Zapraszamy do ruchu 26 maja wraz z premierą Fitness Circuit

Nowego Ring Fita jakoś nie możemy się doczekać, ale są jeszcze ludzie, którzy chcą zadbać o naszą aktywność fizyczną, np. w Fitness Circuit.

Fitness Circuit zadba o naszą formę z pomocą 10-minutowych treningów przez trzy dni w tygodniu. Cała zabawa skupia się na programie treningowym nazwanym Super Circuit Training. Jest to metoda treningu, w której naprzemiennie wykonujemy ćwiczenia aerobowe i wzmacniające, aby efektywnie spalać kalorie, zwiększać wytrzymałość i poprawiać siłę mięśni w krótkim czasie. Ta metoda została zaprojektowana tak, aby zapewnić wysoki efekt treningowy, więc nie będziemy musieli grać codziennie. Oczywiście efekty i wyniki ćwiczeń będą się różnić w zależności od naszych warunków fizycznych. Przez całość poprowadzi nas szóstka trenerów, z pełnym angielskim i japońskim dubbingiem. Gra pierwotnie została wydana w listopadzie zeszłego roku w Japonii, pod tytułem Fitness Runner przez EXFIT, a teraz na Zachodni rynek przeniesie je Spike Chunsoft. Fitness Circuit zadebiutuje 26 maja, w Nintendo eShop nie ma jeszcze karty gry z preorderem, ale wiemy już, że gra będzie kosztować 39,99€.

Fitness Circuit

Kluczowe Elementy:

  • Trenuj zawsze i wszędzie – Fitness Circuit nie wymaga niczego więcej niż trochę miejsca do poruszania się i kontrolerów Joy-Con. Nie potrzebujesz dodatkowego sprzętu ani wizyty w zatłoczonej siłowni.
  • Trening obwodowy dla każdego ciała – każdy może grać. Fitness Circuit oferuje trening dostosowany do Twoich indywidualnych potrzeb i preferencji.
  • Zabawne rutyny – po prostu dopasuj wskazówki treningowe, aby pomóc biegaczowi na ekranie wykonać błyskotliwy i zabawny występ. Dobrze się na to patrzy, jak i bierze w tym udział.
  • Graj z przyjaciółmi – zrób z tego trening grupowy. Fitness Circuit obsługuje 4-osobowy tryb online dla wielu graczy, więc możesz grać i rywalizować razem, aby jak najlepiej wykorzystać swój trening.

Dodaj komentarz