[Rozkład Jazdy] Marzec 2023

Gotowi na gorące premiery marca? W trzecim miesiącu 2023 roku pojawi się wiele ciekawych tytułów z różnych gatunków.

Rozkład Jazdy Marzec 2023

A Fox and His Robot

Data premiery: 1 marca 2023

Cena: 259 zł (eShop)

A Fox and His Robot to platformowa gra akcji 2D, której akcja toczy się w zapierającym dech w piersiach świecie. Skacz i pędź obok bezpieczeństwa robotów i przez bezlitosny teren w mistrzowskiej klasie umiejętności platformowych. Na planecie Delta 7, Alpha, jeden z ostatnich żyjących lisów we wszechświecie planuje ucieczkę z Bio-Prison-9. Nieświadomie wspomagany przez sztuczną inteligencję, duet przełamuje zabezpieczenia i szuka ucieczki z planety zagrożenia biologicznego. Ponieważ każda inna sztuczna inteligencja walczy o jego istnienie, Alpha musi użyć swojego sprytu, aby przechytrzyć lisy roboty w przygodowej grze akcji niezbyt odległej w naszej przyszłości.


Fitness Boxing Fist of the North Star

Data premiery: 2 marca 2023

Cena: 209,80 zł (eShop)

Seria Fitness Boxing to gra z ćwiczeniami bokserskimi, która wykorzystuje Joy-Cony do wykonywania różnych ciosów w taki sam sposób, jak w grze rytmicznej, jednocześnie otrzymując wskazówki od instruktorów w grze, których głos wypowiadają popularni aktorzy. W Fitness Boxing Fist of the North Star Kenshiro główny bohater Fist of the North Star i jego rywale prowadzą gracza jako instruktorzy. Muzyka w tle jest absolutnie niezbędna do ćwiczeń. Gra zawiera nie tylko klasyki Fist of the North Star, takie jak AIO TORIMODOSE!!, TOUGH BOY, YURIA EIENNI i SILENT SURVIVOR, ale także oryginalne piosenki dopasowane do każdej postaci, co daje w sumie 20 utworów. Aby pomóc w promowaniu ćwiczeń w domu i sprawić, by ćwiczenia stały się codziennym nawykiem, gra oczywiście kontynuuje korzystanie z popularnych funkcji pomocniczych serii, takich jak alarm i możliwość wykluczenia czynności, z którymi masz problem.


Meg’s Monster

Data premiery: 2 marca 2023

Cena: 67,99 zł 61,19 zł (eShop)

Meg’s Monster to krótki, fabularny JRPG z dużym gimmickiem. Gracze kontrolują Roya, który zaczyna grę z 99 999 HP i jest praktycznie nietykalny — ale prawdziwym problemem jest zapewnienie Meg bezpieczeństwa, ponieważ jeśli zacznie płakać, gra się skończy dla wszystkich. Gracze będą musieli opanować unikalną mechanikę i mini gry wpisane w każdą bitwę, jednocześnie chroniąc Meg i używając jej ulubionych zabawek, aby ją uspokoić. W trakcie wspólnej podróży Roy i Meg napotkają mnóstwo dziwacznych i kolorowych postaci, wszystkie pięknie odwzorowane w charakterystycznej dla Odencata, tętniącej życiem pikselowej estetyce, która sprawia, że nawet przerażające potwory wyglądają uroczo. Można tu znaleźć mnóstwo dramatów i intryg — a dzięki opcjonalnym wydarzeniom podrzędnym można zaprzyjaźnić się nawet z wcześniej pokonanymi wrogami. To, co zaczyna się jako stosunkowo prosta i chwytająca za serce opowieść o dwóch nieprawdopodobnych przyjaciołach, ostatecznie rozwija się w coś znacznie większego, gdy Roy i Meg powoli rozwikłają tajemnice otaczające Zaświaty i ich samych. Rezultatem jest emocjonalna podróż, która, jak każda dobra książka z opowieściami, pozostanie w twoim sercu na długie lata.


void* tRrLM2(); //Void Terrarium 2

Data premiery: 3 marca 2023

Cena: 160 zł (eShop)

Twórcy z Nippon Ichi Software przedstawiają drugą odsłonę serii Void Terrarium! Po pokonaniu cloudAI i uratowaniu Toriko przed pewną śmiercią, nowa śmiertelna choroba ponownie zagraża jej zdrowiu. Aby ją uratować, dołącz do Robbiego i wyrusz w przeszłość, aby znaleźć lekarstwo.


