Connect with us

Cześć, czego szukasz?

MyNintendo.plMyNintendo.pl

Nintendo Switch

Nowe trasy trafią 9 marca do Mario Kart 8 Deluxe Booster Course Pass

Inne gry od Nintendo patrzą w stronę Mario Kart 8 Deluxe z zazdrością, przy takim wsparciu nie dziwię się, że gra jest na topie niemal 6 lat.

Czwarta fala Booster Course Pass rozszerzająca Mario Kart 8 Deluxe trafi na Nintendo Switch 9 marca. Wszyscy posiadacze przepustki będą mogli wziąć udział w dwóch nowych mistrzostwach: Fruit Cup i Boomerang Cup. Oznacza to, że do gry trafi osiem nowych tras oraz nowa postać – Birdo. W tym roku powinny pojawić się jeszcze dwie fale, co w sumie da nam 48 tras dzięki Booster Course Pass.

Fruit Cup

  • Tour Amsterdam Drift – Rejs od malowniczych ulic miasta do pola pełne kolorowych tulipanów odbędzie się na tym torze inspirowanym Amsterdamem, pochodzącym z mobilnej gry Mario Kart Tour.
  • GBA Riverside Park – Po tym torze o tematyce dżungli przejedziesz przez wodospady i mosty. Na tym torze zapoczątkowanym w Mario Kart: Super Circuit czeka Cię pełno ostrych zakrętów i wyniosłej zieleni.
  • Wii DK Summit – Wzbij się na nowe wyżyny i zjeżdżaj ze wzgórz na tym krętym i zimowym polu z mnóstwem ramp i fajnymi rzeźbami znajomych przyjaciół. Tylko uważaj na skórki po bananach!
  • Yoshi’s Island – Poruszaj się i graj na tej nowej, nostalgicznej trasie inspirowanej grą Super Mario World 2: Yoshi’s Island na Super NES! Pomachaj stopami do kręgu zwycięzców, gdy mkniesz przez pokryte kwiatami wzgórza i nad pokrytym chmurami niebem — czy to gigantyczny NepEnut?!

Boomerang Cup

  • Tour Bangkok Rush – Złote niebo, lśniące tory wodne i mnóstwo oszałamiających widoków wzywają Cię na to pole zapoczątkowane w Mario Kart Tour.
  • DS Mario Circuit – Można go nazwać Mario Circuit, ale ten tor inspirowany Mario Kart DS wyróżnia się niczym innym jak Peach’s Castle wśród kwitnących drzew i wypielęgnowanych trawników – wraz z krętą ścieżką przez wnętrze zamku!
  • GCN Waluigi Stadium – Waluigi jest tutaj, aby dać ludziom WAH-t, których chcą! Tym razem przygotuj się do pędzenia wokół mnóstwa przeszkód i ramp, które składają się na ten wściekle szybki tor żużlowy, zapoczątkowany w Mario Kart: Double-Dash!!
  • Tour Singapore Speedway — Światła miasta świecą jasno w nocy — ale nie zwalniaj, żeby się gapić! Zdobądź pierwsze miejsce i pamiętaj o wakacjach Goombas na tym kolorowym torze zapoczątkowanym w Mario Kart Tour.

Ostatnią nowością będzie Birdo — która pierwotnie staneła na linii startu w Mario Kart: Double Dash!! — Dołącza ona do wyścigowej listy z dziewięcioma opcjami kolorystycznymi do wyboru! Możesz ścigać się jako Birdo i wygrywać na każdym z wcześniej wspomnianych torów w ramach 4 fali.

Mario Kart 8 Deluxe Booster Course Pass

Booster Course Pass do Mario Kart 8 Deluxe może znaleźć w Nintendo eShop w cenie 100 zł. Alternatywnie, jeśli jesteście posiadaczami rozszerzonego abonamentu Nintendo Switch Online, to macie dostęp do nowości bez żadnych dodatkowych kosztów.

