Kontynuacja Wargroove nadciąga!

Wargoove był miłą niespodzianką dla fanów Advance Wars w 2019 roku, a teraz nie dość, że dostaniemy AW1+2, to jeszcze Wargroove 2!

Wydawca Chucklefish wspólnie z deweloperem Robotality zapowiedzieli Wargroove 2! Jest to kontynuacja gry wydanej w 2019 roku o tej samej nazwie tylko, że bez numerka. Pierwsza część była bardzo udaną strategią wzorowaną na kultowym Advance Wars. Data premiery nie została jeszcze ujawniona.

Oficjalne Informacje

Wargroove powraca! Wyrusz na zupełnie nową przygodę, pełną nieprawdopodobnych przyjaźni, nieznanych przeciwników i paskudnych spisków z zemsty. Prowadź wojnę z wrogami dzięki obsadzie nowych dowódców i wykorzystuj ich nowy, wielopoziomowy system umiejętności, aby przechylić szalę zwycięstwa na swoją korzyść. Projektuj i udostępniaj mapy, przerywniki filmowe i kampanie za pomocą łatwych w użyciu edytorów i zaawansowanych narzędzi dostosowywania.

Wargroove 2

Dowódź ziemią, morzem i niebem

Minęły trzy lata, odkąd królowa Mercia i jej sprzymierzeńcy pokonali starożytnych przeciwników i przywrócili pokój Auranii. Teraz ambitna obca frakcja odkrywa zakazane technologie, które mogą mieć katastrofalne skutki dla krainy i jej mieszkańców. Walcz w trzech kampaniach, podążając za jedną przeplatającą się historią. Tylko odważne decyzje, sprytne pozyskiwanie zasobów i taktyczna wiedza mogą naprawić pękniętą sferę.

Wargroove 2

Całkowicie nowy system rowków

Pokonaj wrogów i zadaj ostateczny cios za pomocą „Groove” swojego dowódcy, specjalnej umiejętności unikalnej dla każdego z nich, która może odwrócić losy bitwy. Wargroove 2 wprowadza do miksu nowy system Groove. Zwiększ swoje szanse na zwycięstwo, doładowując umiejętność Groove swojego dowódcy, aby wyzwolić jeszcze potężniejszy atak!

Wargroove 2

Poprowadź podbój roguelike

Podbój to zupełnie nowy tryb gry typu roguelike dla jednego gracza. W tych szybkich, małych bitwach każdy wybór ma znaczenie. Złoto i zdrowie przenoszą się z potyczki do potyczki i żadna jednostka nie jest zbędna. Wybierz swojego dowódcę, początkowe oddziały i zaplanuj drogę do zwycięstwa!

Wargroove 2

Stwórz, dostosuj i udostępnij sztukę wojny

Masz dość zasad? Zmień je! Chcesz napisać rozdzierającą duszę nowelę o zakazanej miłości w kraju rozdartym wojną? Zjedz swoje serce! Każdy znajdzie coś dla siebie. Korzystając z edytora w grze, możesz tworzyć własne mapy, przerywniki filmowe i kampanie, a nawet udostępniać je społeczności!

Wargroove 2

Twórz wrogo-przyjaciół już dziś!

Graj w kooperacji lub bitwach dla maksymalnie czterech graczy, lokalnie lub online. Co-op zawiera pełne dostosowywanie reguł i grę asynchroniczną. Nie możesz zaciągnąć swoich bestii do bitwy? Dołącz do naszego Discorda i znajdź partnera!

Wargroove 2

Dodaj komentarz