[Rozkład Jazdy] Luty 2023

Idzie Luty, szykuj bu... Nintendo Switch! W drugim miesiącu tego roku będzie w co grać! Szczególnie jeśli jesteś fanem JRPG.

Rozkład Luty 2023


Fashion Police Squad

Data premiery: 2 lutego 2023

Cena: 71,99 zł 61,19 zł (eShop)

Wzywam wszystkich funkcjonariuszy! Mam przestępstwo modowe w toku i mobilizuję wszystkich członków modowej policji. Chwyć swój Pas Sprawiedliwości i Szytą na miarę Maszynę do szycia, mamy trochę Modowej Sprawiedliwości do rozdania! Fashion Police Squad to humorystyczna gra FPS w stylu retro, w której walczysz z przestępczością związaną z modą, używając broni poprawiającej strój. Oczyść ulice ze skarpet w sandałach jako sierżant Des i przeżyj historię dla jednego gracza pełną fantastycznych postaci, olśniewających starć i zaciekłych pokazów na wybiegu!


Life is Strange 2

Data premiery: 2 lutego 2023

Cena: 132 zł (eShop)

Wielokrotnie nagradzana seria Life is Strange kontynuuje zupełnie nową historię od DONTNOD Entertainment. Po tragicznym incydencie bracia Sean i Daniel Diaz uciekają z domu. Obawiając się policji i radząc sobie z nowo ujawnioną mocą telekinetyczną Daniela – może poruszać przedmiotami za pomocą umysłu – chłopcy decydują się na bezpieczną podróż do rodzinnego miasta ich ojca, Puerto Lobos w Meksyku. Nagle szesnastoletni Sean jest odpowiedzialny za bezpieczeństwo Daniela, schronienie i uczenie go, co jest dobre, a co złe. Gdy moc Daniela rośnie, Sean decyduje o zasadach, według których będą żyć. Zachowaj moc w tajemnicy, czy użyj jej, by pomóc im w ich podróży? Żebrać, pożyczać czy kraść? Dotrzeć do rodziny, czy pozostać w ukryciu? Jako Sean twoje wybory kształtują losy braci Diaz i życie każdego, kogo spotkają.


The Pathless

Data premiery: 2 lutego 2023

Cena: 159,99 zł (eShop)

Twórcy ABZÛ przedstawiają The Pathless – przygodę łuczniczki i orła przemierzających wielki las. Wciel się w Łowczynię, mistrzynię łucznictwa przemierzającą tajemniczą wyspę w celu zdjęcia mrocznej klątwy, która pożera świat. Buduj relacje ze swoim orłem i szybuj w przestworzach. Wykonuj sztuczki akrobatyczne oraz korzystaj z wyjątkowego i rozbudowanego systemu łucznictwa. Wytycz swoją własną ścieżkę poprzez piękny, otwarty świat pełen tajemnic. Przemierzaj mgliste lasy, barwne łąki oraz śnieżną tundrę. Odkryj mroczną historię wyspy. Zwiedzaj ruiny i wierzchołki drzew. W kniei czają się gigantyczne, spaczone duchy. Polowanie na te istoty pochłonie wszystkie twoje umiejętności, toteż bacz, abyś sama nie stała się zwierzyną. Bierz udział w epickich bitwach i przywróć blask tej krainie. Walczysz o równowagę świata.


Helvetii

Data premiery: 3 lutego 2023

Cena: 68 zł (eShop)

Helvetii to gra akcji osadzona w galijskiej mitologii celtyckiej. Zmierz się z nieustannie zmieniającą się zgnilizną, wykorzystaj dary i moce nadane przez pierwotne bóstwa i pokaż swoje mistrzostwo w walce, okładając, żonglując i uderzając wrogów we wspaniałej prezentacji 2D. Około stu lat pne cała Galia jest daleka od rzymskiej kontroli. Na ziemiach kontrolowanych przez Helwetów legion rzymski został ujarzmiony przez młodego wodza Divico, pobłogosławionego starożytnym dobrodziejstwem przyniesionym z nieznanych stron. Zwycięstwo to miało jednak wielką cenę, gdyż wynik paktu wodza wojennego miał wkrótce obrócić się w przekleństwo; stale rozprzestrzeniającą się zgniliznę pełzającą po jego ziemi i powoli niszczącą jego umysł i serce. Potwory i kultyści zaczynają pojawiać się w całej krainie, a tajemnicza postać wykonuje swój ruch, wykorzystując chaos, który pomógł stworzyć. Z pomocą zaufanego, ale samotniczego druida Nammeiosa i ciekawskiej pół-bestii Renarta, Divico wyrusza w podróż, aby cofnąć źródło zgnilizny i przywrócić to, co zostało w nim utracone. Dzięki własnej waleczności i mocy nadanej przez starych bogów nadchodząca walka zapowiada się intensywnie.


