PROJECT ZERO: Mask of the Lunar Eclipse ze zwiastunem prezentującym zarys fabuły

Pełna tajemnic historia trafiła na najnowszy zwiastun. Poza zarysem fabuły możemy też rzucić okiem na ciuszki za preorder.

PROJECT ZERO: Mask of the Lunar Eclipse będzie jedną z dwóch gier od Koei Tecmo, które trafią na Nintendo Switch w marcu. W poprzednim newsie na temat nadchodzącego horroru mogliśmy rzucić na rozgrywkę pod okiem dewelopera, a teraz nowy zwiastun przybliża nam szczegóły historii.

Oficjalne informacje

W PROJECT ZERO: Mask of the Lunar Eclipse gracze będą podążać za Ruką Minazuki, Misaki Aso i Madoką Tsukimori w ich drodze do odkrycia prawdy o tym, co wydarzyło się dekadę temu i odzyskaniu utraconych wspomnień. Wyposażeni w Camera Obscura gracze napotykają przerażające duchy zamieszkujące wyspę Rogetsu. Ta specjalna kamera może być używana do odstraszania duchów i zapieczętowania ich mocy przez w fotografii. W dalszej części gry gracze będą mogli również korzystać z Spirit Torch, wyjątkowego urządzenia, które używa światła księżyca przechowywanego w kamieniu duszy, aby ujarzmić duchy.
W nowym zwiastunie fabularnym gracze otrzymują przerażającą zapowiedź fabuły gry PROJECT ZERO: Mask of the Lunar Eclipse, wraz z bliższym przyjrzeniem się niektórym mechanizmom gry, w tym trybowi fotograficznemu, w którym gracze są w stanie uchwycić nawiedzone wspomnienia z ich przygody. Zwiastun pokazuje również pierwsze spojrzenie na alternatywne kostiumy dostępne dla każdej postaci, w tym oryginalny zestaw strojów, a także zupełnie nowe kostiumy, które pozwolą przeżyć śledztwo na różne sposoby.

PROJECT ZERO: Mask of the Lunar Eclipse zadebiutuje na Nintendo Switch 9 marca 2023 roku. Od wczoraj w Nintendo eShop powinien wisieć preorder na grę, ale jak sprawdzałem go 5 minut temu, to jeszcze go nie było. Wkrótce pewnie się tam pojawi, a na graczy, którzy się na niego skuszą, czekają specjalne ciuszki do przebieranek.

Dodaj komentarz