Dokapon Kingdom: Connect prezentuje film otwierający grę

Gotowi na podbicie Królewstwa Dokapon w tym szalonym połączeniu gry planszowej z grą RPG? Macie znajomych? To jest to dobry pomysł na wieczór.

Dokapon Kingdom: Connect to gra, która trafiła na błyskawiczną ścieżkę wydawniczą. 6 tygodni temu ją ujawniono, po chwili wydano w Japonii, a zaraz ma pojawić się u nas. No to teraz wydawcy Idea Factory International i Compile Heart wspólnie z deweloperem Sting zaprezentowali nowy film. Nie jest to byle jaki zwiastun, gdyż przywita on nas zaraz po włączeniu gry. Miesiąc temu dowiedzieliśmy się, że gra trafi wiosną do Europy, więc to dobry moment, aby się jej bliżej przyjrzeć.

Wszyscy w Królestwie Dokapon kochają pieniądze. Pewnego dnia w tej spokojnej krainie nagle pojawiły się potwory i zaczęły atakować pobliskie miasta. Gospodarka upadła, a ludzie żyli na najniższym poziomie. Podatki oczywiście nie były już płacone. Więc Król podjął wtedy działania! Postanowił zebrać najodważniejszych wojowników, aby uratować miasta i otrzymać zapłatę! W zamian ten, kto zbierze najwięcej, zostanie nagrodzony ręką księżniczki i tronem. I tak zaczyna się przygoda za pieniądze, w której dozwolone jest absolutnie wszystko!

Kluczowe Elementy

  • Miłośnicy RPG i gier planszowych łączcie się… PONOWNIE! – Oryginalnie wydana na PlayStation 2 i Nintendo Wii, hybrydowa imprezowa gra planszowa powraca teraz na Nintendo Switch! Gra jest prosta: zakręć ruletką i pokonaj każdego, kto stanie Ci na drodze!
  • Połącz się z najlepszymi wrogami online — chowanie urazy nigdy nie było tak przyjemne! Gracze mogą teraz stawić czoła znajomym za pośrednictwem Nintendo Switch Online! (Do gry online wymagane jest Nintendo Switch Online. Lokalny tryb dla wielu graczy jest również dostępny dla maksymalnie czterech graczy na tej samej konsoli).
  • Pięć trybów gry i ogromna plansza! – Zaplanuj swoją zemstę i wybierz jeden z pięciu różnych trybów gry: Normalny, Story, Shopping Race, Kill Race i Town Race. Z królestwem obejmującym siedem kontynentów, kto wie, w jakie szaleństwa się wpakujesz!
  • Przechytrz swoich wrogów dzięki 11 możliwym klasom zawodów – Chcesz przebić się przez Królestwo Dokapon? Wybierz wojownika! Chcesz wyczarować błyskotliwe zaklęcia? Wybierz magika! Wybierz jedną z 11 klas zawodów i zdobywaj punkty doświadczenia, aby awansować swoją postać! Kupuj, a nawet kradnij przedmioty i wykorzystuj je na swoją korzyść!

Dodaj komentarz