Rune Factory 3 Special

Data premiery: 3 lutego 2023

Cena: TBA (eShop)

Osiedl się w idyllicznym mieście fantasy jako młody poszukiwacz przygód z potworną tajemnicą w Rune Factory 3, zremasterowanej dla nowej generacji na Nintendo Switch. Zupełnie nowe funkcje Rune Factory 3 Special obejmują tryb nowożeńców, pełny samodzielnych przygód odblokowywanych po ślubie z każdą z 11 kwalifikujących się panien w grze. Kolejny odcinek, w pełni udźwiękowionych historii obrazkowych z narracją tych samych postaci. Poziom trudności „Piekło”, aby rzucić wyzwanie nawet doświadczonym graczom! Niezależnie od tego, czy jest to Twoja pierwsza wizyta, czy też wracasz po długiej nieobecności, przeżyj niezapomnianą historię Rune Factory 3 z ulepszoną grafiką i przeprojektowanymi modelami postaci 3D.


Blanc

Data premiery: 14 lutego 2023

Cena: 60 zł (eShop)

Wkrocz do cudownego świata gry Blanc i poznaj poetycką historię wilczątka i jelonka. Młode zwierzaki zgubiły się podczas zamieci i muszą działać razem, by podążać śladami zostawionymi w śniegu przez ich rodziny. Wejdź do przepięknego czarno-białego świata gry Blanc, który został narysowany ręcznie na papierze i ożywiony w wersji 3D. Blanc przedstawia podróż i przeżycia zwierzęcych bohaterów za pomocą rozgrywki i narracji pozbawionych tekstu, dzięki czemu całkiem absorbuje graczy. Każde ze zwierząt ma swoje mocne strony, dzięki którym nawzajem się uzupełniają. Wykorzystaj te zalety podczas przemierzania śnieżnych krajobrazów. Za sprawą prostej rozgrywki, wykorzystująca jedynie ruch i dwa przyciski, każdy może cieszyć się grą i doprowadzić bohaterów do domu. Gra jest przeznaczona dla dwóch graczy, z których każdy kieruje jednym zwierzątkiem. Wspólnie muszą stawić czoła przeszkodom i bezlitosnej pogodzie. Zacieśnij więzy z drugą osobą podczas gry na jednym ekranie lub na odległość w rozgrywkach online.


Prodeus

Data premiery: 14 lutego 2023

Cena: 114,99 zł (eShop)

Prodeus to pierwszoosobowa strzelanka w starym stylu przedstawiona za pomocą nowoczesnych technik i technologii z zakresu renderowania. Oferuje doświadczenie znane z gier AAA, zachowując estetykę retro i grywalność w granicach limitów technicznych dawnego sprzętu. Gra oferuje pieczołowicie przygotowaną przez weteranów gier FPS kampanię, wieloosobowe tryby współpracy i rywalizacji oparte na klasycznej rozgrywce*, w pełni zintegrowany edytor poziomów oraz wbudowaną przeglądarkę map społecznościowych oferującą niemal nieograniczoną liczbę poziomów możliwych do natychmiastowego uruchomienia. Czas pokryć ściany czerwienią. Oto Boomer Shooter, na którego czekaliście.


Elderand

Data premiery: 16 lutego 2023

Cena: 80 zł (eShop)

Przez ciemność i szaleństwo czeka obiecana chwała. W tej makabrycznej, inspirowanej stylem retro platformówce akcji dosłownie potoczą się głowy, w której tylko silni przetrwają w brutalnej, opartej na umiejętnościach walce z przerażającymi stworzeniami. Dzierż różnorodne narzędzia i umiejętności do zabijania, aby przetestować swoje żelazo w starciu z wysokimi, mrożącymi krew w żyłach bossami. Poznaj pokręcony świat Lovecrafta spowity ciemnością i szaleństwem. Elementy RPG pozwalają dostosować wrażenia z bitwy do własnych upodobań, od wyglądu postaci po umiejętności, statystyki i broń. Chwała i bogactwo czekają na tych, którzy będą w stanie przelać wymaganą krew i odwagę, aby je zebrać.


