Connect with us

Cześć, czego szukasz?

MyNintendo.plMyNintendo.pl

Nintendo Switch

Pokemon Presents nadciąga!

Tradycji staje się zadość! Po Nintendo Direct pora na prezentacje od twórców gier z serii Pokemon. Gotowi złapać je wszystkie?

Już 27 lutego odbędzie się Pokemon Presents! Jest to specjalny program w trakcie którego zostaną zaprezentowane nowości ze świata gier Pokemon. Za 6 dni o 15 powinniśmy poznać nowe informacje na temat DLC do bardzo dobrego Pokemon Violet i Scarlet oraz jest duża szansa, na jakieś nowe projekty.

2 komentarze

2 Komentarzy

 1. Monek

  21 lutego, 2023 at 3:31 pm

  Dlc raczej spodziewane, na pewno będzie też segment z pokemon masters EX i pewnie jakiejś innej mobilki – tutaj mi raczej obojętne

  ale

  Jakby tak zapowiedzieli w końcu Lets Go Johto to mnie mają

  • PierreLuc87

   21 lutego, 2023 at 10:30 pm

   Na pewno będzie Pokemon Unite i pewnie coś z Pokemon Go. Dziwnym by było, jakbyśmy 17 listopada nie dostali w tym roku żadnej gry z serii Pokemon.

Musisz być zalogowany, żeby dodać komentarz Login

Zostaw komentarz

Dołącz do nas!

Gorące wpisy

Nintendo Switch

Działo się! Niby 10 minut to mało, a jednak panowie z Nintendo pokazali, że to wystarczająco, aby zaprezentować Breath of the Wild jeszcze raz!

Nintendo Switch

Zazwyczaj dobrze walczyć jest ogniem z ogniem, tutaj jednak ogień walczy ze skorpionami, platformami i wiatrem. I wychodzi z tego zwycięsko!

eShop

Kolejny rok i kolejna gra z Kirbym godna uwagi! Sprawdźcie, co przekonało Akiego do Kirby’s Return to Dream Land Deluxe.

Nintendo Switch

Gotowi na gorące premiery marca? W trzecim miesiącu 2023 roku pojawi się wiele ciekawych tytułów z różnych gatunków.

Nintendo Switch

Najlepszy shadow drop w historii Nintendo! Metroid Prime Remastered to symbol jakości, który trafia się raz na 15 lat!

Najnowsze posty na forum

Ankieta

Co padnie Waszym łupem w marcu 2023? (można zaznaczyć kilka opcji)

Pokaż wyniki

Loading ... Loading ...

Nadchodzące wydarzenia

Indie Games Connect 2023

Data: 30 kwietnia, 2023
Godzina: 3:30 am - 9:30 am
Showcase
Event_IGC-2023_04-30-23

Konami zorganizuje wystawę niezależnych gier Indie Games Connect 2023 w Konami Creative Center Ginza w Tokio. Indie Games Connect 2023 zapewni twórcom przestrzeń do łączenia się ze sobą i użytkownikami. Sponsorzy: Platynowi Game Creators Guild Kodansha Game Creators Lab Unity Technologies Xsolla Srebrni: esports GINZA studio Mr. GAMEHIT Shueisha Game Creators Camp

The Legend of Zelda: Tears of Kingdom

Data: 12 maja, 2023
Godzina: 12:00 am - 12:00 am
Premiera

W tej kontynuacji The Legend of Zelda: Breath of the Wild miejsce akcji przygody Linka zostało rozszerzone o niebo nad rozległymi ziemiami Hyrule. A więcej o grze roku 2023 dowiemy się pewnie wkrótce.

Summer Game Fest 2023 Showcase Event

Data: 8 czerwca, 2023
Godzina: 9:00 pm
Showcase
Event_Summer-Game-Fest-2023-Kickoff-Inits_06-08-23

Po raz pierwszy światowe premiery Summer Game Fest, pokazy rozgrywki i ogłoszenia odbędą się na żywo przed publicznością składającą się z fanów w YouTube Theatre w Hollywood Park w Inglewood w Kalifornii.

Zobacz też

Nintendo Switch

Dzisiaj obchodzimy Dzień Pokemona, więc nie mogło się obejść bez prezentacji, w której dowiemy się o tytułach na Nintendo Switch i nie tylko.

Nintendo Switch

Hiszpańska fiesta w Paldei

Nintendo Switch

Gimmi, gimmi more, gimmi more, gimmi gimmi more. Powiedział Gimmighoul, który nie może myśleć o niczym innym poza monetami.

Nintendo Switch

Japończycy zawsze dostają wszystko przed nami :( Dobrze, że chociaż premiery są już w większości globalne! Będziecie grać?