Little Witch Nobeta

Data premiery: 7 marca 2023

Cena: 200 zł 180 zł (eShop)

The Little Witch Nobeta to trójwymiarowa strzelanka akcji. Gracze będą eksplorować starożytne, nieznane zamki i używać różnych magicznych elementów do walki z przeciwnikami! Gra wykorzystuje luźny japoński styl graficzny, ale bitwy są dość trudne pomimo uroczego wyglądu. Niedocenianie wrogów doprowadzi do kłopotliwych starć. Musisz odkryć słabości wrogów i poznać dokładny czas na uniknięcie ich ataków, aby zyskać przewagę w walce.


Figment 2: Creed Valley

Data premiery: 9 marca 2023

Cena: TBA (eShop)

Figment 2: Creed Valley to przygodowa gra akcji osadzona w ludzkim umyśle. Tę niegdyś spokojną krainę opanowały koszmary, które teraz szerzą chaos. Pomóż Dusty’emu, uosobieniu odwagi Umysłu, rozwiązać zagadki, pokonać muzycznych bossów oraz przemierzyć wyjątkowe obszary. Zmierz się ze swoim strachem. Koszmary zniszczyły kompas moralny, przez co Umysł nie może normalnie funkcjonować. Dusty wraz ze swoją stale optymistyczną przyjaciółką Piper musi wyruszyć do Doliny Przekonań, gdzie znajdują się ideały Umysłu, by przywrócić ład i porządek. Czeka na Ciebie podróż pełna muzycznych walk i niesamowitych łamigłówek.


Oni: Road to be the Mightiest Oni

Data premiery: 9 marca 2023

Cena: 129zł 116,10 zł (eShop)

Złam dusze swoich wrogów, aby odzyskać swoją dumę. Na Kisejimie demoniczny wojownik Kuuta i jego partner Kazemaru wyzywają te dusze na próbę. Wszystko po to, by pokonać Momotaro, który jest jednocześnie człowiekiem i złym potworem. Główny bohater, Kuuta, atakuje wroga za pomocą swojego klubu. Kazemaru wysysa ducha wroga z jego ciała, a niszcząc go, Kuuta może odnieść zwycięstwo. Ciesz się zupełnie nowym, unikalnym doświadczeniem kooperacji grając jednocześnie Kuuta i Kazemaru! Główny bohater, Kuuta, atakuje wroga za pomocą swojego klubu. Kazemaru wysysa ducha wroga z jego ciała, a niszcząc go, Kuuta może odnieść zwycięstwo. Ciesz się zupełnie nowym, unikalnym doświadczeniem kooperacji grając jednocześnie Kuuta i Kazemaru! Historia rozgrywa się na Kisejimie, małej wyspie na środku oceanu. Mówi się, że moc drzemiąca w tutejszych duchach demonów może być wydobyta poprzez wyzywanie ich na próby, gdzie starożytne demony, które kiedyś zostały pokonane przez Momotaro, są przywoływane do walki. Jednak niewielu z nich kiedykolwiek powróciło z Kisejimy żywych. Kuuta, główny bohater, jest jedynym ocalałym z armii Króla Demonów, który zmierzył się z Momotaro w bitwie. On i Kazemaru, tajemniczy duch, który mieszka na Kisejimie, łączą siły, aby podjąć wyzwania o wszystkich kształtach i rozmiarach! Kisejima może nie jest duża, ale kolorowa grafika autorstwa KENEI DESIGN, z oślepiającą zielenią łąk, rozległymi lasami i równinami z pływającymi megalitami, oferuje unikalny wpływ na emocje, niespotykany w żadnej innej grze akcji. Twórca gry stworzył mini świat, w którym każda lokacja ma swój własny, niezapomniany urok. ONI to zaproszenie dla graczy, by dla odmiany cieszyć się doświadczeniem małego świata!