THEATRHYTHM FINAL BAR LINE

Data premiery: 16 lutego 2023

Cena: 259 zł (eShop)

Rytmiczna gra akcji wypełniona 385 starannie dobranymi utworami muzycznymi z całej serii FINAL FANTASY. Obejmuje popularne utwory z łącznie 46 różnych gier, w tym najnowszą muzykę z głównej serii od FFI do FFXV, a także przeróbki, spin-offy i różne płyty CD ze ścieżką dźwiękową. Przeżyj ponownie ekscytujące bitwy i gwałtowne emocje przy pięknej muzyce i wideo. Naciskaj przyciski w rytm muzyki, aby dopasować wyzwalacze poruszające się po ekranie na 3 różnych typach scen. Dzięki łatwemu do opanowania sterowaniu i czterem różnym poziomom trudności każdy może od razu wskoczyć do gry i dobrze się bawić. Przedstawiamy burzliwe bitwy wieloosobowe online, w których wszyscy grają razem! Ingeruj w plany innych graczy i sprytnie wykorzystuj swoje umiejętności Burst, aby odwrócić sytuację i odnieść zwycięstwo. Poznaj urocze wersje wielu klasycznych postaci i potworów z serii, gdy ekscytujące bitwy RPG rozgrywają się obok rytmicznej akcji. Zbierz i wzmocnij swoją drużynę, aby pokonać następny etap. Gra oferuje również odtwarzacz muzyki i tryby teatralne, które pozwalają usiąść i cieszyć się utworami i filmami, które zebrałeś, bez akcji gry rytmicznej.


Gigantosaurus: Dino Kart

Data premiery: 17 lutego 2023

Cena: 160 zł (eShop)

Ścigaj się wokół Kredalii w prehistorycznych mistrzostwach kartingowych dla nawet 4 graczy w każdym wieku, w których kierować możesz swoimi ulubionymi dinoprzyjaciółmi, a nawet natknąć się na tajemniczego Gigantozaura we własnej osobie! Ta wyścigowa przygoda pełna jest niesamowitych przeszkód i pomocnych znajdziek występujących jedynie w krainie dinozaurów. Omijaj niebezpieczeństwa takie jak erupcje gorącej lawy z Góry Zapomnienia albo poczuj moc osławionego ryku Gigantozaura. Przebijaj się rzez peleton, używając specjalnych zdolności, które zapewnią ci skrót lub odrzutowe doładowanie… albo sposób na pozbycie się rywali. Na każdy poziom umiejętności znajdzie się styl gry, między innymi dzięki automatycznemu sterowaniu gokartem i czytaniu tekstu na ekranie przez ankylozaura Mazu. 15 tras i 8 postaci do wyboru tworzy cały świat dinozaurowych wyścigów, który tylko czeka na odkrycie. Zbierz więc całą rodzinę na szybką i emocjonującą imprezę, prawie tak wielką jak apetyt Gigantozaura!


Labyrinth of Galleria: The Moon Society

Data premiery: 17 lutego 2023

Cena: 200 zł (eShop)

Twórcy Labyrinth of Refrain: Coven of Dusk przedstawiają nowy rozdział pełnej uroku i tajemnic przygody eksploracji lochów! Wezwany przez wspaniałą Madame Martę, jesteś tylko błąkającym się duchem, oczekującym na kolejne rozkazy. Z pomocą Eureki, asystentki Madame Marty, i armii marionetek nasyconych duszą masz za zadanie zagłębić się w tajemnicze podziemne labirynty pełne zaczarowanych potworów, aby odkryć ukryte w nich Curios d’art! Labyrinth of Galleria: The Moon Society oferuje przygody w lochach z nowymi ulepszeniami jakości życia i 50 godzin eksploracji wraz z obsadą w pełni konfigurowalnych towarzyszy, którzy wykonają twoje rozkazy. Korzystaj z różnych paktów i marionetkowych żołnierzy, aby spersonalizować drużynę do 40 wojowników, aby zanurzyć się w ciemności i odkryć sekrety Labiryntu Galerii… jeśli się odważysz!


