odkryciach z różnymi kolorowymi lokalizacjami i postaciami oraz mnóstwem dodatkowych zadań.

Dodaj komentarz