PROJECT ZERO: Mask of the Lunar Eclipse

Data premiery: 9 marca 2023

Cena: 200 zł (eShop)

Podczas święta na Rogetsu Isle w tajemniczych okolicznościach zaginęła grupa dzieci. Choć je odnaleziono, straciły pamięć. Powróciły na wyspę, będąc nastolatkami. Podczas odkrywania prawdy o swej przerażającej przeszłości, badania różnych miejsc i w trakcie starć z atakującymi je duchami, dziewczęta mogą polegać wyłącznie na Camera Obscura – aparacie posiadającym moc chwytania i zamykania niewyobrażalnych potworności – oraz na słabym świetle latarki. Badaj kiepsko oświetlone posiadłości w stylu zachodnim oraz opuszczone szpitale znajdujące się na wyspie, polegając jedynie na blasku księżyca i słabym świetle latarki. Posuń fabułę do przodu, poprzez interakcję z przedmiotami i miejscami, które cię zainteresują. Czytając stare artykuły z gazet i zapiski odkryjesz okrutne tajemnice przeszłości, odnajdziesz zaginione wspomnienia bohaterki i poznasz prawdę. Przerywniki w grze oraz modele postaci zostały poprawione, by uatrakcyjnić historię i jej bohaterki. Co więcej, upiększono grafikę na każdej z platform. Dopracowano renderowanie cieni i wiązki światła latarki, dzięki czemu gracze mogą doświadczyć bardziej realistycznego horroru.


The Last Spell

Data premiery: 9 marca 2023

Cena: TBA (eShop)

Desperacko poszukując sposobu na zakończenie nękających świat od dziesięcioleci wojen, magowie sprowokowali Kataklizm. Ogromne kule czystej magii zniszczyły praktycznie wszystko. Po całym świecie rozprzestrzeniła się osobliwa, purpurowa mgła, a noce stały się domeną hord krwiożerczych mutantów. Naszą jedyną nadzieją jest teraz wypędzenie magii z tego przeklętego świata. Do realizacji tego celu niezbędne jest rzucenie Ostatniego Zaklęcia, co wymaga kilku dni nieprzerwanej inkantacji, podczas których grupa Bohaterów będzie musiała chronić nieszczęsnych magów. The Last Spell to taktyczna gra RPG z elementami roguelite, w której stajesz w obronie miasta przed hordami zabójczych wrogów. W ciągu dnia przygotuj swoich Bohaterów oraz rozważnie wybierz sposób odbudowy Twierdzy i rozmieszczenia umocnień. Nocą przystąp zaś do obrony murów przed zakusami potworów, korzystając z szerokiej gamy broni i umiejętności. Następnie ulecz rany swoich obrońców i awansuj ich, a cykl ten będzie powtarzany, aż magiczna pieczęć zostanie złamana.


DC Justice League: Cosmic Chaos

Data premiery: 10 marca 2023

Cena: 200 zł (eShop)

Zjednocz siły przeciw chaosowi w przygodzie z otwartym światem, w której Liga Sprawiedliwości stawia czoło Mr. Mxyzptlkowi, potężnemu dowcipnisiowi z 5. Wymiaru. Jako Batman, Wonder Woman i Superman tocz zacięte walki z największymi superłotrami uniwersum DC, takimi jak Bizarro, Starro, Clayface i wielu innych, by przywrócić spokój w Szczęśliwej Przystani. DC’s Justice League: Cosmic Chaos daje ci swobodę rozgrywki w wyładowanych akcją misjach, wymagających walkach i karkołomnych wyzwaniach! Lataj nad Szczęśliwą Przystanią jako Superman lub przecinaj przestworza jako Wonder Woman, wybór należy do ciebie! Graj ze znajomymi lub członkami rodziny w dwuosobowym kooperacyjnym trybie szybkiej akcji i swobodnie eksploruj siedzibę Ligi Sprawiedliwości. Jako Batman, Wonder Woman i Superman zmierz się z najpotężniejszymi superłotrami uniwersum DC w grze DC’s Justice League: Cosmic Chaos.