Rooftop Renegade

Data premiery: 17 lutego 2023

Cena: 82,99 zł (eShop)

ROOFTOP RENEGADE to platformówka akcji, w której liczy się szybkość i płynność. Opanuj precyzyjne sterowanie i płynną fizykę, aby dostać się do strefy. Przebijaj się przez poziomy z dużą prędkością, łącząc ze sobą umiejętności i podejmując decyzje dotyczące ścieżki w ułamku sekundy. Ścigany przez złowrogi Globacorp, unikaj schwytania, jednocześnie unikając niebezpieczeństw i pułapek spowodowanych ogniem strzelców. Przygotuj się, by samotnie pokonywać wymagające poziomy, lub chwyć za kontrolery, aby przeszkadzać znajomym w chaotycznym trybie wieloosobowym offline. Graj na zmianę w maksymalnie asymetrycznych rundach 3 na 1, aby ustanowić swój najlepszy czas jako biegacz, podczas gdy rywale ci przeszkadzają, a następnie przejmij kontrolę nad strzelcem, aby obronić swój rekord. Twórz nowe wyzwania w trybie generatora opartym na seedach. Wprowadź słowo kluczowe, aby dynamicznie generować poziom z różnych światów, układów, zagrożeń i kombinacji wrogów. Wybierz idealne wyposażenie i zanurz się w nowy bieg, aby opanować grę.


Tales of Symphonia Remastered

Data premiery: 17 lutego 2023

Cena: 169 zł (eShop)

W umierającym świecie legenda głosi, że pewnego dnia Wybraniec powstanie spomiędzy ludzi i ziemia odrodzi się. Granica między dobrem a złem zaciera się w tej epickiej przygodzie, w której ważą się losy dwóch powiązanych ze sobą światów. Śledź podróż Lloyda Irvinga, gdy on i jego przyjaciele próbują ocalić oba światy.
Eksploruj bogaty i tętniący życiem świat pełen niezapomnianych postaci i przeżyj naładowaną emocjami fabułę jak nigdy dotąd. Zawiera ulepszoną graficznie i ulepszoną rozgrywkę. Graj z maksymalnie trzema przyjaciółmi w lokalnym trybie kooperacji, aby walczyć z potężnymi przeciwnikami w bitwach w czasie rzeczywistym. Połącz setki specjalnych ataków i magicznych zaklęć. Oglądaj wspaniałe przerywniki filmowe z anime i daj się pochłonąć ujmującym postaciom w cieniu cel, zaprojektowanym przez znanego artystę Kosuke Fujishimę.


Digimon World: Next Order

Data premiery: 22 lutego 2023

Cena: 249 zł (eShop)

Za sprawą Machinedramona Cyfrowy Świat pogrążył się w całkowitym chaosie. Jako DigiWybraniec musisz odtworzyć porządek w tym świecie, w Digimon World: Next Order, RPG z kolekcjonowaniem potworów. Znajdź i zwerbuj wielu wiernych towarzyszy Digimon, aby odbudować Cyfrowy Świat. Czy zdołasz zachować równowagę pomiędzy szkoleniem a eksploracją, aby powstrzymać zainfekowane Digimony od siania całkowitej destrukcji? Wybierz męską lub żeńską postać i szukaj przygód z ponad 200 digimonami do zebrania! Po raz pierwszy w historii odkrywaj świat nie z jednym, ale z DWOMA towarzyszami Digimon. Zawiąż silne więzy z Digimonami, opiekując się nimi: karm je, trenuj, ucz dyscypliny i digiewoluuj je. Im silniejszy związek pomiędzy tobą a twoim Digimonem oraz dwoma towarzyszami Digimon, tym większa szansa na zwycięstwa w walkach! Rozbudowuj i zarządzaj swoim miastem, Floatią. Werbuj nowe digimony, ulepszaj budynki, uprawiaj rośliny i nie tylko, rozwijając ogromną Digi-metropolię. Ćwicz swoją parę Digimonów, aby walczyły wspólnie w walkach z SI. Wydawaj komendy i dopinguj je, aby osiągnęły sukces!


