Connect with us

Cześć, czego szukasz?

MyNintendo.plMyNintendo.pl

Nintendo Switch

Poznajcie bohaterów The Legend of Heroes: Trails into Reverie

The Legend of Heroes: Trails into Reverie to tytuł, na który fani na Zachodzie czekają już niemal 3 lata, jeszcze tylko trochę i będzie!

Bohaterów w The Legend of Heroes: Trails into Reverie jest tyle, że łatwo stracić rachubę. Na szczęście NIS America wydało trailer, który pozwoli nam się z nimi bliżej zapoznać. Gra pierwotnie została wydana w Japonii w sierpniu 2020 roku na PlayStation 4, a po roku trafiła tam na PC i Nintendo Switch. Teraz przyszła pora na Zachód i gra pojawi się u nas 7 lipca. Trails into Reverie jest uważane za zakończenie serii Crossbell oraz Erebonia i służy jako prekursor do historii przedstawionej w The Legend of Heroes: Kuro no Kiseki. Za każdą grą z serii stoi deweloper Nihon Falcom, który ostatnimi czasy jest bardzo aktywny!

Oficjalne Informacje

Jakie przeznaczenie czeka te trzy brzemienne w skutki postacie? Użyj systemu Crossroads, aby przełączać się między Reanem Schwarzerem, Lloydem Banningsem i zamaskowaną postacią „C”, aby określić los kluczowych postaci i miejsc w Zemurii. Zanurz się w wyrafinowaną walkę taktyczną dzięki nowym funkcjom, takim jak United Front oraz odkryj nowych sojuszników i wyzwania w korytarzach True Reverie Corridor!

The Legend of Heroes: Trails into Reverie

Tam, gdzie kończy się jeden szlak, zaczyna się drugi…

Przeplatające się losy trzech postaci z Zemurii zostaną rozstrzygnięte w kulminacyjnym rozdziale serii The Legend of Heroes! Podążaj śladami bohatera wojennego Reana Schwarzera, wyzwoliciela Lloyda Banningsa i zamaskowanej zagadki „C” i swobodnie przełączaj się między ich ścieżkami dzięki systemowi Crossroads.

The Legend of Heroes: Trails into Reverie

Lloyd Bannings, przywódca Sekcji Specjalnego Wsparcia Departamentu Policji w Crossbell, ponownie walczy o wolność swojego miasta po tym, jak obchody niepodległości Crossbell zostają przerwane przez nagłe ponowne pojawienie się starego zagrożenia.

The Legend of Heroes: Trails into Reverie

Po wydarzeniach z Wielkiego Zmierzchu ereboński bohater Rean Schwarzer i jego uczniowie wracają do życia w kampusie filii. Ten ulotny spokój zostaje jednak zakłócony przez pojawienie się nowego zagrożenia.

The Legend of Heroes: Trails into Reverie

Kiedy były gubernator generalny Crossbell nagle powraca i rości sobie prawa do miasta-państwa, cztery postacie przeprowadzają tajną misję, aby zbadać jego działania. Ich przywódcą jest „C”, zamaskowany osobnik, który wydaje się używać tego samego kryptonimu, co przywódca Imperialnego Frontu Wyzwolenia. Ale w jakim celu?

The Legend of Heroes: Trails into Reverie

Kluczowe elementy

  • Trio of Trails – Poznaj trzy różne wątki fabularne i przełączaj się między nimi w dowolnym momencie dzięki systemowi Crossroads. Ponadto odkryj epizody poboczne, aby w pełni rozwinąć postacie i świat Zemurii.
  • Reverie into Reality – Wejdź do True Reverie Corridor, który pozwala spotkać i rekrutować nowe postacie z całej Zemurii, wejdź do losowo generowanych lochów, aby sprawdzić swoje umiejętności i zagraj w różne minigry.
  • Wzory walki – wykorzystaj Arts, Brave Orders i przebiegłą taktykę, aby zwyciężyć w bitwie. Opanuj nowy system United Front i wykorzystaj moc całego zespołu, aby zdziesiątkować wrogów, jednocześnie wzmacniając siebie.

