Nacon podzieliło się informacjami o swoich nadchodzących grach

Francuzi nie zostają w tyle i prezentują swoje produkcje przeznaczone na 2023 rok. Na główne danie zapowiada się przygoda Golluma!

Nacon Connect 2023 to pierwsza impreza od francuskiego wydawcy/dewelopera w tym roku, podczas której wspomniano o sześciu grach zmierzających na Nintendo Switch.

Ravenswatch

Ravenswatch to gra akcji z elementami roguelike od Passtech Games. Akcja prezentowana jest z góry, a dynamizm wyrazi walka w czasie rzeczywistym z rozbudowaną rozgrywką. W grę nie tylko zagramy solo, ale i w 4-osobowej kooperacji. Historia przeniesie nas do Reverie, gdzie koszmarnych przeciwników pokonamy za pomocą zdolności inspirowanych postaciami z podań ludowych i legend. Gra 6 kwietnia trafi do wczesnego dostępu na PC, a na konsolach pojawi się dopiero w 2024 roku.

Capes

Capes to strategiczna gra turowa, w której pierwsze skrzypce grają super bohaterowie, a gracz sam kompletuje własną drużynę i rusza do walki o odzyskanie kontroli nad miastem. Twórcy pozwolą graczom na sporą dowolność fabularną, dzięki licznym zadaniom pobocznym. To właśnie tam będziemy mogli zwerbować nowych rekrutów, którzy będą się od siebie różnili wszelakimi zdolnościami.
Te będziemy musieli umiejętnie wykorzystać w starciach turowych, gdzie będzie się również liczyć odpowiednie rozstawienie, ponieważ chowanie za osłonami nic nie da. Wybierając 4 bohaterów do drużyny, zwiększymy ich opcje kooperacji oraz używanie super mocy. W trakcie misji będzie gromadzić punkty, które pozwolą nam na rozwój bohatera, a Ci będą mieli wyznaczone nawet specjalne zadania! Premiera w 2024 roku!

https://www.youtube.com/watch?v=k2eY7eMaPWg

Train Life: A Railway Simulator

Gra miała swoją premierę kilka dni temu, więc dostaliśmy zwiastun premierowy. Jeśli macie ochotę na transport pasażerów lub towarów w 10 krajach, przemierzając wsie, miasta, lasy i góry Europy z poziomu kabiny pociągu, to wiecie, co musicie zrobić.

Session: Skate Sim

Kolejna gra, o której wiemy już sporo i której premiera jest tuż za rogiem (16 marca). Ostateczny trailer ma nas zachęcić do wydania 200 zł na grę. Session: Skate Sim zostało opracowane przez skejterów i dla skejterów. W grze wykorzystano system dual stick controls, co pozwoliło na odwzorowanie ustawienia stóp na deskorolce, zapewniając niedościgniony realizm. Sprawdź się w legendarnych miejscach oraz dostosuj wygląd swojej postaci i sprzętu dzięki oryginalnym markom.

TT Isle of Man: Ride on the Edge 3

Najniebezpieczniejszy wyścig motocyklowy na świecie powraca z koleją iteracją na Nintendo Switch! 60-kilometrowa trasa prowadząca po drogach pięknej wyspy Man, zawiera 264 zakrętów i wymaga specjalnego przygotowania motocykli. Rywalizujący w nim kierowcy często przez całe życie doskonalą umiejętności, aby osiągnąć upragniony cel, czyli triumf w Isle of Man TT. W grze zostanie zawarta pełna licencja z ostatniego wyścigu na wyspie Man, czyli: kierowcy, motocykle, zespoły i trasa. Całość została podzielona na 32 trasy, które wspólnie zajmują ponad 200 km dróg. Tym, co powinno zwrócić waszą uwagę na grę, jest otwarty świat, jaki gracze dostaną. W trakcie eksploracji czekać na nas będzie szereg atrakcji, od szybkich wyścigów, przez multiplayer aż do wyzwań dnia/tygodnia.

The Lord of the Rings: Gollum

Gollum w końcu dociera do mety. Co prawda wersja na Nintendo Switch nadal powstaje, ale nie wiemy, kiedy dokładnie się pojawi. Za to już teraz możemy sprawdzić nowy zwiastun, prezentujący fabułę, wokół której kręcić się będzie gra.

I to wszystko, co Nacon zaprezentowało dla Nintendo Switch. RoboCop: Rogue City zmierza na pstryka, ale nie ma daty premiery dla Nintendo Switch. Pojawił się za to nowy trailer z okazji przesunięcia premiery na wrzesień dla dużych konsol i PC.

Dodaj komentarz