Nowe trasy trafią 9 marca do Mario Kart 8 Deluxe Booster Course Pass

Inne gry od Nintendo patrzą w stronę Mario Kart 8 Deluxe z zazdrością, przy takim wsparciu nie dziwię się, że gra jest na topie niemal 6 lat.

Czwarta fala Booster Course Pass rozszerzająca Mario Kart 8 Deluxe trafi na Nintendo Switch 9 marca. Wszyscy posiadacze przepustki będą mogli wziąć udział w dwóch nowych mistrzostwach: Fruit Cup i Boomerang Cup. Oznacza to, że do gry trafi osiem nowych tras oraz nowa postać – Birdo. W tym roku powinny pojawić się jeszcze dwie fale, co w sumie da nam 48 tras dzięki Booster Course Pass.

Fruit Cup

  • Tour Amsterdam Drift – Rejs od malowniczych ulic miasta do pola pełne kolorowych tulipanów odbędzie się na tym torze inspirowanym Amsterdamem, pochodzącym z mobilnej gry Mario Kart Tour.
  • GBA Riverside Park – Po tym torze o tematyce dżungli przejedziesz przez wodospady i mosty. Na tym torze zapoczątkowanym w Mario Kart: Super Circuit czeka Cię pełno ostrych zakrętów i wyniosłej zieleni.
  • Wii DK Summit – Wzbij się na nowe wyżyny i zjeżdżaj ze wzgórz na tym krętym i zimowym polu z mnóstwem ramp i fajnymi rzeźbami znajomych przyjaciół. Tylko uważaj na skórki po bananach!
  • Yoshi’s Island – Poruszaj się i graj na tej nowej, nostalgicznej trasie inspirowanej grą Super Mario World 2: Yoshi’s Island na Super NES! Pomachaj stopami do kręgu zwycięzców, gdy mkniesz przez pokryte kwiatami wzgórza i nad pokrytym chmurami niebem — czy to gigantyczny NepEnut?!

Boomerang Cup

  • Tour Bangkok Rush – Złote niebo, lśniące tory wodne i mnóstwo oszałamiających widoków wzywają Cię na to pole zapoczątkowane w Mario Kart Tour.
  • DS Mario Circuit – Można go nazwać Mario Circuit, ale ten tor inspirowany Mario Kart DS wyróżnia się niczym innym jak Peach’s Castle wśród kwitnących drzew i wypielęgnowanych trawników – wraz z krętą ścieżką przez wnętrze zamku!
  • GCN Waluigi Stadium – Waluigi jest tutaj, aby dać ludziom WAH-t, których chcą! Tym razem przygotuj się do pędzenia wokół mnóstwa przeszkód i ramp, które składają się na ten wściekle szybki tor żużlowy, zapoczątkowany w Mario Kart: Double-Dash!!
  • Tour Singapore Speedway — Światła miasta świecą jasno w nocy — ale nie zwalniaj, żeby się gapić! Zdobądź pierwsze miejsce i pamiętaj o wakacjach Goombas na tym kolorowym torze zapoczątkowanym w Mario Kart Tour.

Ostatnią nowością będzie Birdo — która pierwotnie staneła na linii startu w Mario Kart: Double Dash!! — Dołącza ona do wyścigowej listy z dziewięcioma opcjami kolorystycznymi do wyboru! Możesz ścigać się jako Birdo i wygrywać na każdym z wcześniej wspomnianych torów w ramach 4 fali.

Mario Kart 8 Deluxe Booster Course Pass

Booster Course Pass do Mario Kart 8 Deluxe może znaleźć w Nintendo eShop w cenie 100 zł. Alternatywnie, jeśli jesteście posiadaczami rozszerzonego abonamentu Nintendo Switch Online, to macie dostęp do nowości bez żadnych dodatkowych kosztów.

Dodaj komentarz