Connect with us

Cześć, czego szukasz?

MyNintendo.plMyNintendo.pl

Nintendo Switch

Aktualizacja Systemowa 16.0.0 dla Nintendo Switch jest już dostępna

Stabilności przybywaj! Nie no serio, jako posiadacz najstabilniejszej hybrydowej konsoli, powiem wam, że stabilności nigdy za mało.

Nintendo dzisiaj w nocy postanowiło wydać nową Aktualizację Systemową dla Nintendo Switch. Każdy, kto pobierze patch 16.0.0, otrzyma za darmo takie benefity jak:

 • Pseudonimy użytkowników, których nie można używać, zostaną zastąpione przez „???”, które będzie można zaktualizować w ustawieniach profilu.
 • Ogólne ulepszenia stabilności systemu w celu zwiększenia wygody użytkowania.

Oczywiście są na świecie ludzie, to nie żart, którzy już prześwietlili zawartość aktualizacji i oto czego nam Nintendo nie mówi:

 • Sposób, w jaki system operacyjny obsługuje sprawdzanie złych słów, został nieco przeprojektowany. Kod został przeniesiony do własnego modułu, aby uniknąć niepotrzebnego powielania kodu.
 • Zaktualizowano również bazę danych złych słów. Nastąpiło pewne przeorganizowanie i dodano nowe słowa (w tym język nacechowany seksualnie, terminy związane z narkotykami, słowa związane z groomingiem, przekleństwa itp.).
 • Niektóre teksty systemowe zostały poprawione, aby poprawić literówki i/lub poprawić frazowanie.
 • Kod QR w obrazie nagłówka „Masz pytania dotyczące Nintendo Switch?” wbudowany element wiadomości dla niektórych regionów został zaktualizowany tak, aby korzystał z adresu URL HTTPS.
 • Logo HDMI w sekcji informacji prawnych w Ustawieniach systemu zostało zaktualizowane w celu usunięcia schematu złącza HDMI.
 • Zaktualizowano wbudowaną przeglądarkę.
 • Dodano nowe komunikaty o błędach.
 • Nintendo stworzyło nowy urząd certyfikacji („G4”), mimo iż wszystkie istniejące serwery Switch używają certyfikatów wydanych przez urząd certyfikacji „G3” Nintendo.
 • W tej aktualizacji zmodyfikowano wiele modułów systemu operacyjnego. Zmiany mogą się różnić od prostych rekompilacji z najnowszym zestawem SDK do rzeczywistych modyfikacji.

Kliknij, aby dodać komentarz

Musisz być zalogowany, żeby dodać komentarz Login

Zostaw komentarz

Dołącz do nas!

Gorące wpisy

Nintendo Switch

Działo się! Niby 10 minut to mało, a jednak panowie z Nintendo pokazali, że to wystarczająco, aby zaprezentować Breath of the Wild jeszcze raz!

Nintendo Switch

Zazwyczaj dobrze walczyć jest ogniem z ogniem, tutaj jednak ogień walczy ze skorpionami, platformami i wiatrem. I wychodzi z tego zwycięsko!

eShop

Kolejny rok i kolejna gra z Kirbym godna uwagi! Sprawdźcie, co przekonało Akiego do Kirby’s Return to Dream Land Deluxe.

Nintendo Switch

Gotowi na gorące premiery marca? W trzecim miesiącu 2023 roku pojawi się wiele ciekawych tytułów z różnych gatunków.

Nintendo Switch

Najlepszy shadow drop w historii Nintendo! Metroid Prime Remastered to symbol jakości, który trafia się raz na 15 lat!

Najnowsze posty na forum

Ankieta

Co padnie Waszym łupem w marcu 2023? (można zaznaczyć kilka opcji)

Pokaż wyniki

Loading ... Loading ...

Nadchodzące wydarzenia

Indie Games Connect 2023

Data: 30 kwietnia, 2023
Godzina: 3:30 am - 9:30 am
Showcase
Event_IGC-2023_04-30-23

Konami zorganizuje wystawę niezależnych gier Indie Games Connect 2023 w Konami Creative Center Ginza w Tokio. Indie Games Connect 2023 zapewni twórcom przestrzeń do łączenia się ze sobą i użytkownikami. Sponsorzy: Platynowi Game Creators Guild Kodansha Game Creators Lab Unity Technologies Xsolla Srebrni: esports GINZA studio Mr. GAMEHIT Shueisha Game Creators Camp

The Legend of Zelda: Tears of Kingdom

Data: 12 maja, 2023
Godzina: 12:00 am - 12:00 am
Premiera

W tej kontynuacji The Legend of Zelda: Breath of the Wild miejsce akcji przygody Linka zostało rozszerzone o niebo nad rozległymi ziemiami Hyrule. A więcej o grze roku 2023 dowiemy się pewnie wkrótce.

Summer Game Fest 2023 Showcase Event

Data: 8 czerwca, 2023
Godzina: 9:00 pm
Showcase
Event_Summer-Game-Fest-2023-Kickoff-Inits_06-08-23

Po raz pierwszy światowe premiery Summer Game Fest, pokazy rozgrywki i ogłoszenia odbędą się na żywo przed publicznością składającą się z fanów w YouTube Theatre w Hollywood Park w Inglewood w Kalifornii.

Zobacz też

Nintendo 3DS

Starzy, ale jarzy!

Nintendo Switch

Big N przyspieszyło z wydawaniem aktualizacji systemowych. Tym razem update 14.1.0 nie przynosi tak dużych zmian, jak poprzedni, ale zawsze dobrze wiedzieć, że firma...

Nintendo Switch

Jak Nintendo udostępnia aktualizację systemową z okrągłym numerkiem, to musi być to coś ważnego. I bynajmniej nie chodzi tutaj o kolejną stabilizacją już ustabilizowanego...