Możecie już sprawdzić opening z Loop8: Summer of Gods

W Loop8: Summer of Gods spędzimy letnie wakacje, nie raz, nie dwa, a wiele razy i za każdym razem, będzie to inne doznanie.

Marvelous Europe wspólnie z XSEED Games zaprezentowali opening z nadchodzącej gry Loop8: Summer of Gods. W filmie możemy rzucić okiem na bohaterów, których spotkamy w grze, poznamy lokalizacje i wrogów, z którymi zmierzymy się w trakcie podróży. Jak sami możecie sprawdzić poniżej, film prezentuje również oszałamiający styl graficzny gry, ze szczegółową, inspirowaną akwarelami scenerią i projektami postaci inspirowanymi anime. W tle zaś możemy usłyszeć oryginalny utwór „Genfunkei” śpiewany przez NaHo/QiSui. Jeśli chodzi o samą grę, to Loop8: Summer of Gods jest produkcją RPG o dojrzewaniu, podąża za bohaterem Nini i jego kolegami z klasy, którzy próbują pokonać Kegai, demoniczne istoty, które doprowadziły ludzkość na skraj wyginięcia. Wychowany na nieudanej stacji kosmicznej zwanej „Nadzieja”, Nini wraca na Ziemię, aby spędzić lato w Ashiharze, jednym z ostatnich sanktuariów ludzkości. Obdarzony „Wzrokiem Demona”, Nini może użyć swojego szczególnego połączenia z bogami, aby zresetować świat, a każda pętla pozwala mu i jego sojusznikom na nowo przeżywać ósmy miesiąc, dopóki nie zrobią tego dobrze lub Kegai całkowicie ich pokonają. Loop8: Summer of Gods zadebiutuje w 6 czerwca na całym świecie, a w Nintendo eShop jest dostępna za 199,90 zł.

Kluczowe elementy

 • Żyj zwyczajnym życiem, walcz z niezwykłymi wrogami
  Buduj więzi z mieszkańcami Ashihary, jednocześnie chroniąc miasto przed wszechobecnym zagrożeniem ze strony Kegai, powtarzając cykl, aby odkryć, jak twoje codzienne działania wpływają na twoje bitwy w Zaświatach i odwrotnie.
 • Malowniczy widok wiejskiej Japonii
  Twoja przygoda rozgrywa się w nostalgicznej i pięknie odtworzonej migawce wiejskiego krajobrazu japońskiego miasta. Udaj się do centrum miasta, aby naładować akumulatory w lokalnej restauracji lub spędzaj czas w sklepach, aby wzmocnić więzi z innymi postaciami.
 • Przeżyj przeszłość, aby zmienić przyszłość
  Chociaż ostateczny termin wyginięcia ludzkości jest coraz bliższy, los Ashihary pozostaje w twoich rękach. Wielokrotnie wracaj do początku sierpnia, zmieniaj swoje działania i zobacz, jak zmieniają się biegi losu w wielu zakończeniach.
 • Wybory, które mogą zmienić świat
  Sterowany emocjami system sztucznej inteligencji Loop8 reaguje na każde działanie i decyzję, które podejmujesz. Emocje i historie postaci będą się znacznie różnić w zależności od twoich wyborów, dzięki czemu każda rozgrywka będzie całkowicie wyjątkowa.

Jeden komentarz

Dodaj komentarz