Connect with us

Cześć, czego szukasz?

MyNintendo.plMyNintendo.pl

Nintendo Switch

W Elderand zagramy za niespełna miesiąc

Zabijaj lub zgiń, zbierając chwałę i skarby w tym koszmarnym świecie 2D, już 16 lutego na Nintendo Switch.

Elderand to metroidvania od Mantra i Sinergia Games, która 16 lutego zostanie wydana przez Graffiti Games na Nintendo Switch. W tej brutalnej grze przetrwają tylko silni z wysokimi umiejętnościami manualnymi. Ta platformówka jest inspirowana grami retro, a na naszej drodze staną liczne kreatury, które będziemy musieli ukrócić o głowę. Na bossach, którzy postarają się nam odebrać życie, przetestujemy szereg orężu niemal wyciągniętego żywcem o Lovercraftowego uniwersum. O elementy RPG zadba możliwość własnego doboru takich rzeczy jak: wygląd postaci, umiejętności, statystyki i broń.

Kluczowe elementy:

  • Dzierż szeroki arsenał narzędzi do zabijania, w tym bicze, miecze, sztylety, topory, łuki i nie tylko. Od magicznej laski, która strzela wybuchami energii, po gigantyczny miecz. Różne bronie mają różne statystyki i możliwości, więc znajdź tę, którą najbardziej lubisz walczyć z bestiami!
  • Satysfakcjonująca eksploracja w stylu Metroidvanii spotyka się z przerażającymi kreaturami Lovecrafta w tym szczegółowym, ręcznie rysowanym pikselowym świecie ze wspaniałą gotycką estetyką i ręcznie wykonanym projektem poziomów.
  • Elementy RPG pozwalają dostosować rozgrywkę tak, aby najlepiej pasowała do Twojego stylu gry, od wyglądu postaci po jej umiejętności, statystyki i broń.
  • Zbieraj łupy podczas eksploracji i z poległych wrogów, a następnie używaj ich do ulepszania broni poprzez wytwarzanie.
  • Podróżuj do wielu zakątków tej niebezpiecznej krainy, takich jak zapraszająca wioska z kupcami, las, więzienie świątynne, pływające wyspy, przeklęta katedra i piekło, jakim jest sam Elderand.
  • Ponad 60 różnych rodzajów wrogów i około tuzina bossów dla przyjemności zabijania.
  • Zbieraj zagubione listy i inną korespondencję od biednych dusz, które przybyły przed tobą, aby dowiedzieć się więcej o ciemności ogarniającej tę ponurą krainę.

Kliknij, aby dodać komentarz

Musisz być zalogowany, żeby dodać komentarz Login

Zostaw komentarz

Dołącz do nas!

Gorące wpisy

Nintendo Switch

Idzie Luty, szykuj bu... Nintendo Switch! W drugim miesiącu tego roku będzie w co grać! Szczególnie jeśli jesteś fanem JRPG.

Recenzje

W końcu się doczekałem! Pierwsze zajawki prototypu Moonridera pojawiły się prawie trzy lata temu. W tym okresie miałem już zaliczone dwie poprzednie produkcje JoyMashers...

Nintendo Switch

Pokemony to zwierzęta, a Digimony to przyjaciele. A Digimon Survive to dobra mieszanka nowelki i strategicznego RPG-a.

Nintendo Switch

Pora ostatecznie pożegnać się z 2022 rokiem! Wspólnie z wami wybraliśmy najważniejsze gry, jakie zostały wydane w zeszłym roku.

Nintendo Switch

No kto by się spodziewał takiego obrotu spraw? Wszystko wskazuje na to, że w 2023 roku ponownie będzie w co grać na Nintendo Switch!

Podsumowanie

Koniec roku oznacza czas podsumowań! Kilku śmiałków postanowiło odpowiedzieć na kilka pytań odnośnie do poprzednich 12 miesięcy.

  1. Dzięki za reckę. Miałem tą grę na uwadze bo podoba mi się styl graficzny, no i to RPG. Podobnie jak…

Najnowsze posty na forum

Recent Topics

Ankieta

Co padnie Waszym łupem w lutym 2023? (można zaznaczyć kilka opcji)

Pokaż wyniki

Loading ... Loading ...

Nadchodzące wydarzenia

Crossroads Inn

Data: 28 lutego, 2023
Godzina: 12:00 am - 12:00 am
Premiera

W Crossroads Inn wcielasz się w postać właściciela tawerny, która znajduje się w samym sercu baśniowej krainy Delcrys. Do Twoich zadań należy zatrudnienie i wyszkolenie odpowiednich pracowników, zarządzanie dostawami, tworzenie nowych przepisów kucharskich oraz ustalanie menu dopasowanego do odwiedzających Cię gości. Planuj z wyprzedzeniem, dogadzaj różnym grupom społecznym odwiedzającym twój lokal, miej również baczenie na […]

The Legend of Zelda: Tears of Kingdom

Data: 12 maja, 2023
Godzina: 12:00 am - 12:00 am
Premiera

W tej kontynuacji The Legend of Zelda: Breath of the Wild miejsce akcji przygody Linka zostało rozszerzone o niebo nad rozległymi ziemiami Hyrule. A więcej o grze roku 2023 dowiemy się pewnie wkrótce.

Story of Seasons: A Wonderful Life

Data: 30 czerwca, 2023
All-day event
Premiera

Twoje nowe życie zaczyna się w Zapomnianej Dolinie, spokojnej społeczności, w której kiedyś twój ojciec i jego przyjaciel Takakura marzyli o prowadzeniu farmy. Zaprzyjaźniając się z mieszkańcami doliny i wypełniając dziedzictwo ojca, będziesz wieść beztroskie życie na farmie, uprawiając rośliny i hodując zwierzęta. W miarę upływu pór roku znajdziesz swojego partnera na całe życie, razem […]

Zobacz też

Nintendo Switch

Strzelaj szybko. Jedz dużo. Zaspokój swój apetyt na zniszczenie