Poznajcie bohaterów The Legend of Heroes: Trails into Reverie

The Legend of Heroes: Trails into Reverie to tytuł, na który fani na Zachodzie czekają już niemal 3 lata, jeszcze tylko trochę i będzie!

Bohaterów w The Legend of Heroes: Trails into Reverie jest tyle, że łatwo stracić rachubę. Na szczęście NIS America wydało trailer, który pozwoli nam się z nimi bliżej zapoznać. Gra pierwotnie została wydana w Japonii w sierpniu 2020 roku na PlayStation 4, a po roku trafiła tam na PC i Nintendo Switch. Teraz przyszła pora na Zachód i gra pojawi się u nas 7 lipca. Trails into Reverie jest uważane za zakończenie serii Crossbell oraz Erebonia i służy jako prekursor do historii przedstawionej w The Legend of Heroes: Kuro no Kiseki. Za każdą grą z serii stoi deweloper Nihon Falcom, który ostatnimi czasy jest bardzo aktywny!

Oficjalne Informacje

Jakie przeznaczenie czeka te trzy brzemienne w skutki postacie? Użyj systemu Crossroads, aby przełączać się między Reanem Schwarzerem, Lloydem Banningsem i zamaskowaną postacią „C”, aby określić los kluczowych postaci i miejsc w Zemurii. Zanurz się w wyrafinowaną walkę taktyczną dzięki nowym funkcjom, takim jak United Front oraz odkryj nowych sojuszników i wyzwania w korytarzach True Reverie Corridor!

The Legend of Heroes: Trails into Reverie

Tam, gdzie kończy się jeden szlak, zaczyna się drugi…

Przeplatające się losy trzech postaci z Zemurii zostaną rozstrzygnięte w kulminacyjnym rozdziale serii The Legend of Heroes! Podążaj śladami bohatera wojennego Reana Schwarzera, wyzwoliciela Lloyda Banningsa i zamaskowanej zagadki „C” i swobodnie przełączaj się między ich ścieżkami dzięki systemowi Crossroads.

The Legend of Heroes: Trails into Reverie

Lloyd Bannings, przywódca Sekcji Specjalnego Wsparcia Departamentu Policji w Crossbell, ponownie walczy o wolność swojego miasta po tym, jak obchody niepodległości Crossbell zostają przerwane przez nagłe ponowne pojawienie się starego zagrożenia.

The Legend of Heroes: Trails into Reverie

Po wydarzeniach z Wielkiego Zmierzchu ereboński bohater Rean Schwarzer i jego uczniowie wracają do życia w kampusie filii. Ten ulotny spokój zostaje jednak zakłócony przez pojawienie się nowego zagrożenia.

The Legend of Heroes: Trails into Reverie

Kiedy były gubernator generalny Crossbell nagle powraca i rości sobie prawa do miasta-państwa, cztery postacie przeprowadzają tajną misję, aby zbadać jego działania. Ich przywódcą jest „C”, zamaskowany osobnik, który wydaje się używać tego samego kryptonimu, co przywódca Imperialnego Frontu Wyzwolenia. Ale w jakim celu?

The Legend of Heroes: Trails into Reverie

Kluczowe elementy

  • Trio of Trails – Poznaj trzy różne wątki fabularne i przełączaj się między nimi w dowolnym momencie dzięki systemowi Crossroads. Ponadto odkryj epizody poboczne, aby w pełni rozwinąć postacie i świat Zemurii.
  • Reverie into Reality – Wejdź do True Reverie Corridor, który pozwala spotkać i rekrutować nowe postacie z całej Zemurii, wejdź do losowo generowanych lochów, aby sprawdzić swoje umiejętności i zagraj w różne minigry.
  • Wzory walki – wykorzystaj Arts, Brave Orders i przebiegłą taktykę, aby zwyciężyć w bitwie. Opanuj nowy system United Front i wykorzystaj moc całego zespołu, aby zdziesiątkować wrogów, jednocześnie wzmacniając siebie.

The Legend of Heroes: Trails into Reverie

Dodaj komentarz