FRONT MISSION 2: Remake z datą premiery!

Druga część Front Mission — fantastycznej serii strategicznych RPG-ów o Wanzerach, która nigdy nie trafiła do Europy, pojawi się 12 czerwca!

FRONT MISSION 2: Remake zadebiutuje 12 czerwca, ogłosił dzisiaj wydawca gry – Forever Entertainment. Tak samo, jak wydany w zeszłym roku remake pierwszej części Front Mission, tak i ten nigdy wcześniej nie trafił do Europy. Jeśli nie wiecie co to za gra, to jest to strategia turowa ze wciągającą grafiką i dramatyczną fabułą. Akcje dzieje się 12 lat po drugim konflikcie na wyspie Huffmana. Od czasu zakończenia wojny nastroje w Ludowej Reublice Alordesh były coraz gorsze, a wszystka za sprawą pogłębiającego się kryzysu gospodarczego. Do punktu kulminacyjnego dochodzi 12 czerwca (widzę, co tutaj zrobiliście FE) 2102 roku, kiedy żołnierze Armii Alordesh wywołują powstanie pod dowództwem Vena Mackarge i decydują się o walkę o swoją niepodległość od Oceania Cooperative Union. Całość historii poznamy z perspektywy trójki bohaterów: Ashy, Lisy i Thomasa, którzy tworzą swój światopogląd wykraczający poza proste rozgraniczenie pomiędzy dobrem a złem.

FRONT MISSION 2: Remake jest już dostępne w Nintendo eShop, a za grę zapłacimy 139,99 zł.

Kluczowe Elementy

  • Przyspieszone loadingi
  • Wsparcie dla wielu nowych języków (angielski, francuski, hiszpański, portugalski, włoski, niemiecki, polski, chiński i japoński)
  • Nowa opcja „free camera”, pozwalająca przybliżyć obraz podczas rozgrywki i szczegółowo przyjrzeć się Wanzerom
  • Nowe opcje zmiany kolorów i kamuflażu
  • Nowoczesne efekty
  • Odświeżony soundtrack

Dodaj komentarz