Najnowszy zwiastun pokazuje systemy zawarte w Monster Menu: The Scavenger’s Cookbook

Zastanawialiście się kiedyś, co dzieje się z ciałami pokonanych potworów po potyczce? Bohaterowie Monster Menu ich gotują i zjadają. Mniam!

Monster Menu: The Scavenger’s Cookbook zostało potwierdzone dla Zachodnich graczy pod koniec stycznia, a dzisiaj możemy pooglądać film, w którym twórcy prezentują systemy zawarte w grze.

Oficjalne informacje

Strategiczne RPG od Nippon Ichi Software — Monster Menu: The Scavenger’s Cookbook wprowadza nową mieszankę smaków strategii i przygody! Zapnij plecak i poluzuj pasek, zanim zagłębisz się w tę przygodę wymagającą przetrwania w lochach! Monster Menu: The Scavenger’s Cookbook wzbogaca klasyczną strategię RPG o cudownie zabawną mechanikę opartą na gotowaniu. Zanurz się w szczegółowym tworzeniu postaci dla swojej drużyny, zbieraj zasoby, składniki i przedmioty podczas eksploracji oraz walcz z potworami w taktycznych starciach. Następnie zrelaksuj się przy ognisku, używając tego, co zebrałeś, do gotowania posiłków, które mogą dać ci przewagę w trakcie następnej eksploracji lochów.

Kluczowe elementy

  • Wszystko, co możesz zjeść – Pokonuj i pożeraj potwory w walce lub używaj ich mięsa do przygotowywania posiłków przy ognisku, aby odzyskać HP, zwiększyć swoje umiejętności i podnieść statystyki!
  • Wybierz własnego poszukiwacza przygód – Stwórz drużynę składającą się z maksymalnie czterech poszukiwaczy przygód, dostosowując klasę, wygląd, głos i pozę każdego z nich!
  • Własny smak – Doświadcz wyjątkowej kombinacji rozgrywki ze strategii RPG, roguelike i gier survivalowych!

Dodaj komentarz