Mato Anomalies

Data premiery: 10 marca 2023

Cena: 160 zł (eShop)

Mato Anomalies to turowa gra RPG, która zabiera graczy w podróż przez Mato, fikcyjną, neo-futurystyczną wersję dawnego, orientalnego miasta. Pokieruj losami dwójki bohaterów, Doego i Grama, by zbadać występujące tam dziwne anomalie, lub przenikaj przez rozpadliny, by walczyć z demonicznymi abominacjami, które dążą do zniszczenia miasta. Łącz siły z osobliwymi towarzyszami i odkryj mroczne sekrety w tej historii o poczuciu obowiązku, nadziei i sprawiedliwości. Kontroluj nie jednego, a dwoje bardzo różnych bohaterów. Zbieraj informacje, by odkryć tajemnicę miasta Mato jako prywatny detektyw Doe albo przenikaj przez rozpadliny i walcz z demonicznymi abominacjami jako tajemniczy egzorcysta Gram. Znajduj w Mato wskazówki, rozmawiając z NPC-ami, wykonując misje i odwiedzając sklepy, by odkrywać Rozpadliny, portale prowadzące do atakujących miasto potworów. Wejdź w nie na własne ryzyko i pokonuj przeciwników w bitwach, by zdobywać wspaniałe nagrody. Wróg twojego wroga jest twoim przyjacielem. W trudnych warunkach rodzą się nietypowe przyjaźnie. Znajduj w trakcie swojego śledztwa nowych sojuszników i zdobywaj ich zaufanie dzięki rozmowom i wspólnym doświadczeniom. Mato Anomalies oferuje unikatowy i stanowiący wyzwanie system walki: wszyscy członkowie drużyny posiadają taką samą liczbę punktów życia. Ponadto jako gracz możesz korzystać z matrycy wyposażenia i systemu podwójnych umiejętności. Jeśli chcesz wygrać, konieczna będzie wyjątkowa strategia!


Alice Gear Aegis CS: Concerto of Simulatrix

Data premiery: 16 marca 2023

Cena: 120 zł 108 zł (eShop)

Alice Gear AEGiS CS: Concerto of Simulatrix to ekscytująca gra bitewna 3D wypełniona akcją i sympatycznymi postaciami! Przygotuj się, zapnij pasy i walcz! Vice zabrał twój świat i tylko ty możesz go odzyskać! Jako aktorka z talentem do władania tym specjalnym sprzętem, trenujesz w AEGiS, korporacją odpowiedzialną za obronę przed Vice. Walcz z kolegami z drużyny w symulacjach, używając unikalnych, konfigurowalnych kombinacji sprzętu Alice, aby stać się silniejszym, szybszym i lepszym niż kiedykolwiek wcześniej! Śledź życie swoich kolegów z drużyny, poznaj ich motywacje i uczucia, gdy jednoczysz swój zespół.


Backbeat

Data premiery: 16 marca 2023

Cena: 140 zł 120 zł (eShop)

Mieszanka gier logicznych i strategicznych. Manipuluj czterema wątkami czasu, aby poprowadzić swój zespół przez łamigłówki w stylu sokoban. Stephanie „Watts” Watson, aspirująca basistka, przechodziła od przesłuchania do przesłuchania, nie znajdując muzyki, która naprawdę do niej rezonowała, dopóki nie odkryła magii funku. Złapana w rytm, rekrutuje grupę amatorów z rodzinnego miasta, by zmierzyli się z ulubieńcami szkoły artystycznej La Tormenta w Bitwie Zespołów. Dołącz do Watts, gdy dorasta w muzycznej podróży zakorzenionej w funku i fusion. Uduchowione rytmy i gorące zagrywki skomponował Pete Fraser, saksofonista sesyjny The Pogues, Friendly Fires i Field Music! Zespół siedmiu mistrzów funku nagrał na żywo dwadzieścia motywów muzycznych, co stanowi podstawę dynamicznej muzyki w grze. W zależności od tego, jakie kierunki i ścieżki obierzesz w każdej układance, generowane są unikalne piosenki. Dostosuj swoją wydajność za pomocą alternatywnych stylów gry, zamiany instrumentów i pedałów efektów dźwiękowych w czasie rzeczywistym.
Backbeat to hołd dla 16- i 32-bitowych gier fabularnych z lat 90., odtwarzający wyzwania i zwycięstwa ostatnich dni analogowego życia i narodzin Internetu.


