Garść informacji od Capcomu

Nawet nie wiecie, jak mój portfel raduje się na widok portu Ghost Trick na Nintendo Switch, a po drodze jeszcze kolekcja MegaMana!

Jakiś czas temu odbył się pokaz gierek od Capcomu, a w jego trakcie nie mogło zabraknąć gier, które zmierzają na Nintendo Switch. Posiadaczy pstryka powinny interesować aktualizacje dotyczące dwóch tytułów: Ghost Trick: Phantom Detective i Mega Man Battle Network Legacy Collection.

Ghost Trick: Phantom Detective

Najważniejszą informacją o Ghost Trick: Phantom Detective było ustalenie daty wydania gry na 30 czerwca 2023 roku. Preorder jest już dostępny w Nintendo eShop, gdzie został wyceniony na 134 zł. W Europie gra ukaże się wyłącznie w cyfrowym wydaniu. Gra oczywiście będzie się trochę różnić od wydania z 2010 roku. Szata graficzna została zremasterowana z wyższą rozdzielczością i mniej pikeselową grafiką. Gra będzie chodzić w 1080p i 60 klatkach na sekundę. W Ghost Tricka zagramy na Nintendo Switch z wykorzystaniem ekrany dotykowego. Poza fabułą gracze zmierzą się w trybie Ghost Puzzles, gdzie wykorzystają swoje szare komórki do zabawy. Odświeżona zostanie również ścieżka dźwiękowa, za które stoi Yasumasa Kitagawa, kompozytor muzyki do The Great Ace Attorney Chronicles. Jeśli chcieliście sobie odświeżyć tego klasyka, to już nie musicie zbierać 800 zł, aby upolować oryginał na aukcji, teraz wystarczy poczekać do końca czerwca.

Mega Man Battle Network Legacy Collection

Jeśli chodzi o Mega Man Battle Network Legacy Collection Capcom podzielił się informacjami na temat dodatkowej zawartości gry:

  • Zawiera wszystkie 499 Patch Cards – Wszystkie 499 Patch Cards stworzone dla Mega Man Battle Network 4 i nowszych części zostaną uwzględnione w kolekcji. Wcześniej były to fizyczne karty sprzedawane tylko w Japonii i musiały zostać zeskanowane w grze.
  • Tryb Buster MAX – Gracze, którzy chcą skupić się na poznawaniu historii Lan i jego NetNavi, MegaMan.EXE, mogą teraz korzystać z nowego trybu Buster MAX, który zostanie automatycznie wyłączony w sieciowych bitwach NetBattle. Ten tryb zwielokrotnia obrażenia zwykłego MegaBustera MegaMan.EXE o 100, pomagając ci przejść przez NetBattles i cieszyć się fabułą.

Mega Man Battle Network Legacy Collection trafi na Nintendo Switch 14 kwietnia obecnego roku, a w Nintendo eShop można już nabyć kolekcję za 269 zł.

Dodaj komentarz