Connect with us

Cześć, czego szukasz?

MyNintendo.plMyNintendo.pl

Japonia

Ys X: Nordics z masą nowych informacji

Kolejna przygoda Adola Christina powoli zaczyna być widoczna na horyzoncie, a już dzisiaj możemy poznać nowe szczegóły o Ys X: Nordics.

Na łamach japońskiego pisma Famitsu, Nihon Falcom — deweloper Ys X: Nordics, podzielił się nowymi informacjami na temat gry.

Protagonista Adol i bohaterka Carja: ilustracje postaci autorstwa popularnego ilustratora toi8

Adol Christin Ys X

 

 

Adol Christin (głos Yuki Kaji)

Wiek: 17 lat

Broń: Miecz jednoręczny

 

 

Ys X: NordicsYs X Adol

 

 

 

 

Carja Varta Ys X

 

 

Carja Varta (głos ???)

Wiek: 17 lat

Broń: topór i okrągła tarcza

Jestem Normanem. W zależności od sytuacji następnym razem cię zabiję.

Jedyna córka Grimmsona, przywódcy marynarki wojennej Varta. Mieszkańcy Karnack obawiają się jej jako „Księżniczki Piratów”, postrzegają ją jako dumnie przewodzącą gangowi morskich złoczyńców w pirackiej działalności. Chociaż ma eleganckie rysy, dzierży w bitwie topór i okrągłą tarczę oraz prezentuje szorstki, brutalny styl walki typowy dla ludu Normanów.

 

Ys X: NordicsYs 8 Radja

Cross Action: nowy system, w którym gracze przełączają się między trybem solo a trybem kombinowanym

Tryb solo: dla szybkości i kolejnych ataków

W trybie solo możesz walczyć jako Adol lub Carja. (Twój partner będzie kontrolowany przez sztuczną inteligencję.) Możesz przełączać się między postaciami gracza w dowolnym momencie podczas bitwy, naciskając przycisk.

Ys X Adol solo

Walka zorientowana na szybkość, wykorzystującą ruchy oparte na stepach i doskokach, jest podstawowym elementem trybu solo. Oprócz wyzwalania różnych ataków umiejętności za pomocą Adola i Carji gracz może przełączać się między postaciami w trakcie ataku, aby wywołać atak partnera, umożliwiając wjechanie we wroga kolejnymi atakami, które nie pozostawiają mu możliwości kontrataku.

Ys X Adol Slash

Tryb kombinowany: dla mocy, ataku i obrony

W trybie kombinowanym walczysz jednocześnie jako Adol i Carja. (Możesz przełączyć się z trybu solo na tryb łączony, naciskając dedykowany przycisk).

Chociaż tryb kombinowany pozwala zadawać większe obrażenia dzięki wielu jednoczesnym atakom, które możesz wyzwolić, standardowa prędkość ruchu i doskoku jest znacznie zmniejszona.

Ys X: Nordics

Aby nadrobić twoją zmniejszoną prędkość, „Ochrona” staje się dostępna jako dedykowana akcja. Broniąc się przed atakami wroga, zwiększysz swój „wskaźnik zemsty”, a aktywowanie umiejętności dostępnych wyłącznie w trybie kombinowanym w tym stanie wypełni wskaźnik zemsty i pozwoli ci zadawać większe obrażenia.

Ys X Revenge

Dodatkowo potężne ataki (ataki z czerwoną aurą) wyzwolone przez niektórych wrogów mogą zostać odparte przez idealną obronę w trybie skombinowanym. Spowoduje to, że wróg znacznie straci równowagę, tworząc okazję do serii ataków.

Ys X Key Art

Kliknij, aby dodać komentarz

Musisz być zalogowany, żeby dodać komentarz Login

Zostaw komentarz

Dołącz do nas!

Gorące wpisy

Nintendo Switch

Czerwiec już za rogiem, a jeśli nie wsiąknęliście w przygodę Linka, to może znajdziecie coś innego dla siebie, a będzie z czego wybierać.

Nintendo Switch

Spojrzenie okiem nie-fana serii Zelda. Czy noob odnajdzie się w tej okrzykniętej jedną z najlepszych gier wszechczasów?

Nintendo Switch

Ostatnie wakacje Ryzy już za mną. Ja już wiem, jak wygląda zwieńczenie tej trylogii a wy, jeśli nie graliście, to możecie o tym przeczytać.

Recenzje

Mezoamerykańska przygoda dla początkujących fanów platformówek akcji

Po godzinach

O Zeldzie i tylko o Zeldzie!

Po godzinach

Czyli początki Elanczewskiego z serią The Legend of Zelda

  1. Wspaniałe Żyćko kusi, zwłaszcza patrząc na cenę wersji cyfrowej... no i w pudełku też będzie nieco tańsze niż typowa premiera…

  2. Zainteresowałby mnie tylko Etrian Odyssey 3 z tej kolekcji etrianowej (jedyna część której nie przeszedłem) ale nie teraz. Kupię jak…

Najnowsze posty na forum

Recent Topics

Ankieta

Co padnie Waszym łupem w czerwcu 2023? (można zaznaczyć kilka opcji)

Pokaż wyniki

Loading ... Loading ...

Nadchodzące wydarzenia

Loop8: Summer of Gods

Data: 5 czerwca, 2023
All-day event
Premiera

Wkrocz w życie Nini, świeżo upieczonej nastolatki, która przybywa do uroczego japońskiego miasteczka Ashihara w sierpniu 1983 roku. Poznaj miasto, zaprzyjaźnij się z jego mieszkańcami i zmierz się z Kegai w turowych bitwach, których wynik zależy od relacji, jakie zbudowałeś i decyzji, które podjąłeś. Użyj specjalnego połączenia Niniego z bogami, aby zresetować świat, a każda […]

Nocturnal

Data: 7 czerwca, 2023
All-day event
Premiera

Po trudnej podróży przez wzburzone morze Ardeshir, żołnierz Niegasnącego Płomienia, wrócił na ojczystą wyspę, Nahran. Spowija ją dziwna Mgła, a jedynym sposobem, by się przez nią przebić, jest użycie ognia. Jednak Mgła skrywa też wspaniałe miejsca i daje potężne moce tym, którzy zbadają jej tajemnice.​

MotoGP 23

Data: 8 czerwca, 2023
All-day event
Premiera

Otwórz przepustnicę, wyprzedź przeciwników i przetnij linię mety. Spełnij marzenie o tytule mistrzowskim w nowej grze MotoGP™23. Czeka tu na ciebie jeszcze więcej niesamowitych wyzwań! Konkuruj w trzech oficjalnych kategoriach mistrzostw – MotoGP™, Moto2™ i Moto3™. Wciel się w postać ulubionego zawodnika, wjedź na tor i poczuj przypływ adrenaliny w sezonie 2023.

Zobacz też

Japonia

Kolejna przygoda Adola zapowiada się coraz lepiej, a pierwsi szczęśliwcy mieszkający w Japonii (lub importujący) zagrają pod koniec września.

Nintendo Switch

Dogi is back with a brand new pack! Tak, tak nie można mieć gry z Adolem bez Dogiego, więc i tutaj powróci miły olbrzym.

Nintendo Switch

Wszystkim fanom JRPG nie trzeba tej serii przedstawiać, a Ci, co nie znają The Legend of Nayuta: Boundless Trails muszą poczekać do jesieni.

Nintendo Switch

The Legend of Heroes: Trails into Reverie to tytuł, na który fani na Zachodzie czekają już niemal 3 lata, jeszcze tylko trochę i będzie!