Connect with us

Cześć, czego szukasz?

MyNintendo.plMyNintendo.pl

Nintendo Switch

Spike Chunsoft ujawnia 10 nowych postaci z Master Detective Archives: RAIN CODE

Master Detective Archives: RAIN CODE to zdecydowanie jeden z ciekawszych projektów, jaki w tym roku pojawi się na Nintendo Switch!

Master Detective Archives: RAIN CODE zostało ujawnione pod koniec 2021 roku, a w zeszłym roku dostaliśmy potwierdzenie, że w 2023 roku zadebiutuje na Nintendo Switch. Od ostatniego Nintendo Direct wiemy już, że nowa gra od twórcy Danganronpy — Kazutakiego Kodaki ukaże się 30 czerwca na całym świecie. Dzisiaj wydawca Spike Chunsoft podzielił się informacjami o 10 nowych postaciach, które odegrają swoje role w grze. Wszystkie ilustracje postaci są stworzone przez projektanta postaci w grze, Rui Komatsuzakiego, a oto oni:

Mistrzowie detektywów wysłani na oddział Kanai

Pucci Lavmin

Pomimo swojego dziecięcego wyglądu, jest niezwykle opanowana i szybko przetwarza każdą sytuację. Być może dlatego, że unika komunikacji, czasami wykazuje niezręczne reakcje i intensywne przejawy emocji podczas rozmowy.
Master Detective Archives: RAIN CODE
Japońska VA: Yui Horie
Angielska VA: Lindsay Sheppard
Forensic Forte: Zdolności słuchowe
Koncentrując się, usłyszy szepty, kroki, a nawet da radę usłyszeć bicie serca z daleka.
Master Detective Archives: RAIN CODE

Fubuki Clockford

Ze względu na swoje wychowanie jako damy ze znanej na całym świecie rodziny Clockford, jest nieco naiwna. Ma wyjątkowo osobliwy sposób myślenia, który może frustrować i dezorientować ludzi, z którymi rozmawia.
Master Detective Archives: RAIN CODE
Japońska VA: Saori Onishi
Angielski VA: Xanthe Huynh
Forensic Forte: Przeskok w czasie
Może przewinąć czas, aby wykonać rzeczy od nowa. Jednak po tym, jak czas został raz cofnięty, nie można go cofnąć poza ten punkt.
Master Detective Archives: RAIN CODE

Melami Goldmine

Wspaniała kobieta z bystrym intelektem kryjącym się za jej ekstrawaganckim wyglądem. Jest fashionistką, której umysł często koncentruje się na ubraniach. Szybko polubi każdego, kto ma typ ciała, który pasowałby do jej ulubionych strojów.
Master Detective Archives: RAIN CODE
Japońska VA: Yukari Tamura
Angielska VA: Lauren Landa
Forensic Forte: Spirytyzm
Jej własne ciało służy jako medium przywołujące duszę zmarłej osoby. Aby skorzystać z tej zdolności, musi nosić ubrania, które nieboszczyk nosił za życia.
Master Detective Archives: RAIN CODE

Szef Nocnej Agencji Detektywistycznej

Yakou Furio

Szef jedynej agencji w Kanai Ward, Nocnej Agencji Detektywistycznej. Człowiek zdystansowany i nieuchwytny. Chociaż nie jest głównym detektywem, posiada certyfikat Światowej Organizacji Detektywistycznej, co sugeruje, że jest doskonałym detektywem. To powiedziawszy, jest nieco słaby mentalnie, a polityka jego agencji polega na milczeniu i powstrzymywaniu się od wszelkich jawnych zachowań, które mogłyby doprowadzić do konfliktu z siłami pokojowymi Korporacji Amaterasu.
Japoński VA: Takehito Koyasu
Angielski VA: Kaiji Tang

Dyrektor i wicedyrektor sił pokojowych korporacji Amaterasu

Korporacja Amaterasu

Zajmuje się szeroką gamą towarów, takich jak produkty przemysłowe, urządzenia elektroniczne i farmaceutyki, z których każde można znaleźć we wszystkich aspektach życia codziennego. Z drugiej strony wokół firmy krąży wiele mrocznych plotek, co prowadzi do powiedzenia wśród detektywów: „Kopnij to, a kurz uniesie się jak ściana dymu”. Mimo to zarówno rząd, jak i Światowa Organizacja Detektywistyczna nie były w stanie interweniować ze względu na swoje ogromne wpływy.
Master Detective Archives: RAIN CODE
Master Detective Archives: RAIN CODE

Yomi Hellsmile i Martina Electro

Dyrektor sił pokojowych korporacji Amaterasu (po prawej), pomimo twarzy przystojnego młodzieńca jest bezwzględny, znajduje radość w nieszczęściu innych, niszczy ludzi, a nawet traktuje swoich podwładnych jak zbędne narzędzia. Rządzi Kanai Ward siłą i dzięki swoim osiągnięciom zdobył władzę w Amaterasu.
Wicedyrektor sił pokojowych korporacji Amaterasu (po lewej) jest prawą ręką Yomiego i jest dumna z zaufania i przywiązania, jakie on do niej czuje. Używa przymusu w słowach i czynach i nie ma litości dla tych, którzy jej się sprzeciwiają, stając się posłuszna tylko wtedy, gdy zaangażowany jest Yomi.
Japoński VA: Yoshitsugu Matsuoka
Angielskia VA: Howard Wang
Japońska VA: Shizuka Itoh
Angielska VA: Jenny Yokobori

