DLC Together with Animals dla Doraemon Story of Seasons: Friends of the Great Kingdom już dostępne

DLC Pack#3 Together with Animals pojawiło się wraz z darmową aktualizacją do Doraemon Story of Seasons: Friends of the Great Kingdom.

Doraemon Story of Seasons: Friends of the Great Kingdom, czyli najmilszy i najprzytulaśniejszy symulator farmy, jaki powstał, otrzymał nową aktualizację. Updejt Together with Animals jest zarazem ostatnią częścią przepustki sezonowej dla gry.

Doraemon Story of Seasons: Friends of the Great Kingdom

Pakiet został zaprojektowany, aby uczynić życie na farmie jeszcze przyjemniejszym! Kluczowym motywem tego zestawu są zwierzęta gospodarskie, więc do założenia zostało oddane kilka wygodnych i puszystych strojów oraz meble z motywami zwierzęcymi! Ponadto dostępny jest mini scenariusz z tajnym gadżetem „Odznaka Tracera” do zdobycia. W tym zadaniu będziemy musieli odnaleźć kwokę, która trafiła do szpitala, a jej pisklęta uciekły z zagrody.

Razem z płatnym DLC#3 do gry trafiła również bezpłatna aktualizacja. W jej skład wchodzą takie specjalne bonusowe przedmioty jak: „Balon Noby” i „Balon Doraemon”, których gracze mogą użyć do udekorowania swoich farm. Jest to dodatek bonusowy za wczesny zakup, takich DLC jak „Zestaw odzieży letniej” i „Zestaw mebli domowych”. Balon Noby’ego i Balon Doraemona z pewnością dodadzą farmie graczy odrobinę koloru i radości, więc nie przegapcie tej okazji!

Doraemon Story of Seasons: Friends of the Great Kingdom znajdziecie w Nintendo eShop za 199 zł, a jeśli chcecie jeszcze nabyć przepustkę sezonową, to musicie wydać dodatkowe 59 zł.

Doraemon Story of Seasons: Friends of the Great Kingdom

Dodaj komentarz