Master Detective Archives: RAIN CODE z cyfrową nowelką

Wszystko wskazuje na to, że w Master Detective Archives: RAIN CODE pokładane są spore nadzieje, a oprócz gry pojawi się również nowelka.

Spike Chunsoft ogłosiło, że do fizycznych wydań Master Detectives Archives: RAIN CODE zostanie dodany kupon na cyfrową nowelkę. Wydrukowany kod kuponu będzie zawarty w fizycznych opakowaniach zarówno Edycji Standardowej, jak i Mysteriful Limited Edition. Nie wiadomo czy będą one dostępne w Polsce, a ich zawartość możecie sprawdzić [tutaj]. Przy okazji do sieci trafił również zwiastun prezentujący część bohaterów z gry. Wracając do nowelki, to została ona napisana przez Yoichiro Koizumi pod nadzorem Kazutaki Kodaki, czyli głównego scenarzysty Master Detectives Archives: RAIN CODE. Historia przedstawiona na jej łamach posłuży jako prequel głównej historii gry. Więcej szczegółów na temat powieści cyfrowej zostanie ujawnionych w późniejszym terminie. Master Detectives Archives: RAIN CODE trafi na Nintendo Switch 30 czerwca.

Master Detective Archives: RAIN CODE
Uwaga: Obraz służy wyłącznie celom poglądowym. Projekt, nazwa i zawartość mogą ulec zmianie bez powiadomienia. Ilość voucherów jest ograniczona.

Dodaj komentarz