Kliknij, aby dodać komentarz

Musisz być zalogowany, żeby dodać komentarz Login

Zostaw komentarz

Dołącz do nas!

Gorące wpisy

Nintendo Switch

Czerwiec już za rogiem, a jeśli nie wsiąknęliście w przygodę Linka, to może znajdziecie coś innego dla siebie, a będzie z czego wybierać.

Nintendo Switch

Spojrzenie okiem nie-fana serii Zelda. Czy noob odnajdzie się w tej okrzykniętej jedną z najlepszych gier wszechczasów?

Nintendo Switch

Ostatnie wakacje Ryzy już za mną. Ja już wiem, jak wygląda zwieńczenie tej trylogii a wy, jeśli nie graliście, to możecie o tym przeczytać.

Recenzje

Mezoamerykańska przygoda dla początkujących fanów platformówek akcji

Po godzinach

O Zeldzie i tylko o Zeldzie!

Po godzinach

Czyli początki Elanczewskiego z serią The Legend of Zelda

  1. Wspaniałe Żyćko kusi, zwłaszcza patrząc na cenę wersji cyfrowej... no i w pudełku też będzie nieco tańsze niż typowa premiera…

  2. Zainteresowałby mnie tylko Etrian Odyssey 3 z tej kolekcji etrianowej (jedyna część której nie przeszedłem) ale nie teraz. Kupię jak…

Najnowsze posty na forum

Recent Topics

Ankieta

Co padnie Waszym łupem w czerwcu 2023? (można zaznaczyć kilka opcji)

Pokaż wyniki

Loading ... Loading ...

Nadchodzące wydarzenia

Loop8: Summer of Gods

Data: 5 czerwca, 2023
All-day event
Premiera

Wkrocz w życie Nini, świeżo upieczonej nastolatki, która przybywa do uroczego japońskiego miasteczka Ashihara w sierpniu 1983 roku. Poznaj miasto, zaprzyjaźnij się z jego mieszkańcami i zmierz się z Kegai w turowych bitwach, których wynik zależy od relacji, jakie zbudowałeś i decyzji, które podjąłeś. Użyj specjalnego połączenia Niniego z bogami, aby zresetować świat, a każda […]

Nocturnal

Data: 7 czerwca, 2023
All-day event
Premiera

Po trudnej podróży przez wzburzone morze Ardeshir, żołnierz Niegasnącego Płomienia, wrócił na ojczystą wyspę, Nahran. Spowija ją dziwna Mgła, a jedynym sposobem, by się przez nią przebić, jest użycie ognia. Jednak Mgła skrywa też wspaniałe miejsca i daje potężne moce tym, którzy zbadają jej tajemnice.​

MotoGP 23

Data: 8 czerwca, 2023
All-day event
Premiera

Otwórz przepustnicę, wyprzedź przeciwników i przetnij linię mety. Spełnij marzenie o tytule mistrzowskim w nowej grze MotoGP™23. Czeka tu na ciebie jeszcze więcej niesamowitych wyzwań! Konkuruj w trzech oficjalnych kategoriach mistrzostw – MotoGP™, Moto2™ i Moto3™. Wciel się w postać ulubionego zawodnika, wjedź na tor i poczuj przypływ adrenaliny w sezonie 2023.

Zobacz też

Nintendo Switch

Pokemon Stadium znalazło się na liście życzeń wielu graczy, po tym, jak Nintendo zapowiedziało emulację N64 i już nie trzeba nań czekać.

Nintendo Switch

Po tylu latach na Metroidowym głodzie Nintendo nie pozwoli nam teraz pójść spać z pustym żołądkiem i już za chwilę zagramy w Metroid Fusion.

Nintendo Switch Online

Pora na imprezę! Będziemy bawić się tak, jak w 1999! Albo jeszcze lepiej, bo wtedy mało kto miał Nintendo 64 :)

Nintendo Switch

Nowa fala oznacza, 2 nowe turnieje, co daje nam po 4 trasy na każde, więc w sumie 8 powodów, aby wrócić do zabawy.