Vanaris Tactics to kolejny taktyczny RPG na horyzoncie

Niech renesans taktycznych RPG-ów trwa jeszcze dłużej! Po kilku świetnych wysokobudżetowych produkcjach pora na te niezależne.

Micha mi się cieszy na widok kolejnego taktycznego RPG-a, który wkrótce ma pojawić się na Nintendo Switch 🙂 Vanaris Tactics to gra wzorowana na najlepszych pozycjach z gatunku, stworzona przez Matheusa Reisa i wydawana przez Toge Productions. W Vanaris Tactics przyjdzie nam pokierować losem uchodźców z ich domowej krainy. Główną bohaterką jest Morgana, która wspólnie z bratem Nigelem i bratankiem Adrienem wyruszają w drogę ku wolności. W trakcie podróży przez krainę Vanaris spotkają wielu innych ludzi borykających się z podobnymi problemami do nich. Na razie nie mamy jeszcze dokładnego terminu premiery, poza klasycznym 'wkrótce’. Na pocieszenie dodam, że gra pierwotnie zadebiutowała na PC w sierpniu zeszłego roku, gdzie zebrała pozytywne recenzje.

    Kluczowe elementy:

  • Vanaris Tactics wprowadza system turowy jednostek z inicjatywą bojową, inspirowany najlepszymi taktycznymi grami RPG wszechczasów.
  • Połącz zespół unikalnych postaci z własnymi mocnymi stronami, umiejętnościami i historiami.
  • Zdobądź nowe umiejętności i zwiększ zakres opcji, aby stawić czoła nowym wyzwaniom.
  • Różne kombinacje broni i akcesoriów pozwolą na drastyczną zmianę stylu gry jednostki.
  • Podróżuj po krainie Vanaris, aby odkryć potężne skarby i usłyszeć niezliczone historie. Jednak miej się na baczności, ponieważ niebezpieczeństwo czai się za każdym rogiem.
  • Rozwikłaj historię dzięki piętnastu wyjątkowym spotkaniom fabularnym i ręcznie wykonanym przerywnikom w grze, a także opcjonalnym bitwom i walkom z bossami.

Dodaj komentarz