Redemption Reapers

Data premiery: 22 lutego 2023

Cena: TBA (eShop)

Redemption Reapers to mroczna gra symulacyjna fantasy osadzona w średniowiecznym świecie. Zanurz się w opowieści o desperackiej walce pomiędzy Brygadą Ashen Hawk a przerażającymi legionami Mort. W obliczu zbliżającej się rozpaczy, gdy groźna horda Mort maszeruje coraz bliżej, pomóż swojemu niewielkiemu ruchowi oporu pokonać wrogie masy, łącząc bogatą różnorodność postaci i skrupulatną strategię. Przeżyj radość, gdy powstaniesz, aby pokonać przeciwności losu i odnieść zwycięstwo! Zstępując nagle na świat, makabryczne armie Mort niszczą naród po narodzie, pozostawiając ludzkość zdziesiątkowaną w wyniku ich przytłaczającego terroru i potęgi. Pośród rozpaczy mały, zlokalizowany kontyngent krzyżuje miecze z Mortem — Brygadą Popielnych Jastrzębi. Przebiegła banda, która specjalizuje się w atakach z zaskoczenia, była kiedyś znana jako Niewierni Żniwiarze i pogardzana przez masy. Niewiele osób wiedziało, że właśnie ta jednostka miała stać się jedyną nadzieją na stawienie oporu Mort.


Tyrant’s Blessing

Data premiery: 23 lutego 2023

Cena: 80 zł (eShop)

Tyrant wylądował w Tyberii, niosąc obietnicę raju, bez wojen, bez cierpień… i bez śmierci. Wszystko, co Tyberyjczycy musieli zrobić, aby wejść do jego raju, to po prostu umrzeć z rąk jego Armii Umarłych. Wojna skończyła się, zanim jeszcze się zaczęła, a tysiące ludzi zginęło przez Tyrana, tylko po to, by zostać przyciągniętymi do jego owczarni jako nieśmiertelni niewolnicy, spętani magią. Nieliczni żyjący wojownicy są rozproszeni po pozostałościach swojej ojczyzny, niestrudzenie szukając sposobu, by odwrócić losy tyrana. Poprowadź wielkie Powstanie, pokonaj Armię Umarłych i wypędź potwornego władcę z powrotem w głębiny morza, skąd przybył. Tyrant’s Blessing to taktyczna gra turowa, w której umiejętność planowania, dostosowywania i opracowywania strategii jest ważniejsza niż maksymalizacja jednostek lub znajdowanie najostrzejszego miecza w skarbcu. Wybieraj bitwy każdego dnia, dokonuj trudnych wyborów i sprytnie wykorzystuj siłę tych obdartych powstańców, aby pokonać hordy nieumarłych i być może – tylko może – przywrócić prawdziwe życie Tyberii.


Flame Keeper

Data premiery: 24 lutego 2023

Cena: 48 zł (eShop)

Wciel się w Ignisa – wyjątkowego duszka ognia – aby wyzwolić Orbis: świat opanowany przez siły ciemności. Na Twoje szczęście bitewne wyzwania nie są mu obce! Naucz się walczyć, ulepszaj swoje zdolności, przemierzaj coraz bardziej wrogie i niebezpieczne światy, aby odnowić Wieczny Płomień. Staw czoła wrogom, stosując rozmaite kombinacje ciosów i ataków, w tym serie uderzeń, ogniste uniki i sprinty, uderzenia obszarowe czy ciosy kończące o dużej sile niszczenia. Ale nie działaj bezmyślnie, bo kluczowe jest właściwe zarządzanie staminą. Każdy biom w grze to unikalni przeciwnicy oraz przeszkody i wyzwania o rosnącym stopniu trudności. Zaglądaj regularnie do Bestiariusza, który opisuje odkrywane przez Ciebie słabe i mocne strony wrogów. Gołe pięści nie zawsze wystarczą – czasami trzeba im pomóc. Ulepszaj Ignisa do woli za pomocą nowych umiejętności oraz pasywnych zdolności. Nasiona zbierane z pokonanych wrogów pozwolą Ci odkryć nowe sztuczki, a wykonując zadania, otrzymasz runy odblokowujące zdolności. Mieszaj dowolnie, tworząc i testując mnóstwo zestawów ulepszeń dla Ignisa, adekwatnie do potrzeb. Aby przywrócić Wieczny Płomień, musisz przeczesywać środowiska w poszukiwaniu resztek energii, którą zasilisz główne ognisko na każdym levelu. Ale uważaj: energia, którą zbierasz – to jednocześnie Twoja energia życiowa. Osłabiasz się, zasilając ognisko na każdym levelu – ale musisz mieć dość energii i sił, aby przeć dalej. Znajdź idealny balans pomiędzy progresem a własnym zdrowiem, aby utrzymać się przy życiu, walczyć i wypełniać cele misji. Na starcie każdego poziomu wita Cię Wioska Vulpisów. To przyjaciele Ignisa, którzy z przyjemnością mu pomagają. Możesz tutaj odpocząć, wzmocnić swoje umiejętności oraz odbudować i umocnić struktury osady dzięki zasobom, które zbierasz w trakcie gry. Wioska zmienia się wraz z progresem gry, cały czas odkrywając przed Tobą nowe funkcjonalności.