Bayonetta Origins: Cereza and the Lost Demon

Data premiery: 17 marca 2023

Cena: 249,80 zł (eShop)

Dołącz do Cerezy i jej demona Cheshire w podróży przez las pełen wróżek w grze Bayonetta Origins: Cereza and the Lost Demon na Nintendo Switch. Przewracaj strony tej bogato ilustrowanej bajkowej przygody, aby odkryć pochodzenie tytułowej wiedźmy z Umbry. Cheshire to brutalny demon zamieszkujący pluszową zabawkę dla kota Cerezy. Niechętnie pomaga młodej wiedźmie w poszukiwaniach w nadziei na znalezienie drogi powrotnej do Inferno. Aby przetrwać w niebezpiecznym lesie, Cereza i Cheshire muszą współpracować, aby rozwiązać kłopotliwe zagadki i odeprzeć potwory. Koordynacja ich wyjątkowych umiejętności jest kluczem do pokonania wielu leśnych sztuczek, pułapek, a zwłaszcza Tír na nÓgs — iluzorycznych lochów, które wystawią na próbę pracę zespołową Cerezy i Cheshire. Zniszcz rdzenie żywiołów znalezione podczas swojej przygody, aby jeszcze bardziej zwiększyć możliwości duetu – otwierając nowe sposoby eksploracji lasu i rozwijając ich strategie walki. W Avalon Forest czeka wiele wyzwań, ale ta przygoda nie musi być zniechęcająca. Używaj składników zebranych podczas podróży, aby przygotowywać wszelkiego rodzaju lecznicze toniki, energetyzujące syropy i potężne koktajle, aby utrzymać Cerezę i Cheshire w szczytowej formie.


Peppa Pig: World Adventures

Data premiery: 17 marca 2023

Cena: 160 zł (eShop)

Baw się w jeszcze większym świecie Świnki Peppy i dodaj do tej opowieści całą swoją rodzinę! Nowy Jork wzywa – tak samo jak Paryż, Australia, Londyn i podróż dookoła świata po innych ciekawych miejscach do zabawy! Wraz ze swoją przyjaciółką Peppą możesz robić pizzę we Włoszech, przejść się bulwarem Hollywood, popłynąć statkiem wycieczkowym i nie tylko! Czekają na ciebie nowe postacie, nowe ekscytujące zadania i niezliczone akcesoria do przebierania! Graj jako kot, kangur, koza, osioł lub co tylko wybierzesz! Przemień swoją rodzinę w postacie ze świata Świnki Peppy, zarówno siostry i braci, jak i dorosłych, by stali się częścią twojej opowieści. Zbuduj własny dom w zakątku Świnki Peppy i dekoruj go pamiątkami i innymi przedmiotami, jakie zbierzesz podczas podróży po świecie, by uczynić go wyjątkowym. Pluskaj się w szerokich wodach świata – tylko nie zapomnij o kaloszkach!


The Legend of Heroes: Trails to Azure

Data premiery: 17 marca 2023

Cena: 160 zł (eShop)

Historia aspirującego bohatera Lloyda Banningsa toczy się dalej w Trails to Azure! Akcja rozgrywa się zaledwie kilka miesięcy po wydarzeniach z Trails from Zero, w Crossbell zapanował tymczasowy pokój, a Sekcja Wsparcia Specjalnego zyskała nową sławę i status dzięki swoim bohaterskim działaniom. Jednak pokój zostaje wkrótce zerwany wraz z powstaniem wielu organizacji o ukrytych motywach. Ramą tych rosnących napięć jest rosnąca presja ze strony Imperium Erebońskiego i Republiki Calvard, z Crossbell uwięzionym między nimi. Ponieważ bezpieczeństwo ich domu i fundamenty zespołu są teraz zagrożone, Lloyd i jego sojusznicy muszą przygotować się na nadchodzące zagrożenia. Nie wiedzą, że Crossbell wkrótce stanie się areną kulminacyjnego konfliktu, który zadecyduje o jego przyszłości…


