Rune Factory 3 Special umili początek nowego roku szkolnego

11 panien czeka na wydanie, pola na oranie, dungeony na zwiedzanie. Rune Factory 3 Special w końcu ma datę premiery!

Rune Factory 3 Special pojawi się na Nintendo Switch w Europie 5 września — ogłosili wydawcy XSEED Games i Marvelous Europe. Trzecia część Fabryki Run pierwotnie zadebiutowała dziesięć lat temu na Nintendo Dual Screen. Specjalna edycja dostaje zremasterowana grafikę HD i przeprojektowane modele postaci 3D. To nie jedyne nowości, ponieważ w nowym trybie nowożeńców, po ślubie odblokujemy nowe przygody oraz najwyższy poziom trudności. Rune Factory 3 Special trafi do graczy w kilku wersjach cyfrowych i fizycznych. Cyfrówki będą kosztować po 39.99€ i 49.99€. Ta druga wersja (deluxe) będzie zawierać dodatkowe kostiumy. Fizyczne wersje też już dostały swoje ceny. Standardowa będzie kosztować 39.99€, natomiast wersja limitowana 59.99€. W skład limitki wejdą: 140-stronnicowy notatnik A5, naklejki z postaciami, przypinki z Micah, naszywkę na ubranie, plakat A3, kostiumy kąpielowe dla bohaterów a wszystko w kolekcjonerskim opakowaniu. Grę znajdziecie w Nintendo eShop, a polska cena została ustalona na poziomie 159,90 zł.

Kluczowe Elementy

  • Przywróć równowagę między dwoma światami – Wciel się w Micah, młodego mężczyznę z amnezją i tajemniczą zdolnością przemiany w wełniaka, który szuka sposobu na współistnienie ludzi i potworów.
  • Sprawdzone RPG akcji i przygody czekają – Opanuj magię, miecze, włócznie, młoty i nie tylko, aby stawić czoła potężnym potworom. Rekrutuj zarówno mieszkańców miasta, jak i potwory, aby eksplorować zdradzieckie lochy.
  • Zasiej ziarno swojego nowego życia – Zrób sobie przerwę od przygód, zajmując się rolnictwem, rybołówstwem i nie tylko. Odkryj wiele odmian magicznych nasion, z których wyrastają dziwne rośliny, które w ekscytujący sposób pomagają Micah w przygodach!
  • Znajdź kogoś wyjątkowego – poznaj 11 uroczych panienek, najwięcej w historii serii! Dowiedz się więcej o nich poprzez codzienne interakcje, zakochaj się, a następnie oświadcz się i weź ślub. Zanim Micah się zorientuje, będzie miał wspaniałą rodzinę, która przyłączy się do jego przygód.

Dodaj komentarz