Kirby’s Return to Dream Land Deluxe

Data premiery: 24 lutego 2023

Cena: 249,80 zł (eShop)

Kirby’s Return to Dream Land Deluxe to nowa wersja Kirby’s Adventure Wii na Nintendo Switch! Nawet czterech graczy może dołączyć do Kirby’ego i jego przyjaciół podczas podróży przez Dream Land, aby pomóc Magolorowi w naprawie jego rozbitego statku kosmicznego. Oprócz Miecza, Bicza i innych znanych umiejętności kopiowania, debiutuje nowa zdolność kopiowania mecha! Zostań robotem i lataj po niebie, atakując z dystansu armatą lub z bliska potężnymi ciosami. Możesz także wdychać świecących wrogów, aby skorzystać ze specjalnych superzdolności — ultrasilnych wersji zdolności kopiowania, które naprawdę mogą odwrócić sytuację! Graj ulubionymi postaciami fanów, takimi jak Kirby, Meta Knight, King Dedede i Bandana Waddle Dee, lub pozwól wszystkim grać jako Kirby, używając swoich ulubionych umiejętności kopiowania! Zrób sobie przerwę od przygody i zagraj w różne gry podrzędne z maksymalnie czterema graczami! Oprócz powracających gier podrzędnych, takich jak Ninja Dojo i Samurai Kirby, możesz także zanurzyć się w całkowicie nowych Magolor’s Tome Trackers.


Octopath Traveler II

Data premiery: 24 lutego 2023

Cena: 259 zł (eShop)

Ta gra to zupełnie nowa pozycja w serii OCTOPATH TRAVELER, której pierwsza część została pierwotnie wydana w 2018 roku i sprzedała się w ponad 3 milionach egzemplarzy na całym świecie. Akcja gry toczy się w Solistii, krainie obejmującej wschodni i zachodni kontynent podzielony morzem. To tętniąca życiem epoka, w której duże statki poruszają się po ruchliwych szlakach morskich, a siła pary rodzi nowe technologie. Niektórzy ludzie ekscytują się efektownymi gwiazdami sceny i przemysłu, podczas gdy inni są doprowadzani do łez przez wojnę, zarazę i biedę. W tym odległym królestwie ośmiu podróżników pochodzących z różnych regionów wyrusza w podróż z własnych powodów. Wejdź w ich buty i eksploruj krainę według własnego uznania, korzystając z ich unikalnych talentów, które pomogą ci w podróży. Wyrusz na własną przygodę.


Figment 2: Creed Valley

Data premiery: Luty

Cena: TBA (eShop)