Remnant: From the Ashes

Data premiery: 21 marca 2023

Cena: 169 zł (eShop)

Remnant: From the Ashes to trzecioosobowa strzelanka survivalowa osadzona w postapokaliptycznym świecie opanowanym przez potworne stworzenia. Jako jeden z ostatnich niedobitków ludzkości wyruszysz samotnie lub wraz z maksymalnie dwoma innymi graczami, aby stawić czoła hordom śmiercionośnych wrogów i epickich bossów, a także spróbować zdobyć przyczółek, odbudować go, a następnie odzyskać to, co zostało utracone.


Have a Nice Death

Data premiery: 22 marca 2023

Cena: 89,99 zł 71,99 zł (eShop)

Have a Nice Death to roguelike 2D, w którym grasz jako przepracowana Śmierć, którego pracownicy szaleją, całkowicie wytrącając równowagę dusz — i jego plany urlopowe. Aby przywrócić porządek, musisz chwycić za swoją zaufaną kosę i pokazać swoim pracownikom, kto tu rządzi. Ponieważ Śmierć nie może umrzeć, wykorzystaj to, czego się nauczyłeś i zarobiłeś, aby pokonać licznych sługusów i bossów w każdym dziale Death Incorporated… w kółko. Przegląd wydajności po każdym biegu gwarantuje, że odblokujesz ciekawe przedmioty i ulepszenia, które pomogą ci w podróży.


Atelier Ryza 3: Alchemist of the End and the Secret Key

Data premiery: 24 marca 2023

Cena: 240 zł (eShop)

Opowieść zaczyna się w chwili, w której Ryza – główna bohaterka – zauważa, że w pobliżu jej rodzinnego miasta pojawia się archipelag wysp: Kark Isles. Ryza uważa je za zagrożenie i wraz z przyjaciółmi bada wyspy, odkrywając ruiny, w których znajdują się wielkie wrota. Gdy Ryza podchodzi do wrót, słyszy w głowie głos, nakazujący jej odnaleźć Kod Wszechświata (Code of the Universe). Co kryje się za zamkniętymi wrotami i czym właściwie jest „Code of the Universe”? Ryza i jej przyjaciele liczą, że uda im się ocalić ich dom, wyruszają więc na wielką przygodę, skupiającą się na kluczu (Key) i korzeniach alchemii. W tej grze połączono szereg map, dzięki czemu użytkownicy mogą się przemieszczać pomiędzy różnymi obszarami, bez ekranów logowania. Ciesz się odkrywaniem rozległego, żyjącego świata z jeszcze większym poczuciem wolności. Spotkaj się na nowo z postaciami z wcześniejszych gier i poznaj nowe postacie klucza (key), ważne dla fabuły. Wyruszaj na przygodę z przyjaciółmi z ogromnej grupy – jednej z największych w grach serii. Samo serce nowej gry stanowi system klucza („Key”). Klucze („Keys”) należą do najprzeróżniejszych typów i mają przeróżne efekty. Można nich korzystać podczas eksploracji (exploration), syntezy (synthesis) i walki (combat). Korzystaj z nich podczas przygód, aby zapewnić sobie płynniejsze doświadczenia!


MLB The Show 23

Data premiery: 28 marca 2023

Cena: 259 zł (eShop)

MLB The Show 23 przybliża Cię bardziej niż kiedykolwiek do spełnienia marzeń o baseballu na diamentie. Wstrząśnij grą i zdominuj show swoimi ulubionymi graczami, ulubionymi rywalizacjami i wszystkimi ulubionymi momentami MLB. Rywalizacja jest stylem domyślnym we wszystkich grach bezpośrednich online i we wszystkich trybach Dynastii Diamentowej. Dostęp do konkurencyjnego stylu rozgrywki można również uzyskać, odwiedzając ustawienia rozgrywki i przełączając ustawienie Styl rozgrywki w obszarze Ogólny poziom trudności. Celem tego stylu gry jest zwiększenie spójności dobrego wkładu w osiąganie dobrych wyników i złego wkładu w osiąganie złych wyników, bez odchodzenia zbytnio od strategii i podstaw baseballu. Gracze zauważą więcej zamachów i chybień, mniej wyskakujących okienek i helikopterów, a trafienia wprowadzane do gry są nieco lepsze, aby zrekompensować mniej wprowadzonych do gry.


