PARANORMASIGHT: The Seven Mysteries of Honjo to nowy horror od Square Enix

Przygotujcie się na doświadczenie pełne zaskakujących i szokujących zdarzeń, które pobawią się z waszymi oczekiwaniami.

PARANORMASIGHT: The Seven Mysteries of Honjo to wizualny horror, za którym stoi Square Enix. Zapewne nie jeden z was marzył kiedyś o tym, by kogoś wskrzesić, nie inaczej jest z bohaterami PARANORMASIGHT. Akcja dzieje się w Tokio w regionie Sumida to właśnie tam krąży legenda o siedmiu tajemnicach miasta, w tym rytuale zmartwychwstania. Głównym bohaterem jest Shogo Okiie zwykły pracownik biurowy, który za namową swojej koleżanki Yoko, decyduje się wspólnie z nią zbadać historię o duchach. Na miejscu zostają wplątani w serię niepokojących zdarzeń i zaczyna się zabawa albo horror.

PARANORMASIGHT: The Seven Mysteries of Honjo trafi na Nintendo Switch 8 marca 2023 roku, a w Nintendo eShop możecie już złożyć preorder na grę, gdzie został wyceniony na 89 zł.

    Kluczowe Elementy:

  • Prowadzenie dochodzeń w Showa Japan; przedstawiony przez wciągające, ambientowe tła wygenerowane w 360 stopniach. Przy pełnym wsparciu i współpracy Wydziału Turystyki Miasta Sumida, lokalnego muzeum, stowarzyszenia turystycznego i lokalnej społeczności, prawdziwy krajobraz Sumidy został sfotografowany aparatem 360° i odtworzony jako zdjęcia sferyczne obejmujące całe niebo i okolicę.
  • Rozwikłaj tajemnice Honjo poprzez prowadzone dochodzenie i rozmowy z wieloma interesującymi i podejrzanymi postaciami.
  • Pamiętaj, aby zebrać wszystkie kluczowe wskazówki i ostrożnie wybierać swoje ruchy albo po prostu spotkasz się ze śmiercią!
  • Poznaj historię, która przeplata się z wieloma punktami widzenia i znajdź sposoby na ujawnienie nowych informacji.
  • Poruszaj się po strategicznej rozgrywce i decyduj, czy rzucić klątwę w odpowiednim momencie, czy też ryzykować, że sam zostaniesz przeklęty.

Dodaj komentarz