W Elderand zagramy za niespełna miesiąc

Zabijaj lub zgiń, zbierając chwałę i skarby w tym koszmarnym świecie 2D, już 16 lutego na Nintendo Switch.

Elderand to metroidvania od Mantra i Sinergia Games, która 16 lutego zostanie wydana przez Graffiti Games na Nintendo Switch. W tej brutalnej grze przetrwają tylko silni z wysokimi umiejętnościami manualnymi. Ta platformówka jest inspirowana grami retro, a na naszej drodze staną liczne kreatury, które będziemy musieli ukrócić o głowę. Na bossach, którzy postarają się nam odebrać życie, przetestujemy szereg orężu niemal wyciągniętego żywcem o Lovercraftowego uniwersum. O elementy RPG zadba możliwość własnego doboru takich rzeczy jak: wygląd postaci, umiejętności, statystyki i broń.

Kluczowe elementy:

  • Dzierż szeroki arsenał narzędzi do zabijania, w tym bicze, miecze, sztylety, topory, łuki i nie tylko. Od magicznej laski, która strzela wybuchami energii, po gigantyczny miecz. Różne bronie mają różne statystyki i możliwości, więc znajdź tę, którą najbardziej lubisz walczyć z bestiami!
  • Satysfakcjonująca eksploracja w stylu Metroidvanii spotyka się z przerażającymi kreaturami Lovecrafta w tym szczegółowym, ręcznie rysowanym pikselowym świecie ze wspaniałą gotycką estetyką i ręcznie wykonanym projektem poziomów.
  • Elementy RPG pozwalają dostosować rozgrywkę tak, aby najlepiej pasowała do Twojego stylu gry, od wyglądu postaci po jej umiejętności, statystyki i broń.
  • Zbieraj łupy podczas eksploracji i z poległych wrogów, a następnie używaj ich do ulepszania broni poprzez wytwarzanie.
  • Podróżuj do wielu zakątków tej niebezpiecznej krainy, takich jak zapraszająca wioska z kupcami, las, więzienie świątynne, pływające wyspy, przeklęta katedra i piekło, jakim jest sam Elderand.
  • Ponad 60 różnych rodzajów wrogów i około tuzina bossów dla przyjemności zabijania.
  • Zbieraj zagubione listy i inną korespondencję od biednych dusz, które przybyły przed tobą, aby dowiedzieć się więcej o ciemności ogarniającej tę ponurą krainę.

Dodaj komentarz