Figment 2: Creed Valley to przygodowa gra akcji osadzona w ludzkim umyśle. Tę niegdyś spokojną krainę opanowały koszmary, które teraz szerzą chaos. Pomóż Dusty’emu, uosobieniu odwagi Umysłu, rozwiązać zagadki, pokonać muzycznych bossów oraz przemierzyć wyjątkowe obszary. Zmierz się ze swoim strachem. Koszmary zniszczyły kompas moralny, przez co Umysł nie może normalnie funkcjonować. Dusty wraz ze swoją stale optymistyczną przyjaciółką Piper musi wyruszyć do Doliny Przekonań, gdzie znajdują się ideały Umysłu, by przywrócić ład i porządek. Czeka na Ciebie podróż pełna muzycznych walk i niesamowitych łamigłówek. Piosenki koszmarów rzucają światło na powód ich przybycia. Wykonuj uniki, gdy przeciwnicy będą z ciebie drwić. Rozmawiaj ze stale zmieniającymi się opiniami Umysłu i poznaj rytm świata gry. Zbadaj dwa główne stany Umysłu: otwarty oraz zamknięty. Zmieniaj je i dostosuj się do nowego otoczenia, by iść naprzód. Wykaż siłę mentalną oraz fizyczną, mierząc się z wymagającymi łamigłówkami i walkami toczonymi w rytm ścieżki dźwiękowej. Ze strachem nigdy nie powinniśmy się mierzyć w pojedynkę. Piper jest teraz grywalną postacią w lokalnej grze kooperacyjnej. Radość, smutek i wszystko inne. Figment 2: Creed Valley opiera się na emocjach, które dotyczą nas wszystkich. Zmierz się ze stresem, niepokojem oraz lękiem przed mrokiem w muzycznym i surrealistycznym świecie gry. Chwyć za miecz i przywróć utracone światło.


Pozostałe gry, które ukażą się w lutym 2023

1 lutego: Albacete Warrior, Gunscape, Puzzle Bobble 2X/BUST-A-MOVE 2 Arcade Edition & Puzzle Bobble 3/BUST-A-MOVE 3 S-Tribute, Rhythm Sprout: Sick Beats & Bad Sweets
2 lutego: Active DBG: Brave’s Rage, Air Jet Fighter Combat – Europe Fly Plane Attack, Arcade Archives Phelios, Cuddly Forest Friends, DRAINUS , ExitMan Deluxe, Heaven Dust Collection, Hippo: Little Red Riding Hood, Jumbo Airport Story, Metal Black S-Tribute, Monster Girls and the Mysterious Adventure 2, The Intership, , Oshiiro, Radiantflux Hyperfractal 4.0, Sakura Cupid, Shark Attack: Fish Predator Ocean Sea Adventure Survival, Words in Word
3 lutego: Car Factory Driver, HUNDRED FIRES: The rising of red star Episode 2, Offroad Moto Bike, Pets at Work, Sport & Fun: Swimming, Tiny Detour, Swap Puzzles, Trophy
4 lutego: Seraph’s Last Stand
8 lutego: Daily Dadish
9 lutego: Bumblebee – Little Bee Adventure, Monster Outbreak, Perseverance: Complete Edition, Shuttlecock-H
10 lutego: Go! Go! PogoGirl, Legion of Doom, Ragdoll Rage: Heroes Arena
14 lutego: Souls Of Chronos, Spy Bros. (Pipi & Bibi’s DX), Ten Dates
15 lutego: Pocket Witch
16 lutego: Geometric Sniper – Blood in Paris, Lucie’s Potager, Montezuma’s Revenge, The Legend of Gwen, Verdict Guilty
17 lutego: The Settlers: New Allies
21 lutego: JaJaMaru: Legendary Ninja Collection, Ninja JaJaMaru: The Great Yokai Battle – Deluxe Edition, Ninja JaJaMaru: The Lost RPGs, Akka Arrh
23 lutego: Chef Life: A Restaurant Simulator, Dyadic, Grim Guardians: Demon Purge, Horror Tale 1: Kidnapper, Loot Box Simulator: Crimson Fire, The Crimson Flower that Divides: Lunar Coupling
24 lutego: Clive 'N’ Wrench
28 lutego: Lucy Dreaming, RYTMOS, void* tRrLM2(); //Void Terrarium 2

W lutym do sprzedaży powinny trafić także nastepujące tytyły: Frank and Drake, Grisaia Phantom Trigger Vol.8, Labyrinth of Zangetsu, Pinball FX, Sherlock Holmes: The Awakened, Super Ninja Miner


Co padnie Waszym łupem w lutym 2023? (można zaznaczyć kilka opcji)

Pokaż wyniki

Loading ... Loading ...

Daty premier mogą ulec zmianie!

Jeden komentarz

Dodaj komentarz