5 marca dniem darmowej aktualizacji The DioField Chronicle

The DioField Chronicle to nowa marka Square Enix, więc bardzo miło jest zobaczyć darmową aktualizację do tej ciekawej produkcji.

The DioField Chronicle jest nową marką Square Enix, która przenosi nas w realia rozgrywki strategicznej. Gra pierwotnie zadebiutowała we wrześniu zeszłego roku, a w połowie listopada producenci zapowiedzieli darmową aktualizację. Właśnie ten darmowy update trafi do wszystkich posiadaczy gry już 5 marca. W jego skład wejdzie:

 • Nowy scenariusz
  W tej świeżej misji, która nie była częścią głównego wątku, poznamy historię z udziałem Waltaquina Redditcha. W tym scenariuszu, grywalnym po ukończeniu rozdziału 5, będziesz przechodzić przez misje, kontrolując Waltaquina. „Behemoth” pojawi się jako ostatni boss.
 • Nowa broń – Magiczna księga
  W nowo dodanym scenariuszu będziesz mógł wyposażyć dedykowaną broń Waltaquina – Magiczną księgę, która może wykorzystywać umiejętności do przywoływania jednostek i przekształcania ich w inne formy.
 • Nowe umiejętności
  Nekromancja może zostać użyta do przywołania Czaszkowego Rycerza. Nowa umiejętność Necrotame może zostać wykorzystana do przekształcenia twoich jednostek w Smoka Czaszki, aby uwolnić potężne umiejętności.
 • Dodatkowy tryb o wysokim poziomie trudności
  W tym trybie wrogowie wysokiego poziomu pojawiają się w Rozdziale 1. Zostanie on dodany jako funkcja Nowej gry+, która umożliwia przeniesienie poziomów, broni i drzewek umiejętności po wyczyszczeniu głównej historii.
 • Nowy poziom trudności – Bardzo trudny
  Ten poziom trudności oferuje bardziej wymagające bitwy z mniejszą liczbą wypadających fragmentów, zmniejszoną częstotliwością używania umiejętności wroga i czasem odnowienia, ograniczonym czasem odrodzenia i regeneracją HP itd.

The Diofield Chronicle

Dodaj komentarz