Pozostałe gry, które ukażą się w marcu 2023

1 marca: BROK the InvestiGator, Green Soldiers Heroes, Ken Follett’s The Pillars of the Earth
2 marca: Aery – Calm Mind 3, Arcade Archives Sky Kid Deluxe, Chess Pills, Dream Park Story, Hike Valley, Live Factory, Mayhem in Single Valley, Pretty Girls Breakers! PLUS, Railway Islands – Puzzle, Vanaris Tactics
3 marca: Disaster Detective Saiga: An Indescribable Mystery, Gunman Tales, Island Cities, Metroid Prime Remastered, (Pudełko), Notes + Stickers, Ruku’s Heart Balloon, The Atla Archives, The Smile Alchemist, Void Scrappers
4 marca: Gunborg: Dark Matters, Ro, Scrap Games
6 marca: Dead Cells: Return to Castlevania
7 marca: Melon Journey: Bittersweet Memories, Pronty, Romancelvania
9 marca: Caverns of Mars Recharged, Chippy & Noppo, Draw a Stickman: EPIC 3, Ib, Know by Heart…, Mari and Bayu – The Road Home, Mystic Gate, PARANORMASIGHT: The Seven Mysteries of Honjo, Tiny Troopers Global Ops, Train Life: A Railway Simulator, Zapling Bygone
10 marca: Crazy Chicken Jump 'n’ Run Traps and Treasures, Felix the Toy DX
11 marca: Titanium Hound
14 marca: The Wreck, VERNAL EDGE
16 marca: Link The Cubes, Loot Box Simulator – Heroes of the Dark Age, Sixtar Gate: STARTRAIL, Tanky Tanks 2, Terracotta
17 marca: Anthology of Fear, Flame Keeper, FUR Squadron
18 marca: Fantasy Ball
20 marca: Animals Names, FurryFury: Smash & Roll
23 marca: Arcade Archives Bonze Adventure, Blood Bowl III (Brutal Edition), Gekisou! Benza Race -Toilet Shooting Star-, Monorail Stories, Omen of Sorrow, Rakuen, Rush Hour Deluxe – The ultimate traffic jam game! (Deluxe Edition), Storyteller, The Settlers: New Allies, Numolition
24 marca: Nefasto’s Misadventure: Meeting Noeroze, Sushi Bar Express
28 marca: Kana Quest
30 marca: Cannon Dancer – Osman, Anyaroth: The Queen’s Tyranny, Doodle World Deluxe, Dredge, Norn9: Var Commons, Orebody: Binder’s Tale, Papertris, Saga Of Sins
31 marca: Blade Assault, Formula Retro Racing: World Tour

W marcu do sprzedaży powinny trafić także następujące tytuły: Lunark, Nightmare Reaper, Pupperazzi, Record of Agarest War, Skinny & Franko: Fists of Violence, Wildfrost

Daty premier mogą ulec zmianie!


Co padnie Waszym łupem w marcu 2023? (można zaznaczyć kilka opcji)

Pokaż wyniki

Loading ... Loading ...

2 komentarze

  1. Łojezu, jakie ceny.

    Z całej tej listy to skłaniam się ku Ryzie (mam nadzieje że będzie pudło u nas dostępne, chociaż już 3 tygodnie do premiery a dalej nigdzie nie widzę go).

    Poza tym to jeszcze Have a Nice Death jest całkiem ok wycenione jak na to jak wygląda i co oferuje i być może kiedyś sprawdzę, lecz pewnie na promocji/na pc jak gdzieś wpadnie do bundla.

    Cała reszta trochę się oderwała z cenami mam wrażenie, szczególnie ta platformówkaz liskiem

Dodaj komentarz