Connect with us

Cześć, czego szukasz?

MyNintendo.plMyNintendo.pl

Nintendo Switch

FRONT MISSION 2: Remake z datą premiery!

Druga część Front Mission — fantastycznej serii strategicznych RPG-ów o Wanzerach, która nigdy nie trafiła do Europy, pojawi się 12 czerwca!

FRONT MISSION 2: Remake zadebiutuje 12 czerwca, ogłosił dzisiaj wydawca gry – Forever Entertainment. Tak samo, jak wydany w zeszłym roku remake pierwszej części Front Mission, tak i ten nigdy wcześniej nie trafił do Europy. Jeśli nie wiecie co to za gra, to jest to strategia turowa ze wciągającą grafiką i dramatyczną fabułą. Akcje dzieje się 12 lat po drugim konflikcie na wyspie Huffmana. Od czasu zakończenia wojny nastroje w Ludowej Reublice Alordesh były coraz gorsze, a wszystka za sprawą pogłębiającego się kryzysu gospodarczego. Do punktu kulminacyjnego dochodzi 12 czerwca (widzę, co tutaj zrobiliście FE) 2102 roku, kiedy żołnierze Armii Alordesh wywołują powstanie pod dowództwem Vena Mackarge i decydują się o walkę o swoją niepodległość od Oceania Cooperative Union. Całość historii poznamy z perspektywy trójki bohaterów: Ashy, Lisy i Thomasa, którzy tworzą swój światopogląd wykraczający poza proste rozgraniczenie pomiędzy dobrem a złem.

FRONT MISSION 2: Remake jest już dostępne w Nintendo eShop, a za grę zapłacimy 139,99 zł.

Kluczowe Elementy

  • Przyspieszone loadingi
  • Wsparcie dla wielu nowych języków (angielski, francuski, hiszpański, portugalski, włoski, niemiecki, polski, chiński i japoński)
  • Nowa opcja „free camera”, pozwalająca przybliżyć obraz podczas rozgrywki i szczegółowo przyjrzeć się Wanzerom
  • Nowe opcje zmiany kolorów i kamuflażu
  • Nowoczesne efekty
  • Odświeżony soundtrack
Kliknij, aby dodać komentarz

Musisz być zalogowany, żeby dodać komentarz Login

Zostaw komentarz

Dołącz do nas!

Gorące wpisy

Nintendo Switch

Czerwiec już za rogiem, a jeśli nie wsiąknęliście w przygodę Linka, to może znajdziecie coś innego dla siebie, a będzie z czego wybierać.

Nintendo Switch

Spojrzenie okiem nie-fana serii Zelda. Czy noob odnajdzie się w tej okrzykniętej jedną z najlepszych gier wszechczasów?

Nintendo Switch

Ostatnie wakacje Ryzy już za mną. Ja już wiem, jak wygląda zwieńczenie tej trylogii a wy, jeśli nie graliście, to możecie o tym przeczytać.

Recenzje

Mezoamerykańska przygoda dla początkujących fanów platformówek akcji

Po godzinach

O Zeldzie i tylko o Zeldzie!

Po godzinach

Czyli początki Elanczewskiego z serią The Legend of Zelda

  1. Wspaniałe Żyćko kusi, zwłaszcza patrząc na cenę wersji cyfrowej... no i w pudełku też będzie nieco tańsze niż typowa premiera…

  2. Zainteresowałby mnie tylko Etrian Odyssey 3 z tej kolekcji etrianowej (jedyna część której nie przeszedłem) ale nie teraz. Kupię jak…

Najnowsze posty na forum

Recent Topics

Ankieta

Co padnie Waszym łupem w czerwcu 2023? (można zaznaczyć kilka opcji)

Pokaż wyniki

Loading ... Loading ...

Nadchodzące wydarzenia

Loop8: Summer of Gods

Data: 5 czerwca, 2023
All-day event
Premiera

Wkrocz w życie Nini, świeżo upieczonej nastolatki, która przybywa do uroczego japońskiego miasteczka Ashihara w sierpniu 1983 roku. Poznaj miasto, zaprzyjaźnij się z jego mieszkańcami i zmierz się z Kegai w turowych bitwach, których wynik zależy od relacji, jakie zbudowałeś i decyzji, które podjąłeś. Użyj specjalnego połączenia Niniego z bogami, aby zresetować świat, a każda […]

Nocturnal

Data: 7 czerwca, 2023
All-day event
Premiera

Po trudnej podróży przez wzburzone morze Ardeshir, żołnierz Niegasnącego Płomienia, wrócił na ojczystą wyspę, Nahran. Spowija ją dziwna Mgła, a jedynym sposobem, by się przez nią przebić, jest użycie ognia. Jednak Mgła skrywa też wspaniałe miejsca i daje potężne moce tym, którzy zbadają jej tajemnice.​

MotoGP 23

Data: 8 czerwca, 2023
All-day event
Premiera

Otwórz przepustnicę, wyprzedź przeciwników i przetnij linię mety. Spełnij marzenie o tytule mistrzowskim w nowej grze MotoGP™23. Czeka tu na ciebie jeszcze więcej niesamowitych wyzwań! Konkuruj w trzech oficjalnych kategoriach mistrzostw – MotoGP™, Moto2™ i Moto3™. Wciel się w postać ulubionego zawodnika, wjedź na tor i poczuj przypływ adrenaliny w sezonie 2023.

Zobacz też

Nintendo Switch

Pierwsze części Final Fantasy już wkrótce będą dostępne na wyciągnięcie ręki! Oprzecie się magii Final Fantasy?

Nintendo Switch

Na nową grę z głównej serii Dragon Quest pewnie jeszcze trochę poczekamy, ale czas umili nam kolejny spin-off.

Nintendo Switch

Theatrhythm Final Bar Line okazało się niezłą grą, a Square ma sporo materiałów, aby dodawać do gry nowe utwory. Np. z Niera.

Nintendo Switch

The DioField Chronicle to nowa marka Square Enix, więc bardzo miło jest zobaczyć darmową aktualizację do tej ciekawej produkcji.