Strażnicy Pokoju Korporacji Amaterasu

Swank Catsonell

Dumny członek sił pokojowych Amaterasu Corporation, który kocha pieniądze.
Master Detectice Archives: RAIN CODE
Japoński VA: Wataru Takagi
Angielski VA: Brent Mukai

Seth Burroughs

Szef sekcji zespołu dochodzeniowego sił pokojowych korporacji Amaterasu. Mamroczący, niezdrowo wyglądający mężczyzna. Zwykle mówi przez megafon, aby nadrobić swój słaby głos.
Master Detective Archives: RAIN CODE
Japoński VA: Yuma Uchida
Angielski VA: Landon McDonald

Guillaume Hall

Dowódca Oddziału Antyterrorystycznego. Hałaśliwa, szybko mówiąca kobieta, która podchodzi do swojej pracy z entuzjazmem i wigorem.
Master Detective Archives: RAIN CODE
Japońska VA: Ayane Sakura
Angielska VA: Brenna Larsen

Dominic Fulltank

Zastępca dowódcy Oddziału Antyterrorystycznego. Ma ponad 2 metry wzrostu. Choć lojalny wobec Guillaume i jej rozkazów, czasami ma problemy z wykonywaniem skomplikowanych instrukcji.
Master Detective Archives: RAIN CODE
Japoński VA: Fukushi Ochiai
Angielski VA: Kane Jungbluth-Murry

Master Detective Archives: RAIN CODE znajdziecie już w Nintendo eShop, ale preorder nie jest jeszcze dostępny.

Kliknij, aby dodać komentarz

Musisz być zalogowany, żeby dodać komentarz Login

Zostaw komentarz

Dołącz do nas!

Gorące wpisy

Nintendo Switch

Czerwiec już za rogiem, a jeśli nie wsiąknęliście w przygodę Linka, to może znajdziecie coś innego dla siebie, a będzie z czego wybierać.

Nintendo Switch

Spojrzenie okiem nie-fana serii Zelda. Czy noob odnajdzie się w tej okrzykniętej jedną z najlepszych gier wszechczasów?

Nintendo Switch

Ostatnie wakacje Ryzy już za mną. Ja już wiem, jak wygląda zwieńczenie tej trylogii a wy, jeśli nie graliście, to możecie o tym przeczytać.

Recenzje

Mezoamerykańska przygoda dla początkujących fanów platformówek akcji

Po godzinach

O Zeldzie i tylko o Zeldzie!

Po godzinach

Czyli początki Elanczewskiego z serią The Legend of Zelda

  1. Wspaniałe Żyćko kusi, zwłaszcza patrząc na cenę wersji cyfrowej... no i w pudełku też będzie nieco tańsze niż typowa premiera…

  2. Zainteresowałby mnie tylko Etrian Odyssey 3 z tej kolekcji etrianowej (jedyna część której nie przeszedłem) ale nie teraz. Kupię jak…

Najnowsze posty na forum

Recent Topics

Ankieta

Co padnie Waszym łupem w czerwcu 2023? (można zaznaczyć kilka opcji)

Pokaż wyniki

Loading ... Loading ...

Nadchodzące wydarzenia

Loop8: Summer of Gods

Data: 5 czerwca, 2023
All-day event
Premiera

Wkrocz w życie Nini, świeżo upieczonej nastolatki, która przybywa do uroczego japońskiego miasteczka Ashihara w sierpniu 1983 roku. Poznaj miasto, zaprzyjaźnij się z jego mieszkańcami i zmierz się z Kegai w turowych bitwach, których wynik zależy od relacji, jakie zbudowałeś i decyzji, które podjąłeś. Użyj specjalnego połączenia Niniego z bogami, aby zresetować świat, a każda […]

Nocturnal

Data: 7 czerwca, 2023
All-day event
Premiera

Po trudnej podróży przez wzburzone morze Ardeshir, żołnierz Niegasnącego Płomienia, wrócił na ojczystą wyspę, Nahran. Spowija ją dziwna Mgła, a jedynym sposobem, by się przez nią przebić, jest użycie ognia. Jednak Mgła skrywa też wspaniałe miejsca i daje potężne moce tym, którzy zbadają jej tajemnice.​

MotoGP 23

Data: 8 czerwca, 2023
All-day event
Premiera

Otwórz przepustnicę, wyprzedź przeciwników i przetnij linię mety. Spełnij marzenie o tytule mistrzowskim w nowej grze MotoGP™23. Czeka tu na ciebie jeszcze więcej niesamowitych wyzwań! Konkuruj w trzech oficjalnych kategoriach mistrzostw – MotoGP™, Moto2™ i Moto3™. Wciel się w postać ulubionego zawodnika, wjedź na tor i poczuj przypływ adrenaliny w sezonie 2023.

Zobacz też

Nintendo Switch

Poznajcie kolejną piątkę bohaterów z Master Detective Archives: RAIN CODE, w tym Pana Number One, który pojawił się znikąd!

Nintendo Switch

Gracze zainteresowani Master Detective Archives: RAIN CODE nie tylko mogą sprawdzić nowe info o grze, ale i o powieści!

Nintendo Switch

ANONYMOUS;CODE, czyli kolejna gra z serii Science Adventure od Spike Chunsoft, ma już datę premiery na Zachodzie.

Nintendo Switch

Nowego Ring Fita jakoś nie możemy się doczekać, ale są jeszcze ludzie, którzy chcą zadbać o naszą aktywność fizyczną, np. w Fitness Circuit.