Connect with us

Cześć, czego szukasz?

MyNintendo.plMyNintendo.pl

Nintendo Switch

5 marca dniem darmowej aktualizacji The DioField Chronicle

The DioField Chronicle to nowa marka Square Enix, więc bardzo miło jest zobaczyć darmową aktualizację do tej ciekawej produkcji.

The DioField Chronicle jest nową marką Square Enix, która przenosi nas w realia rozgrywki strategicznej. Gra pierwotnie zadebiutowała we wrześniu zeszłego roku, a w połowie listopada producenci zapowiedzieli darmową aktualizację. Właśnie ten darmowy update trafi do wszystkich posiadaczy gry już 5 marca. W jego skład wejdzie:

 • Nowy scenariusz
  W tej świeżej misji, która nie była częścią głównego wątku, poznamy historię z udziałem Waltaquina Redditcha. W tym scenariuszu, grywalnym po ukończeniu rozdziału 5, będziesz przechodzić przez misje, kontrolując Waltaquina. „Behemoth” pojawi się jako ostatni boss.
 • Nowa broń – Magiczna księga
  W nowo dodanym scenariuszu będziesz mógł wyposażyć dedykowaną broń Waltaquina – Magiczną księgę, która może wykorzystywać umiejętności do przywoływania jednostek i przekształcania ich w inne formy.
 • Nowe umiejętności
  Nekromancja może zostać użyta do przywołania Czaszkowego Rycerza. Nowa umiejętność Necrotame może zostać wykorzystana do przekształcenia twoich jednostek w Smoka Czaszki, aby uwolnić potężne umiejętności.
 • Dodatkowy tryb o wysokim poziomie trudności
  W tym trybie wrogowie wysokiego poziomu pojawiają się w Rozdziale 1. Zostanie on dodany jako funkcja Nowej gry+, która umożliwia przeniesienie poziomów, broni i drzewek umiejętności po wyczyszczeniu głównej historii.
 • Nowy poziom trudności – Bardzo trudny
  Ten poziom trudności oferuje bardziej wymagające bitwy z mniejszą liczbą wypadających fragmentów, zmniejszoną częstotliwością używania umiejętności wroga i czasem odnowienia, ograniczonym czasem odrodzenia i regeneracją HP itd.

The Diofield Chronicle

Kliknij, aby dodać komentarz

Musisz być zalogowany, żeby dodać komentarz Login

Zostaw komentarz

Dołącz do nas!

Gorące wpisy

Nintendo Switch

Czerwiec już za rogiem, a jeśli nie wsiąknęliście w przygodę Linka, to może znajdziecie coś innego dla siebie, a będzie z czego wybierać.

Nintendo Switch

Spojrzenie okiem nie-fana serii Zelda. Czy noob odnajdzie się w tej okrzykniętej jedną z najlepszych gier wszechczasów?

Nintendo Switch

Ostatnie wakacje Ryzy już za mną. Ja już wiem, jak wygląda zwieńczenie tej trylogii a wy, jeśli nie graliście, to możecie o tym przeczytać.

Recenzje

Mezoamerykańska przygoda dla początkujących fanów platformówek akcji

Po godzinach

O Zeldzie i tylko o Zeldzie!

Po godzinach

Czyli początki Elanczewskiego z serią The Legend of Zelda

 1. Wspaniałe Żyćko kusi, zwłaszcza patrząc na cenę wersji cyfrowej... no i w pudełku też będzie nieco tańsze niż typowa premiera…

 2. Zainteresowałby mnie tylko Etrian Odyssey 3 z tej kolekcji etrianowej (jedyna część której nie przeszedłem) ale nie teraz. Kupię jak…

Najnowsze posty na forum

Recent Topics

Ankieta

Co padnie Waszym łupem w czerwcu 2023? (można zaznaczyć kilka opcji)

Pokaż wyniki

Loading ... Loading ...

Nadchodzące wydarzenia

Loop8: Summer of Gods

Data: 5 czerwca, 2023
All-day event
Premiera

Wkrocz w życie Nini, świeżo upieczonej nastolatki, która przybywa do uroczego japońskiego miasteczka Ashihara w sierpniu 1983 roku. Poznaj miasto, zaprzyjaźnij się z jego mieszkańcami i zmierz się z Kegai w turowych bitwach, których wynik zależy od relacji, jakie zbudowałeś i decyzji, które podjąłeś. Użyj specjalnego połączenia Niniego z bogami, aby zresetować świat, a każda […]

Nocturnal

Data: 7 czerwca, 2023
All-day event
Premiera

Po trudnej podróży przez wzburzone morze Ardeshir, żołnierz Niegasnącego Płomienia, wrócił na ojczystą wyspę, Nahran. Spowija ją dziwna Mgła, a jedynym sposobem, by się przez nią przebić, jest użycie ognia. Jednak Mgła skrywa też wspaniałe miejsca i daje potężne moce tym, którzy zbadają jej tajemnice.​

MotoGP 23

Data: 8 czerwca, 2023
All-day event
Premiera

Otwórz przepustnicę, wyprzedź przeciwników i przetnij linię mety. Spełnij marzenie o tytule mistrzowskim w nowej grze MotoGP™23. Czeka tu na ciebie jeszcze więcej niesamowitych wyzwań! Konkuruj w trzech oficjalnych kategoriach mistrzostw – MotoGP™, Moto2™ i Moto3™. Wciel się w postać ulubionego zawodnika, wjedź na tor i poczuj przypływ adrenaliny w sezonie 2023.

Zobacz też

Nintendo Switch

Pierwsze części Final Fantasy już wkrótce będą dostępne na wyciągnięcie ręki! Oprzecie się magii Final Fantasy?

Nintendo Switch

Na nową grę z głównej serii Dragon Quest pewnie jeszcze trochę poczekamy, ale czas umili nam kolejny spin-off.

Nintendo Switch

Theatrhythm Final Bar Line okazało się niezłą grą, a Square ma sporo materiałów, aby dodawać do gry nowe utwory. Np. z Niera.

Nintendo Switch

Druga część Front Mission — fantastycznej serii strategicznych RPG-ów o Wanzerach, która nigdy nie trafiła do Europy, pojawi się 12 czerwca!