The Legend of Heroes: Trails into Reverie

Kliknij, aby dodać komentarz

Musisz być zalogowany, żeby dodać komentarz Login

Zostaw komentarz

Dołącz do nas!

Gorące wpisy

Nintendo Switch

Czerwiec już za rogiem, a jeśli nie wsiąknęliście w przygodę Linka, to może znajdziecie coś innego dla siebie, a będzie z czego wybierać.

Nintendo Switch

Spojrzenie okiem nie-fana serii Zelda. Czy noob odnajdzie się w tej okrzykniętej jedną z najlepszych gier wszechczasów?

Nintendo Switch

Ostatnie wakacje Ryzy już za mną. Ja już wiem, jak wygląda zwieńczenie tej trylogii a wy, jeśli nie graliście, to możecie o tym przeczytać.

Recenzje

Mezoamerykańska przygoda dla początkujących fanów platformówek akcji

Po godzinach

O Zeldzie i tylko o Zeldzie!

Po godzinach

Czyli początki Elanczewskiego z serią The Legend of Zelda

  1. Wspaniałe Żyćko kusi, zwłaszcza patrząc na cenę wersji cyfrowej... no i w pudełku też będzie nieco tańsze niż typowa premiera…

  2. Zainteresowałby mnie tylko Etrian Odyssey 3 z tej kolekcji etrianowej (jedyna część której nie przeszedłem) ale nie teraz. Kupię jak…

Najnowsze posty na forum

Recent Topics

Ankieta

Co padnie Waszym łupem w czerwcu 2023? (można zaznaczyć kilka opcji)

Pokaż wyniki

Loading ... Loading ...

Nadchodzące wydarzenia

Loop8: Summer of Gods

Data: 5 czerwca, 2023
All-day event
Premiera

Wkrocz w życie Nini, świeżo upieczonej nastolatki, która przybywa do uroczego japońskiego miasteczka Ashihara w sierpniu 1983 roku. Poznaj miasto, zaprzyjaźnij się z jego mieszkańcami i zmierz się z Kegai w turowych bitwach, których wynik zależy od relacji, jakie zbudowałeś i decyzji, które podjąłeś. Użyj specjalnego połączenia Niniego z bogami, aby zresetować świat, a każda […]

Nocturnal

Data: 7 czerwca, 2023
All-day event
Premiera

Po trudnej podróży przez wzburzone morze Ardeshir, żołnierz Niegasnącego Płomienia, wrócił na ojczystą wyspę, Nahran. Spowija ją dziwna Mgła, a jedynym sposobem, by się przez nią przebić, jest użycie ognia. Jednak Mgła skrywa też wspaniałe miejsca i daje potężne moce tym, którzy zbadają jej tajemnice.​

MotoGP 23

Data: 8 czerwca, 2023
All-day event
Premiera

Otwórz przepustnicę, wyprzedź przeciwników i przetnij linię mety. Spełnij marzenie o tytule mistrzowskim w nowej grze MotoGP™23. Czeka tu na ciebie jeszcze więcej niesamowitych wyzwań! Konkuruj w trzech oficjalnych kategoriach mistrzostw – MotoGP™, Moto2™ i Moto3™. Wciel się w postać ulubionego zawodnika, wjedź na tor i poczuj przypływ adrenaliny w sezonie 2023.

Zobacz też

Japonia

Kolejna przygoda Adola zapowiada się coraz lepiej, a pierwsi szczęśliwcy mieszkający w Japonii (lub importujący) zagrają pod koniec września.

Nintendo Switch

Muzyczna przygoda w rytmie JRPG umili nam dzień rozpoczęcia roku szkolnego. Na pierwszy miesiąc powinno wystarczyć.

Nintendo Switch

Drugi film poświęcony zachodniemu wydaniu CRYMACHINA trafił do sieci, a w nim prezentacja bohaterek i bohaterów z gry.

Nintendo Switch

Kolejna wersja demonstracyjna do ogrania jest już gotowa do ściągnięcia w Nintendo eShop! Tym razem czeka na nas kryminalna zagadka.